Direct naar kavel nr:

Kunst - en Antiekveiling December 2009 » Art Nouveau en Art Deco

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Sieraden, Aziatica en Etnografica, Schilderijen, Grafiek (o.a. etsen, gravures en litho's), Meubels, Varia, Wijnen

Er zijn 6 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
832 Image Plateel wandbord, Rozenburg Plateel Den Haag, ontwerper: T.A.C. Colenbrander (1841-1930), gemerkt ''WG'' en D (= jaartal 1888), enkele haarscheuren en tweetal chips, diam. 25 cm. € 140 € 340 € 120 Verkocht
838 Image Vierdelig art deco orkest, Mosa, jaren twintig, orkest bestaande uit: violist, saxefonist, accordionist en cellist, h. tussen 18 en 24 cm., cellist en violist missen stukje van hun strijkstok (4x) € 400 € 800 € 380 Verkocht
843 Image Plateel vaas met twee oren, Gouda, Regina, h. 30 cm. € 100 € 200 € 140 Verkocht