Direct naar kavel nr:

Kunst - en Antiekveiling December 2009 » Sculpturen

Andere rubrieken: Zilver, Keramiek en Glas, Sieraden, Art Nouveau en Art Deco, Aziatica en Etnografica, Schilderijen, Grafiek (o.a. etsen, gravures en litho's), Meubels, Varia, Wijnen

Er zijn 27 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
005 Image Toegeschreven aan Henri Schoonbrood, chamotte klei, Portret van Mevr. A. Thewissen-Riemersma, h. 30 cm. € 160 € 240 € 220 Verkocht
008 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, De Laoco√∂n, 19de eeuw, afm. 56 x 44 cm. € 5.000 € 10.000 € 4.500 Verkocht
009 Image Gepolychromeerd neogotisch eikenhouten sculptuur, 19de eeuw, Bruiloft te Kana, afm. 54 x 52,5 cm., duim beschadigd € 240 € 400 € 220 Verkocht
010 Image Gepatineerd bronzen buste, Lachend meisje, ges. ''Van der Straeten'', Societ√© des bronzes de Paris, h. 43 cm. € 180 € 260 € 550 Verkocht
011 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Dame met boog, h. 38 cm., nagietsel € 100 € 200 € 170 Verkocht
012 Image Twee gepatineerd bronzen sculpturen naar Barye, Hazewindhonden, h. 16,5 cm. (2x) € 120 € 200 € 120 Verkocht
015 Image Bronzen sculptuur, Naakte dame met gewaad, ges. ''R.Roche'', h. 41,5 cm., nagietsel € 100 € 200 € 150 Verkocht
016 Image Gepolychromeerd lindehouten sculptuur, Sint-Franciscus (?), 18de eeuw, met glazen ogen, ledematen beschadigd, h. 21 cm. € 80 € 120 € 130 Verkocht
017 Image Bronzen sculptuur, Indiaan in kano (naar Duchoiselle), afm. 32 x 38 cm., nagietsel € 140 € 260 € 160 Verkocht
018 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Dansend meisje (naar F. Preiss), h. 37 cm., nagietsel € 140 € 260 € 140 Verkocht
019 Image Gepolychromeerd houten sculptuur, Maagd Maria, 18de/19de eeuw, met glazen ogen en beweeglijke benen, ledematen beschadigd, l. 20 cm. € 100 € 200 € 150 Verkocht
020 Image Bronzen sculptuur, Jachthonden met fazant, ges. ''P.J.Mene'', afm. 21 x 41 x 20 cm., nagietsel € 180 € 240 € 320 Verkocht
022 Image Stultiens, Rob (1922-2002), keramisch object, Moeder met kind, afm. 33 x 24 x 23 cm. € 120 € 240 € 160 Verkocht
023 Image Twee bronzen kandelaars op marmeren voet, gedecoreerd met kariatiden, h. 21 cm. (2x) € 120 € 240 € 100 Verkocht
025 Image Laar, Frans Karel van de (1853-1933), faux bronzen sculptuur (gips), Zelfportret, h. 40 cm., herkomst: Familie Frans van de Laar € 200 € 380 € 180 Verkocht
029 Image Bronzen sculptuur, Gevecht tussen leeuw en slang (naar Barye), afm. 27 x 30 cm., nagietsel € 140 € 260 € 140 Verkocht
030 Image Jos Wong (1928), bronzen sculptuur op marmeren basement, Geabstraheerde figuur, gesigneerd onderaan, 2/6, 1982, h. 44,5 cm. € 500 € 1.000 € 550 Verkocht
035 Image Bronzen sculptuur, Egyptische dame, h. 35 cm., nagietsel € 90 € 160 € 90 Verkocht
047 Image Stultiens, Rob (1922-2002), keramisch object op marmeren basement, Madonna met pijn in het hart, afm. 28 x 21 x 10 cm. € 100 € 200 € 100 Verkocht
054 Image Stultiens, Rob (1922-2002), keramisch object, Dode hond op tafel, afm. € 140 € 280 € 200 Verkocht