Direct naar kavel nr:

Kunst - en Antiekveiling December 2009 » Grafiek (o.a. etsen, gravures en litho's)

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Sieraden, Art Nouveau en Art Deco, Aziatica en Etnografica, Schilderijen, Meubels, Varia, Wijnen

Er zijn 126 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
1601 Image Haas, A. de (1920-1972), linosnede op Japans Inoshi-papier, ges. r.o., afm. 38 x 46 cm. € 360 € 600 € 340 Verkocht
1603 Image Ets, Kind in ijzeren long, 11/40, ges. r.o. (onduidelijk), afm. 10 x 8 cm. € 30 € 60 € 20 Verkocht
1607 Image Ingekleurde kopergravure, Belegering van Arnhem en Nijmegen, J. Orlers, uitg. in Leiden, ca. 1610, afm. 22,5 x 31 cm. € 100 € 200 € 80 Verkocht
1609 Image Ingekleurde kopergravure, Belgium Foederatum (met inzetkaartje van India Orientalis en Limburg), M. Seutter, uitg. in Augsburg, ca. 1720, afm. 48,5 x 56,5 cm. € 320 € 400 € 300 Verkocht
1611 Image Ingekleurde kopergravure, L'Eglise de Notre Dame a Tongres, J. Harrewijn, uitg. in Brussel, 1698, afm. 14,5 x 20 cm. € 30 € 60 € 20 Verkocht
1622 Image Ingekleurde kopergravure, L'Eglise de St. Servais a maestricht, J. Harrewijn, uitg. in Brussel, ca. 1698, afm. 14,5 x 19,5 cm. € 30 € 60 € 40 Verkocht
1624 Image Haas, A. de (1920-1972), linosnede, De gluurder, gemon. l.o., druk Nel de Haas, afm. 18 x 14 cm. € 70 € 120 € 60 Verkocht
1626 Image Picasso, P. (1881-1973), zes drukken naar de Lysistrata editie uit 1934, afm. 19 x 12,5 cm. (6x) € 60 € 120 € 50 Verkocht
1627 Image Ingekleurde kopergravure, L'Eglise Cathedrale de St. Christophre a Ruremonde, J. Harrewijn, uitg. in Brussel, ca. 1698, afm. 14,5 x 19,5 cm. € 30 € 60 € 40 Verkocht
1628 Image Ingekleurde kopergravure, Mastricht, K. Merian, uitg. in Frankfurt, 1659, afm. 18 x 25,5 cm. € 100 € 200 € 80 Verkocht
1629 Image Haas, A. de (1920-1972), linosnede, De overpeinzing, gemon. l.o., druk Nel de Haas, afm. 16 x 15 cm. € 70 € 120 € 60 Verkocht
1630 Image Ingekleurde kopergravure, Les Indes Orientales et leur Archipel, M. Bonne, uitg. in Parijs, ca. 1780, afm. 30,5 x 44 cm. € 80 € 120 € 60 Verkocht
1631 Image Haas, A. de (1920-1972), linosnede op Japans Inoshi-papier, Kermis te Luik/ De dwerg en de reus, ges. l.o., afm. 40 x 27 cm. € 240 € 460 € 300 Verkocht
1634 Image Ingekleurde kopergravure, Le Fiandre Olandesi ed Austriache, uitg. in Rome, 1808, afm. 16 x 19 cm. € 50 € 80 € 40 Verkocht
1636 Image Ingekleurde kopergravure, Carte de LÉtat de Leyge...Horn...Maeseyck, Robert de vaugondy, uitg. in Parijs, 1748, afm. 16 x 20 cm. € 80 € 120 € 80 Verkocht
1638 Image Ingekleurde kopergravure, Ruremonde, J. Harrewijn, uitg. in Brussel, 1698, afm. 14,5 x 19 cm. € 40 € 80 € 30 Verkocht
1639 Image Kopergravure, Les XVII Provinces des Pays Bas, G.L. le Rouge, uitg. in Parijs, 1748, afm. 27 x 20 cm. € 100 € 200 € 100 Verkocht
1641 Image Ingekleurde kopergravure, Mastricht avec les attaques Levé sur les lieux en juin 1748, G.L. Rouge, uitg. in Parijs, ca. 1750, afm. 31,5 x 47 cm. € 420 € 550 € 400 Verkocht
1649 Image Haas, A. de (1920-1972), linosnede, Het gevecht, gemon. l.o., druk Nel de Haas, afm. 15 x 10 cm. € 70 € 120 € 60 Verkocht
1653 Image Ingekleurde kopergravure, Comitatus valkenborg et Dalem, D. de la Feuille, uitg. in Amsterdam, 1701, afm. 15 x 23 cm. € 100 € 200 € 80 Verkocht
1654 Image Kopergravure, Gelria et Zutfania, uit het beroemde stedenboek van L. Giucciardini, W. Blaeu, uitg. in Amsterdam, 1621, afm. 23 x 31 cm. € 120 € 240 € 100 Verkocht
1659 Image Ingekleurde kopergravure, La ville de Leyde, J. Harrewijn, uitg. in Brussel, 1698, afm. 14,5 x 19,5 cm. € 80 € 120 € 60 Verkocht
1661 Image Ingekleurde kopergravure, Africa Antiqua et Nova, P. van der Aa, uitg. in Leiden, 1684, afm. 21 x 25,5 cm. € 100 € 200 € 180 Verkocht
1672 Image Ingekleurde kopergravure, Maestricht, J. van Meurs, uitg. in Amsterdam, 1675, afm. 17,5 x 28,5 cm. € 120 € 200 € 150 Verkocht
1673 Image Ingekleurde kopergravure, Grave, Frans Hogenberg, uitg. in Keulen, ca. 1590, afm. 21 x 27 cm. € 120 € 200 € 100 Verkocht
1678 Image Ingekleurde kopergravure, Prosp. Der Belagerung Maestricht und Wyck durch den Princen von Oranien, M. Merian, uitg. in Frankfurt, ca. 1680, afm. 27 x 34,5 cm. € 420 € 600 € 400 Verkocht
1681 Image Ingekleurde kopergravure (opticaprent), Amstella Intus recipiens ex Ponte versus orphanotrophaeum Amstellodamensis, G.B. Probst, uitg. in Augsburg, ca. 1750, afm. 30 x 41 cm. € 80 € 120 € 70 Verkocht
1683 Image Haas, A. de (1920-1972), linosnede, De Schreeuw, gemon. l.o., druk Nel de Haas, afm. 18 x 10 cm. € 60 € 100 € 40 Verkocht
1689 Image Scherft, J.D., ets, Maasbrug met gezicht op Wijk, ges., gedat. ''1931'', afm. 23 x 38 cm. € 120 € 240 € 100 Verkocht
1691 Image Haas, A. de (1920-1972), linosnede op Japans Inoshi-papier, Verderfengel, ges. r.o., afm. 32 x 23 cm. € 200 € 400 € 240 Verkocht
1692 Image Haas, A. de (1920-1972), inkttekening, Portret van zijn vrouw Nel, afm. 17 x 11 cm., herkomst: familie A. de Haas (met certificaat familie) € 240 € 400 € 280 Verkocht
1697 Image Haas, A. de (1920-1972), linosnede, De Verzoeking van Sint Antonius, gemon. l.o., druk Nel de Haas, afm. 17 x 15 cm. € 70 € 120 € 90 Verkocht
1702 Image Willink, A.C. (1900-1983), litho, Landschap met sculpturen, ges. r.o., 65/100, '83, afm. 56 x 67 cm., glas rechter benedenhoek gebroken € 300 € 400 € 240 Verkocht
1706 Image Jelinger, H. (1895-1961), ingekleurde ets, Kesselskade en Kanaal, ges. r.o., afm. 36 x 40 cm. € 160 € 320 € 550 Verkocht
1707 Image Haas, A. de (1920-1972), linosnede, Lampiondrager, gemon. l.o., druk Nel de Haas, afm. 17,5 x 10 cm. € 80 € 120 € 70 Verkocht
1708 Image Jelinger, H. (1895-1961), ingekleurde ets, Maasbrug, ges. r.o., afm. 22 x 48 cm. € 160 € 280 € 200 Verkocht
1709 Image Wiegers, J. (1893-1959), litho, Landschap, ges. r.o., gedat. '47, afm. 44 x 33 cm. € 100 € 200 € 120 Verkocht
1724 Image Vier kopergravures, eind 18de eeuw, bestaande uit: 't Stadhuis en de St. Mathijskerk te Maastricht, De L. Vrouwe en St. Nikolaas Kerk te Maastricht, Maastricht langs de Maas te zien/ De Slavante van de andere zyde te zien, verschillende afmetingen (4x) € 80 € 190 € 260 Verkocht
1725 Image Jonas, H.C. (1878-1944), linosnede, Jonas en de walvis, nr. 25, ges. r.o., gedat. ''8 mei 1938'', afm. 14 x 11 cm. € 40 € 70 € 110 Verkocht
1727 Image Montijn, J. (1924), ets-aquatint, De bloemen, 44/75, ges. r.o., gedat. ''1985'', afm. 45 x 32 cm. € 100 € 200 € 100 Verkocht
1728 Image Jelinger, H. (1895-1961), ingekleurde ets, Maasbrug, ges. r.o. (in plaat), afm. 18,5 x 27 cm., latere druk € 100 € 200 € 110 Verkocht
1729 Image Ingekleurde ets, 18de eeuw, Galliae sive Franciae, uitg. dr. Carolus Allard, afm. 44 x 57 cm. € 160 € 280 € 140 Verkocht
1732 Image Velde, B. van (1895-1981), litho, Abstracte compositie, ges. r.o. (in steen), afm. 29,5 x 26 cm. € 80 € 120 € 360 Verkocht
1733 Image Jelinger, H. (1895-1961), ingekleurde ets, Zicht op Maastricht, ges. r.o., afm. 38 x 38 cm. € 140 € 280 € 190 Verkocht
1734 Image Haas, A. de (1920-1972), linosnede, Gezellig samenzijn, gemon. l.o., druk Nel de Haas, afm. 13 x 13 cm. € 50 € 80 € 70 Verkocht
1738 Image Jonas, H.C. (1878-1944), linosnede op rijstpapier, Wolkenpartij, ges. r.o., afm. 15 x 15 cm. € 50 € 80 € 60 Verkocht
1745 Image Ingekleurde kopergravure, Nieuwe en Nauwkeurige Kaart van de Drie Landen van Overmaaze, Valkenburg, Daalhem en s'Hertogenrade, Amsterdam, I. Tirion, afm. 28 x 32 cm. € 160 € 240 € 120 Verkocht
1746 Image Helden, J.F.P.G. van (1932), aquatint, Over het paard getild, ges. r.o., afm. 43,5 x 43 cm. € 160 € 240 € 120 Verkocht
1749 Image Haas, A. de (1920-1972), linosnede, Joodse feestdag, gemon. l.o., druk Nel de Haas, afm. 24 x 19 cm. € 80 € 120 € 120 Verkocht
1750 Image Truijen, H. (geb. 1928), litho, Happy Day, ges. r.o., 24/250, afm. 68 x 50 cm. € 400 € 700 € 400 Verkocht