Direct naar kavel nr:

Kunst - en Antiekveiling December 2009 » Keramiek en Glas

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Sieraden, Art Nouveau en Art Deco, Aziatica en Etnografica, Schilderijen, Grafiek (o.a. etsen, gravures en litho's), Meubels, Varia, Wijnen

Er zijn 47 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
300 Image Hollandse tegel, Middelburg, Vos in kwadraat met een palmettak in spaartechniek, veelkleurig, 1580-1600, afm. 13,5 x 13,5 cm., beschadigd € 100 € 200 € 150 Verkocht
302 Image Hollandse tegel, Kruisigingstafereel in cirkel, hoekmotief: ossenkop, eind 18de - begin 19de eeuw, afm. 13 x 13 cm., beschadigd en Tegel, 19de eeuw, gedecoreerd met mangaankleurige putti die een wapenschild dragen en het opschrift ''Bergen op Zoom'', afm. (2x) € 30 € 50 € 160 Verkocht
303 Image Drie Hollandse tegels, 17de eeuw, bestaande uit: bloem op grondje, hoekmotief: lelie, veelkleurig en twee tegels met een vogel, hoekmotief: ossenkop, veelkleurig, afm. 13 x 13 cm., enkele beschadigingen, 1 tegel gebroken (3x) € 120 € 200 € 160 Verkocht
304 Image Vier Hollandse tegels, 19de eeuw, bestaande uit: hond/fruitschaal/hoorn des overvloeds en vogel, hoekmotief: ossenkop, afm. 13 x 13 cm., schilfers (4x) € 100 € 200 € 80 Verkocht
306 Image Hollandse tegel, Soldaat in cirkel, hoekmotief: kwartrozet in spaartechniek, veelkleurig, 1590-1600, afm. 13,3 x 13,3 cm. € 100 € 200 € 140 Verkocht
313 Image Eyck, Ch.H. (1897-1983), beschilderde tegeltableau, Engel met banderol, ges. r.o., gedat. '55, gemerkt achterzijde ''23-7 GT'', afm. 54 x 38 cm. € 1.000 € 2.000 € 900 Verkocht
314 Image Kristallen coupe met olijfslijpsel, h. 15 cm. € 50 € 80 € 40 Verkocht
315 Image Vijf tegels, Porceleyne Fles, Onderwerpen: Verzet, Bevrijding en 700 jaar Delft, afm. 20 x 14 cm. (3x) en 14 x 20 cm. (1x) (5x) € 30 € 60 € 160 Verkocht
317 Image Geglazuurd steengoed vaas, De Sphinx, ontwerp: Wim Visser, 1940-1950, gedecoreerd met geometrische motieven, h. 24 cm. € 100 € 160 € 110 Verkocht
322 Image Porseleinen Bonbonnière, Meissen, ca. 1920, binnenzijde beschilderd, h. 17 cm. € 100 € 160 € 180 Verkocht
323 Image 9 kristallen witte wijnglazen en 1 sherryglas, uraniumglas (10x) € 40 € 80 € 40 Verkocht
324 Image Frans Tuinstra (1923-2006, Maastricht), aardewerk sculptuur, Maria met Christuskind, h. 35 cm. € 80 € 140 € 120 Verkocht
326 Image Willem Heesen (1925), glazen sculptuur, Vrouw met hoofddeksel, ges. onderaan, unica, nr. 060639, h. 37 cm. € 300 € 400 € 340 Verkocht
329 Image Beschilderd en deels verguld bord, De Sphinx, kunstenaar: Fischer, Fiere haan, diam. 40 cm., haarscheur € 160 € 280 € 140 Verkocht
330 Image Aardewerk vaasje, Terraco, Beeselse Draak, gedecoreerd met hond, h. 14 cm. € 30 € 60 € 20 Verkocht
335 Image Handbeschilderd wandbord, Chinoiserie, P. Regout, diam. 26 cm. € 100 € 200 € 170 Verkocht
336 Image Geglazuurde tegel in Perzische stijl, Ruiter met valk, afm. 31 x 22 cm. € 40 € 70 € 130 Verkocht
340 Image Twee kristallen gembercoupes, gedecoreerd met ruitslijpsel en opstaande kraag, h. 32 cm. (2x) € 400 € 600 € 300 Verkocht
346 Image Glazen bruidskaraf, 18de eeuw, h. 25 cm., stop ontbreekt € 400 € 600 € 380 Verkocht
347 Image H. Hart beeld, Societé Céramique, Maastricht, ontwerper: Piet Gerrits (1878-1957), h. 54 cm. € 100 € 200 € 190 Verkocht
348 Image Kristallen presse-papier, Val Saint Lambert, gesigneerd onderaan ''B. Carreras?'', h. 11 cm. € 50 € 100 € 80 Verkocht
427 Image M.L.H.M. Verboeket (1922), Leerdam, amberkleurige karaf, serie Antiqua, h. 23 cm. € 80 € 120 € 60 Verkocht
428 Image Aardewerk patévorm, kaasstolp en jampot, Société Céramique (3x) € 60 € 120 € 160 Verkocht
435 Image 16-delig Wedgwood theeservies, bestaande uit: theepot, melkkan, suikerpot, roomkom en 12 kopjes en schoteltjes, 1 kopje beschadigd (16x) € 50 € 100 € 190 Verkocht
439 Image Handbeschilderde wandschotel, Petrus Regout, Eendjes langs de waterkant, afm. 55 x 46 cm., oude restauratie € 80 € 120 € 110 Verkocht
444 Image Handbeschilderde wandschotel, Petrus Regout, Watervogels langs de waterkant, afm. 55 x 46 cm., oude restauratie € 80 € 120 € 110 Verkocht
445 Image Handbeschilderd wandbord, P. Regout, Pastorale scène, diam. 43,5 cm. € 140 € 280 € 120 Verkocht
446 Image Handbeschilderd wandbord, P. Regout, Pastorale scène, diam. 43,5 cm. € 140 € 280 € 120 Verkocht
447 Image Gecontourneerde Hollandse plakette, faience, blauw-wit, gedecoreerd met havenscène, afm. 60 x 48 cm., randschilfers € 200 € 300 € 180 Verkocht
448 Image Twee flessen, Zuid-Holland, Gouds plateel, J.O. Cooymans en zoon, 's Hertogenbosch, Mobilisatie 1939 en 't is Orange/'t blijft Orange 1939, h. 25 cm. (2x) € 100 € 200 € 90 Verkocht
449 Image Tazza, P. Regout, h. 16 cm., diam. 27 cm. € 50 € 100 € 70 Verkocht
450 Image Borek Sipek (1949), kristallen karaf met voet, Bohemen, uitgave DSM, ges. onderaan, met certificaat, in originele houder, h. 31 cm. € 50 € 80 € 160 Verkocht