Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling September 2022 » Strips

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Art Nouveau/ Art Deco/ Vintage/ Design, Aziatische en Etnische Kunst, Koper, Tin en andere Metalen, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Varia,

Er zijn 9 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
2005 Image 40 Suske en Wiske strips, diverse jaartallen (voornamelijk jaren zeventig), o.a. Wattman 1968 en Het Spaanse Spook 1974, allen in plastic hoes, eigendom van een verzamelaar (40x) €150 Verkocht
2025 Image 49 Buck Danny strips, jaren zestig-jaren tachtig, allen in plastic hoes (eigendom van een verzamelaar) (49x) €180 Verkocht
2027 Image 23 Luitenant Blueberry strips, jaren zeventig, allen in plastic hoes, eigendom van een verzamelaar (23x) €60 Verkocht
2038 Image 11 Kuifje strips o.a. Juwelen van Bianca Castafiore 1963 (sleets), Kuifje in Afrika 1966, De 7 kristallen bollen 1967, Het gebroken oor 1966, Kuifje in Tibet (beschadigd) herdruk, De blauwe lotus herdruk, De zonnetempel herdruk, De mannen op de maan herdruk, Kuifje en het zwarte goud herdruk + De avonturen van Kuifje reporter van de "petit vingtième" in het land van de Sovjets, 1999 (11x) €120 Verkocht
2049 Image 25 Jeremiah strips, diverse jaartallen (jaren tachtig-negentig), in plastic hoes, eigendom van een verzamelaar (25x) €80 Verkocht
2058 Image 18 Asterix strips, o.a. Asterix in het Limburgs dialect ''t Titelgevech' 1996 (18x) €90 Verkocht
2059 Image 55 Bob Morane strips, diverse jaartallen (zeventig-negentig) €90 Verkocht
2060 Image 22 Lucky Luke strips, diverse jaartallen (jaren zeventig-negentig), o.a. De zingende draad 1978, alles in plastic hoes, eigendom van een verzamelaar (22x) €120 Verkocht