Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling September 2022 » Schilderijen en Grafiek

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Art Nouveau/ Art Deco/ Vintage/ Design, Aziatische en Etnische Kunst, Koper, Tin en andere Metalen, Meubilair, Religieuze Kunst, Varia, Strips

Er zijn 150 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
1252 Image Arnoldus Oldenhave (1905-1997), olieverf op doek, Stadsgezicht, ges. r.o., afm. 12 x 17 cm. €240 Verkocht
1255 Image Henri Jonas (1878-1944), olieverf op doek, Portret van Louis, gemon. r.o., min. beschadiging verfoppervlak, afm. 41 x 33 cm. €60 Verkocht
1256 Image Isidore van Mens (1890-1985), olieverf op doek, Ghardaïa, ges. r.o., 1926, afm. 46 x 36 cm. Verkocht Verkocht
1257 Image Georges Braque (1882-1963), litho, De vogel, ges. r.o. (in druk), afm. 36 x 27 cm. €110 Verkocht
1258 Image Vlaamse school, olieverf op paneel, 17de eeuw, De badende Diana bespied door Actaeon, afm. 32 x 66 cm. €600 Verkocht
1261 Image Han Jansen (1931-1994), zeefdruk, Zicht op Noorderbreedte, ges. l.o., EA, afm. 50 x 49 cm. €130 Verkocht
1262 Image Henri Goovaerts (1865-1912), olieverf op doek, Portret van een man, ges. m.r., afm. 64 x 44 cm. €150 Verkocht
1264 Image Charles Eyck (1897-1983), sepiatekening, Dorpsgezicht, ges. r.o., afm. 39 x 52 cm. €280 Verkocht
1266 Image W.J. Neuhof (1904-1982), olieverf op board, Berglandschap, ges. r.o., afm. 35 x 26 cm. Verkocht Verkocht
1267 Image G. van Eck (1958), gemengde techniek, Gieter, ges. r.o., gedat. '97, afm. 14,5 x 19,5 cm. €60 Verkocht
1268 Image G. Eberhard (1879-1949), bedoekt, Boom in stadspark, ges. l.o., afm. 39 x 34 cm. €150 Verkocht
1269 Image Evert Jan Ligtelijn (1893-1975), olieverf op doek, Havengezicht, ges. l.o., 1957, minimaal craquelé, afm. 80 x 150 cm. Verkocht Verkocht
1272 Image J. Laeven (1925), olieverf op doek, Abstracte compositie, ges. r.o., gedat. '67, afm. 54 x 79 cm. €60 Verkocht
1273 Image E. Druitt (naar Filippo Lippi), olieverf (?) op paneel, ges. l.o., Zegenende Christus, 1859, afm. 37 x 19 cm, enkele beschadigingen verfoppervlak €180 Verkocht
1274 Image G. Eberhard (1879-1949), olieverf op board, Stilleven met koperen ketel, ges. l.o., afm. 30 x 42 cm, in Paul Gehringlijst €180 Verkocht
1276 Image H.C. Jonas (1878-1944), olieverf op triplex, Poort in Marokko, ges. r.o., afm. 21 x 12 cm. €550 Verkocht
1277 Image Pierre Daems (1945), olieverf op harde drager, De drie koningen, ges. l.o., gedat. '77, afm. 30 x 28 cm. €110 Verkocht
1278 Image G. Eggen (1921-2000), twee kleurpotloodtekeningen op papier, Adam en Eva, ges. l.o., gedat. '99, afm. 54 x 42 cm en 42 x 54 cm (2x) €130 Verkocht
1279 Image Jo Havenith, gemengde techniek, Twee musicerende clowns, ges. r.o., gedat. '94, afm. 38 x 56 cm. €200 Verkocht
1280 Image Anton Akkerman (1927-2010), olieverf op doek, De albatros, ges. l.o., afm. 42 x 46 cm. €90 Verkocht
1284 Image Emile Bernard (1868-1941), olieverf op doek, Les toits de Tonnerre, ges. l.o., craquelé, afm. 83 x 109 cm. €750 Verkocht
1285 Image Bram van Velde, litho, Abstracte compositie, ges. r.o., 77/120, afm. 48 x 34 cm. €170 Verkocht
1287 Image Charles Eyck (1897-1983), schildering op tegel, Vogel, ges. m.o., afm. 14 x 19 cm, Herkomst: Marx & Marx €190 Verkocht
1288 Image P. Kromjong (1909-1979), krijttekening, Ossenkar, ges. r.o., afm. 26 x 40 cm, enkele zuurvlekken, herkomst: Marx & Marx €140 Verkocht
1289 Image E. Bellefroid (1893-1971), olieverf op board, Dorsende boer, ges. r.o., afm. 15 x 24 cm, Herkomst: Rob van Rijn €280 Verkocht
1290 Image Charles Hollman (1977-1953), olieverf op board, De haven, ges. r.o., afm. 49 x 59 cm. €220 Verkocht
1291 Image Jan Korthals (1916-1972), olieverf op doek, Havengezicht, ges. r.o., afm. 59 x 89 cm. €240 Verkocht
1295 Image O. Goetze (1868-1931), ets, Vrouwenportret, ges. l.o., afm. 27 x 20 cm. €70 Verkocht
1297 Image A.F. Wilhelmus, twee olieverfschilderingen op doek, Zicht op Maastricht, ges. r.o., afm. 24 x 50 cm (2x) €100 Verkocht
1299 Image J.B. Schweitz, olieverf op board, Abstracte compositie, ges. r.o., afm. 33 x 43 cm. €80 Verkocht
1300 Image Arthur Spronken (1930-2018), ets-aquatint, Het paard, ges. r.o., 98/200, afm. 40 x 50 cm. €190 Verkocht
1301 Image J. Diederen (1920-2009), litho, Abstracte compositie, 24/25, ges. r.o., afm. 56 x 76 cm. €70 Verkocht
1310 Image Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, Wintergezicht (Lindenlaan te Valkenburg), ges. l.o., afm. 19 x 22 cm, Herkomst: Rob van Rijn €360 Verkocht
1311 Image Youri Krotov, olieverf op doek, Meisjes in het stadspark (Vier Köp), ges. l.o. en achterzijde, afm. 50 x 70 cm, Herkomst: Galerie Renoir €650 Verkocht
1312 Image Jo Havenith, gemengde techniek, Weiland met koeien, ges. r.o., gedat. '17, afm. 50 x 64 cm. €170 Verkocht
1315 Image Jan Cremer (1940), twee zeefdrukken, Tulpen, ges. r.o., gedat. '75, 72/80, afm. 76 x 35 cm (2x) €180 Verkocht
1317 Image H. Jelinger (1895-1961), olieverf op doek, Zicht op een bruggetje, ges. l.o., 1924, afm. 33 x 59 cm. €340 Verkocht
1318 Image Charles Hollman (1977-1953), olieverf op triplex, Baraque Saint Michel, ges. l.o., afm. 26 x 35 cm. €320 Verkocht
1319 Image A. de Haas (1920-1972), inkttekening, Schrijvend kind, ges. r.o., afm. 16 x 10 cm. €750 Verkocht
1320 Image G. Eberhard (1879-1949), olieverf op schilderskarton, Waterpoort Wyck, ges. l.o., afm. 28 x 21 cm, Herkomst: Rob van Rijn €220 Verkocht
1321 Image E. Bellefroid (1893-1971), gemengde techniek, Het gesprek, ges. r.o., 1912, afm. 22 x 30 cm, Herkomst: Rob van Rijn €200 Verkocht
1322 Image A.H. Gouwe (1875-1965), olieverf op doek, De woestijn, ges. r.o., afm. 47 x 89 cm, Herkomst: Rob van Rijn €3.500 Verkocht
1323 Image H. Jelinger (1895-1961), olieverf op doek, Het begijnhof, ges. l.o., afm. 53 x 77 cm. €800 Verkocht
1325 Image Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, Dorpsgezicht, ges. r.o., afm. 23 x 34 cm. €360 Verkocht
1326 Image Jan Cremer (1940), twee zeefdrukken, Vrolijke koeien, ges. r.o., gedat. '75, 72/80, afm. 64 x 50 cm, 1 prent met barstje in het glas (2x) €200 Verkocht
1328 Image J. Laeven (1925), olieverf op doek, niet gesigneerd, afm. 94 x 54 cm. €60 Verkocht
1338 Image Marli Hommel (1957), olieverf op doek, Paarden, gemon. l.o., gedat. '91, afm. 118 x 99 cm. €480 Verkocht
1350 Image Margriet de Bruin (1947), olieverf op doek, Abstracte compositie, ges. l.o., gedat. '91, afm. 100 x 100 cm. €280 Verkocht
1352 Image Piet Vos (1947), gouache, Dorpsfiguren, ges. r.o., gedat. '77, afm. 106 x 86 cm, Herkomst: Galerie Wanda Reiff €180 Verkocht
1356 Image Waarschijnlijk Charles Roelofsz (1897-1962), olieverf op doek, Bloemstilleven, gemonogrammeerd r.o. 'CR', afm. 118 x 92 cm. Verkocht Verkocht