Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling September 2022 » Meubilair

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Art Nouveau/ Art Deco/ Vintage/ Design, Aziatische en Etnische Kunst, Koper, Tin en andere Metalen, Schilderijen en Grafiek, Religieuze Kunst, Varia, Strips

Er zijn 11 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
1594 Image Eikenhouten stoel, 19de eeuw, zitting vernieuwd, h. 87 cm, d. 48 cm. €100 Verkocht
1657 Image Perzisch tapijt, Iran, afm. 300 x 203 cm. €180 Verkocht
1658 Image Stalen ladenkast, op wieltjes, afm. 43 x 76 x 60 cm. €60 Verkocht
1662 Image Perzisch tapijt, afm. 290 x 178 cm. €170 Verkocht
1700 Image Perzisch tapijt, afm. 145 x 210 cm. €140 Verkocht
1722 Image Perzisch tapijt, afm. 85 x 145 cm. €70 Verkocht
1728 Image Vergulde bronzen tafelklok, 19de eeuw, h. 27 cm. €200 Verkocht
1730 Image Hollandse barokke wortelnotenhouten (op eikenhout) gefineerde tafel, op kruisvoet, ca. 1700, fineer blad van latere datum, afm. 110 x 65 x 72 cm. Verkocht Verkocht
1731 Image Eikenhouten gefineerde commode, 19de eeuw, bovenste lade klapt open, binnenzijde met drie laden en lederen blad (gebruikssporen), onder de klep zitten twee laden, afm. 97 x 46 (uitgeklapt 80 cm) x 89 cm. €120 Verkocht
1740 Image Vier eetkamerstoelen, met cognac lederen bekleding, Bert Plantagie (4x) €160 Verkocht
1751 Image Houten eetkamertafel, met twee laden, afm. 197 x 92 x 75 cm. €170 Verkocht
1761 Image Engelse boekenkast (Globe Wernicke-stijl), afm. 160 x 85 x 30 cm. €460 Verkocht