Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling September 2022 » Keramiek en Glas

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen, Art Nouveau/ Art Deco/ Vintage/ Design, Aziatische en Etnische Kunst, Koper, Tin en andere Metalen, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Varia, Strips

Er zijn 30 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
050 Image Albert Wehrens, gestileerde haan op betonnen basement, h. 71 cm. €60 Verkocht
351 Image Drie Herend porseleinen wandborden, patroon 'Queen Victoria', met opengewerkte rand, diam. 34 cm (3x) €80 Verkocht
352 Image Twee Herend porseleinen wandborden, patroon 'Queen Victoria', met opengewerkte rand, diam. 39 cm (2x) €70 Verkocht
359 Image Pierre Daems kopje en schotel + Schaal, gesigneerd onderzijde, diam. 28 cm (3x) €60 Verkocht
362 Image Polychroom aardewerken model van een baby in een wieg, 18de/19de eeuw, enkele mottenbeten, afm. 13 x 14 cm, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens €120 Verkocht
363 Image Steengoed Jacobakannetje, 14de/15de eeuw, Siegburg, h. 22 cm, min. chips, gerestaureerd €150 Verkocht
368 Image Uitgebreid kristallen drinkservies €150 Verkocht
371 Image Han van Soest, keramische sculptuur, Meisje met vogel in het haar (vogel zit los), afm. 36 x 23 cm, Herkomst: Tsant Vaesrade Verkocht Verkocht
373 Image Byzantijns glazen oinochoe, 324 - 640 n. Chr., groen van kleur, gedecoreerd met kruisen, h. 10,5 cm. €180 Verkocht
374 Image Romeinse glazen alabastron (?), gedecoreerd met noppen in de vorm van schelpen, 1 nop verdwenen, l. 24 cm. €280 Verkocht
375 Image Twee Romeinse glazen vaasjes, h. 7-9 cm (2x) €190 Verkocht
384 Image Glazen stolp op houten basement, h. 60 cm. €80 Verkocht
385 Image Rörstrand Sweden Ostindia uitgebreid ontbijt- en dinerservies, voor 12 personen, min. chip theekopje €1.100 Verkocht
405 Image Kristallen object, paars, h. 24 cm. Verkocht Verkocht
411 Image Ozzaro kristallen object, h. 30 cm + Sabine Lintzen, glazen vaas, gesigneerd, h. 37 cm (2x) €80 Verkocht
412 Image Glazen vaas en collectie Venetiaans glas (vaasje, h. 10 cm, object, h. 8 cm, parfumflesje, 6 cm) + Vera Walther appelglas, h. 26 cm (4x) €80 Verkocht
415 Image Keramische kat, diam. 30 cm + Irene Maas, geglazuurde keramische kat, gesigneerd onderzijde, diam. 22 cm (2x) €60 Verkocht
416 Image T. Urselman, glazen schaal, 17/100, afm. 52,5 x 52,5 cm + Glazen tulp, l. 51 cm + Glazen vogel, h. 14 cm (3x) €60 Verkocht
417 Image Charles Vos (1888-1954), geglazuurde keramische sculptuur, Sint Maarten, gesigneerd achterzijde, afm. 39 x 50 cm, Herkoms: Rob van Rijn €1.000 Verkocht
428 Image Uitgebreid aardewerken Wedgewood diner- en ontbijtservies, minimale chips, o.a. model Windsor, Rose en Edme €440 Verkocht
433 Image Delfts aardewerken tegeltableau, mangaankleurig, 18de eeuw, afm. 38 x 26 cm. €80 Verkocht
443 Image Twee kristallen Val Saint Lambert vazen, beide gesigneerd onderzijde, h. 16 en 24 cm (2x) Verkocht Verkocht
445 Image Charles Vos (1888-1954), gepatineerd plaasteren buste van een veger (straattype veger "drekwaaie", Pie de Gödekeur), chips en beschadiging, h. 39 cm. €180 Verkocht
449 Image Glazen Laurent Perrier ijsemmer/wijnkoeler, La Verrerie de Biot, h. 21 cm. €70 Verkocht
451 Image Borek Sipek (1942): 6 x champagnecoupe en waterglas (12x) €100 Verkocht
456 Image Ton van de Molen, keramische sculptuur op houten basement, Leeuw met naakte dame, gesigneerd op basement, afm. 17 x 20 cm. Verkocht Verkocht
458 Image Borek Sipek (1942): 5 x champagnecoupe en waterglas (10x) €120 Verkocht
463 Image Glazen vaas, Leonardo Verkocht Verkocht
1052 Image Vintage ontbijtservies, Schramberg, bestaande uit: kaasstolp, botervloot, melkkan, suikerpot, 6 kopjes met schotels en 6 kaas/ontbijtplankjes €80 Verkocht
1801 Image Vier glas-in-loodramen, Twee heiligen, waarschijnlijk gemaakt door Charles Eyck, afm. 68 x 89 cm/ 89 x 68 cm/ 2 x 58 x 45 cm (4x) €190 Verkocht