Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling September 2022 » Sculpturen

Andere rubrieken: Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Art Nouveau/ Art Deco/ Vintage/ Design, Aziatische en Etnische Kunst, Koper, Tin en andere Metalen, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Varia, Strips

Er zijn 46 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
003 Image Houten compositie (naar Kurt Schwitters), afm. 42 x 37 cm, Herkomst: Collectie Gies Pluim €320 Verkocht
004 Image Jacques Coquillay (1935), bronzen sculptuur, Moeder met zoon, h. 44 cm. €1.500 Verkocht
005 Image Ger Janssen, bronzen sculptuur, De pater, gesigneerd, 62/100, h. 28 cm. €550 Verkocht
007 Image Albert Wehrens, keramisch duo op stenen basement, h. 38 cm. €90 Verkocht
008 Image Bernard Hussen, gekapte steen, Bebaarde man, gesigneerd, afm. 18 x 19 cm, Herkomst: Expositie in Tournus Frankrijk €90 Verkocht
009 Image Alfons Stadhouder, beschilderd houten man, h. 125 cm, Herkomst: Tsant Vaesrade €80 Verkocht
010 Image E. Picault (1833-1915), bronzen sculptuur, Honor Patria, afm. 45 x 16 cm. €320 Verkocht
012 Image Pierre Chenet, bronzen stier, gemonogrammeerd, afm. 28 x 37 cm. €440 Verkocht
013 Image Gebronzeerde metalen sculptuur, Abstracte compositie, afm. 28 x 33 cm. €100 Verkocht
014 Image Bronzen sculptuur, Naakte dame, gesigneerd achterzijde 'Van Parys', afm. 28 x 29 cm. €180 Verkocht
015 Image Caius Spronken (1958), bronzen sculptuur, Naakte dame, afm. 7 x 12 cm. €400 Verkocht
016 Image Sjer Jacobs (1963), bronzen sculptuur op stenen basement, Gezeten man, gesigneerd, h. 23 cm. €220 Verkocht
017 Image Annelies van Harteveld, geglazuurd keramiek, Vrouw met stoel in haar handen (stoel zit los), h. 56 cm, in glazen sokkel, h. 90 cm. €340 Verkocht
020 Image Bronzen sculptuur op stenen basement, Koraal (twee stukjes afgebroken), h. 14 cm, h. sokkel 87 cm. €120 Verkocht
021 Image Benen Vanitas op gedraaide houten voet, 19de eeuw, h. 9 cm, in Chinees glazen met houten vitrinekastje, h. 23 cm (2x) €120 Verkocht
025 Image Cor de Ree (1960), bronzen riddertafereel, ges. r.b., 1993, afm. 62 x 39 cm. €150 Verkocht
028 Image Albert Wehrens, Keramische dame, Hanneke, afm. 59 x 32 cm. €180 Verkocht
030 Image Suus Elkink Martens, beschilderd keramiek, Los verbonden, gesigneerd, h. 69 cm, op sokkel h. 110 cm. Verkocht Verkocht
031 Image Albert Wehrens, keramische haan op granieten sokkel, h. 56 cm, h. sokkel 89 cm. €180 Verkocht
034 Image Odile Kinart (1945), terracotta vrouwenhoofd, gemonogrammeerd achterzijde, h. 30 cm. €420 Verkocht
035 Image Odile Kinart (1945), terracotta mannenhoofd, gemonogrammeerd achterzijde, h. 30 cm. €440 Verkocht
036 Image Jack Poels (1957), bronzen sculptuur op stenen basement, op ijzeren sokkel, Lopers, h. 49 cm, h. sokkel 113 cm, Herkomst: Galerie Michael Knops €550 Verkocht
037 Image Sjer Jacobs (1963), bronzen sculptuur op stenen basement, gesigneerd op basement, h. 14 cm. €150 Verkocht
041 Image Arthur Spronken (1930-2018), bronzen sculptuur op marmeren basement, Steigerend paard, gemonogrammeerd op staart, afm. 41 x 46 cm. €13.000 Verkocht
042 Image Albert Wehrens, terracotta naakt (tuinbeeld), h. 69 cm, op sokkel h. 122 cm. €260 Verkocht
048 Image Lo van der Linden (1937), ijzeren sculptuur op stenen basement, Edda, gesigneerd onderzijde, h. 24 cm. €240 Verkocht
051 Image Lo van der Linden (1937), ijzeren sculptuur op stenen basement, Abstracte compositie, h. 25 cm. €220 Verkocht
054 Image Bronzen sculptuur op stenen basement, Nar, h. 13 cm. €80 Verkocht
056 Image Spring, bronzen sculptuur (los) in cortenstalen sokkel, 1 voet licht beschadigd, afm. 18 x 18 cm, sokkel h. 143 cm. €150 Verkocht
057 Image Saskia Hoeboer, Ammonietenvrouwtje, ammoniet met polymeer klei, afm. 17 x 12 cm. €150 Verkocht
058 Image Tom Seerden, bronzen sculptuur op stenen basement, Winterkoninkje, 2020, ongesigneerd in een oplage van 8, met certificaat, h. 26 cm, h. basement 4 cm, Herkomst: Art Gallery Rozendaal €130 Verkocht
060 Image Bronzen sculptuur, Afrikaanse vrouw, h. 15 cm. €70 Verkocht
064 Image Frans Gast (1927-1986), chamotte sculptuur, Zittende dame, gesigneerd, afm. 50 x 27 cm. €120 Verkocht
067 Image Ad Arma (1954, Rotterdam), bronzen sculptuur, zonder titel, 1991, afm. 60 x 90 cm, Herkomst: direct van kunstenaar verkregen, Gies Pluim €280 Verkocht
068 Image Drie bronzen sculpturen op marmeren basement: Vrouwelijke en mannelijke golfer en caddy, h. 16, 26 en 31 cm (3x) €120 Verkocht
069 Image Nicolas Dings (1953), bronzen sculptuur, Volle maan, h. 30 cm. €120 Verkocht
070 Image Jan Praet (1955), bronzen naakte man, h. 38 cm, Herkomst: Keerder Kunstenaar, Cadier en Keer €420 Verkocht
072 Image Christian Hack (19476), metalen sculptuur, zonder titel, 3/6, gemonogrammeerd onderzijde, 2001, h. 34 cm, Herkomst: Livingstone Gallery, Den Haag, Collectie Gies Pluim €120 Verkocht
073 Image Albert Wehrens, keramische sculptuur op stenen basement, Abstracte compositie, h. 59 cm. €150 Verkocht
074 Image Bronzen sculptuur op stenen basement, Geknielde vrouw, h. 20 cm. €110 Verkocht
075 Image Dorine Beusmans, bronzen sculptuur, Gehurkte dame, gesigneerd, afm. 30 x 20 cm. €420 Verkocht
076 Image Twee bronzen gehurkte figuren op wit marmeren basement, h. 8 cm (2x) Verkocht Verkocht
077 Image Chairman between two chairs, ges. m.o., gedat. '98, 24/50, afm. 17 x 17 cm. €60 Verkocht
378 Image Paard op cortenstalen sokkel, afm. 18 x 16 cm, sokkel 80 cm (2x) €130 Verkocht
382 Image Keramische cirkel op ijzeren voet, gemonogrammeerd 'MB', gedateerd '01, diam. 28 cm, h. 37 cm, Herkomst: De Appelschuur Arensgenout €60 Verkocht
398 Image Sjer Jacobs (1963), keramische sculptuur,'Menneke', gesigneerd binnenzijde, gedat. '99, h. 35 cm, Herkomst: De Auw Skokelaatfabriek Gulpen €220 Verkocht
408 Image Sjer Jacobs (1963), keramische sculptuur, Man met gekruiste armen ('Menneke'), gesigneerd binnenzijde, gedat. '98, h. 25 cm, Herkomst: De Auw Skokelaatfabriek Gulpen €180 Verkocht