Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling September 2022 » Religieuze Kunst

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Art Nouveau/ Art Deco/ Vintage/ Design, Aziatische en Etnische Kunst, Koper, Tin en andere Metalen, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Varia, Strips

Er zijn 16 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
033 Image Ivoren sculptuur, Sint, 18de/19de eeuw, h. 9 cm. €90 Verkocht
810 Image Ivoren Moeder Gods met het Christuskind, art deco-periode, min. chip onderzijde, h. 36 cm. €240 Verkocht
1802 Image Russisch icoon, 18de/19de eeuw, Maria de genezeres, barst, oude restauraties en minimale beschadigingen, afm. 32 x 26,5 cm. €120 Verkocht
1803 Image Ivoren Madonna met het Christuskind, neogotische stijl, 19de eeuw, mogelijk Dieppe, h. 28 cm. €1.000 Verkocht
1804 Image Russisch metalen kruis, h. 27 cm. €60 Verkocht
1805 Image Gepolychromeerde lindehouten sculptuur, Duitsland, Maria met het Christuskind, 16de/17de eeuw, h. 39 cm. €280 Verkocht
1806 Image Gepolychromeerde Madonna met kind, Noordelijke Nederlanden, 17de eeuw, polychromie en basement van latere datum, h. 26 cm. €80 Verkocht
1807 Image Russisch icoon, Moeder Gods met het Christuskind, 19de eeuw, afm. 31 x 26 cm. €80 Verkocht
1814 Image Chamotte hoofd van een heilige, op stenen basement, h. 9 cm + Russisch beschilderde eieren + Lakwerk doosje, diam. 9 cm (4x) €90 Verkocht
1823 Image Marmeren wijwatervat in de vorm van een schelp, 19de/20ste eeuw, afm. 12 x 23 x 20 cm. €120 Verkocht
1824 Image Bewerkte paarlemoeren schelp, pelgrimsteken Jeruzalem, 19de eeuw, beschadigd, afm. 13 x 13 cm + Paarlemoeren schelp, afm. 18 x 18 cm, scheurtjes (2x) €60 Verkocht
1834 Image Tinnen lezenaar met Missale Romanum, Antwerpen, 1824, omslag beschadigd (2x) €60 Verkocht
1835 Image Geglazuurd reliëf, Christus, Terraco, Beeselse draak, l. 31 cm + Geglazuurd reliëf, Sterre der Zee, l. 36 cm (2x) €40 Verkocht
1845 Image Eikenhouten reliëf, Johannes de Doper doopt Christus in de Jordaan, 17de/18de eeuw, afm. 14 x 21 cm. €60 Verkocht
1867 Image Houten Madonna en het Christuskind, volkskunst, afm. 28 x 20 cm + Marouflé (papier op paneel), Maria met het Christuskind, volkskunst, Spanje/Zuid-Amerika, afm. 23 x 17 cm (2x) €60 Verkocht
1875 Image Glas-in-lood raam, Sterre der Zee, ges. r.o. 'PVLC', afm. 60 x 26 cm. €80 Verkocht
1876 Image Pagina uit getijdenboek, Vlaanderen, 16de eeuw, Latijns schrift op perkament, geschreven in gotische hand, verluchte miniatuur met de voorstelling van Pinksteren (De Heilige Maagd in biddende houding vergezeld door de verbaasde apostelen, terwijl de Heilige Geest de vlammende tongen uitstort), bijwerk in de rand met satirische dierenvoorstellingen, veelvuldig gebruik van bladgoud, gaatje in papier, minimale slijtage verfoppervlak, afm. 17 x 11,5 cm. €850 Verkocht
1877 Image Russisch geëmailleerd bronzen reisicoon, Deësis, 19de eeuw, afm. 16 x 40 cm. €280 Verkocht