Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling September 2022 » Art Nouveau/ Art Deco/ Vintage/ Design

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Koper, Tin en andere Metalen, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Varia, Strips

Er zijn 47 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
387 Image Twee glazen kunstvoorwerpen, Glazen bootje 1 en 2, afm. 40 x 36 cm (2x) €60 Verkocht
388 Image Keramische hoofden, Man en vrouw, Baden, h. 24 cm (2x) €120 Verkocht
397 Image Janneke Bruines, geglazuurd keramiek, bushokje, afm. 34 x 21 cm, herkomst: Kunstwinkel Schimmert €70 Verkocht
413 Image Vier Boris Sipek objecten, 1 incompleet, h. 13-40 cm (4x) €120 Verkocht
438 Image Gino Cenedese, aquarium, jaren vijftig/zestig, afm. 9,5 x 13 cm. €90 Verkocht
468 Image Lut Brackx (1965), keramische sculptuur, Boekenman, gemonogrammeerd, h. 31 cm. €150 Verkocht
470 Image Glazen schaal, Kato Kogei, diam. 49 cm. €80 Verkocht
497 Image Kristallen Lalique Paris vaas, h. 32 cm. €200 Verkocht
504 Image Jules Vermeire (1888-1977), transparant persglazen vrouwenhoofd, h. 22 cm, Herkomst: Glerum Amsterdam, 2001 €340 Verkocht
1001 Image Wassily fauteuil naar Marcel Breuer, met wit leder, replica, afm. 73 x 75 x 64 cm. €120 Verkocht
1002 Image Witte metalen staande vloerlamp, Valenti, h. 186 cm. Verkocht Verkocht
1003 Image Matteo Grassi, zwartlederen fauteuil ‘Quorum’, afm. 89 x 65 x 78 cm. €160 Verkocht
1004 Image Juventa Prima Metal, art nouveau schaal, h. 20 cm. €60 Verkocht
1005 Image Juventa Prima Metal, art nouveau schaal, gedecoreerd met libelle, afm. 40 x 23 cm. €60 Verkocht
1006 Image Urania Maastricht vaas, h. 25,5 cm. €340 Verkocht
1013 Image Zes vintage Eames bureaustoelen, EA117, afm. 81 x 58 cm (6x) €1.500 Verkocht
1016 Image Ortaire de Coupigny, visblikje, afm. 8 x 10 cm + Zeepaardje, l. 9 cm (2x) €150 Verkocht
1021 Image Artifort salontafel, diam. 60 cm, h. 40 cm. €60 Verkocht
1023 Image Drie bijzettafeltjes van Allermuir, gebruikssporen, afm. 60 x 34 x 34 cm (3x) €60 Verkocht
1025 Image Melkglazen lamp, Gloria, h. 56 cm. €220 Verkocht
1026 Image Art Nouveau albasten buste van een dame, gesigneerd 'Carli', afm. 28 x 22 cm. €80 Verkocht
1027 Image Glazen sokkel, afm. 70 x 25 cm. €90 Verkocht
1034 Image Vijf Gispen stoelen, diverse kleuren, afm. 80 x 53 cm (5x) Verkocht Verkocht
1038 Image Drie moderne houten met metalen sokkels, afm. 90 x 20 x 20 cm (3x) €140 Verkocht
1041 Image Beschilderde ijzeren art nouveau schilderijezel, afm. 68 x 25 cm. €80 Verkocht
1045 Image Zes vintage Gispen stoelen, rood, nr. 201, afm. 80 x 53 cm (6x) €220 Verkocht
1049 Image Vier keramische panelen in RVS omlijsting, afm. 80 x 15 cm (4x) €80 Verkocht
1056 Image Zes vintage Gispen stoelen, blauw, nr. 201, one different model, afm. 80 x 53 cm (6x) €240 Verkocht
1057 Image Guido Toso voor Leucos, "Rio" tafellamp, h. 30 cm. €200 Verkocht
1060 Image Twee posters over Le Corbusier, afm. 66 x 50 cm (2x) €60 Verkocht
1084 Image Louis Icart (1888-1950), ets-aquatint, ges. r.o. (in druk), Le jardin Japonais, afm. 27 x 34 cm. €60 Verkocht
1085 Image Design wandmeubel, afm. 242 x 50 x 68 cm. €160 Verkocht
1106 Image Vintage Artifort bureaustoel, op wielen, zithoogte 45 cm. €80 Verkocht
1155 Image Design stoel, afm. 80 x 53 cm. €80 Verkocht
1157 Image Design ladenkast, met drie lades, afm. 64 x 50 cm. €240 Verkocht
1159 Image Tweezitsbank, met beige bekleding, afm. 200 x 87 x 74 cm. €360 Verkocht
1167 Image Luceplan "Agaricon" tafellamp, h. 28 cm. €100 Verkocht
1169 Image Glazen design lamp, afm. 75 x 31 x 110 cm. €80 Verkocht
1170 Image Vintage flipperkast, Bally, Paragon, functioneert, afm. 165 x 72 x 130 cm. €650 Verkocht
1188 Image Sompex vloerlamp, h. 142 cm. €90 Verkocht
1210 Image Arte Luceplan "Costanza", uitschuifbaar van 72 tot 115 cm. €150 Verkocht
1221 Image Vintage lamp, jaren zestig (met 1 extra bol), h. 80 cm, diam. 60 cm. €150 Verkocht
1224 Image Vintage design lamp, diam. 35 cm. €130 Verkocht
1303 Image Tien Vepa armstoelen, diverse kleuren (10x) €150 Verkocht
1651 Image Pastoe palissander gefineerd houten kastje, met 1 klep en 2 deurtjes, jaren zestig, afm. 121 x 44 x 77 cm. €180 Verkocht
1652 Image Pastoe palissander gefineerde houten wandkast, met vier deuren en zes laden, jaren zestig, onderste lade sluit niet goed, afm. 97 x 227 x 45 cm. €380 Verkocht
1654 Image Stalen ladenkast, op plint, afm. 109 x 70 x 128 cm. €420 Verkocht