Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling September 2022 » Varia

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Art Nouveau/ Art Deco/ Vintage/ Design, Aziatische en Etnische Kunst, Koper, Tin en andere Metalen, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Strips

Er zijn 15 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
1741 Image Elektrische kachel, merk: Faber, model: Othello, afm. 95 x 56 x 41 cm. Verkocht Verkocht
1750 Image Miniatuur houten linnenkast, beslag gedecoreerd met leeuwenkoppen, drie deurtjes en vier lades, afm. 57 x 58 x 28 cm. €90 Verkocht
1904 Image Antieke telescoop, in lederen houder, met hengsel, l. 30 cm. €110 Verkocht
2002 Image Beschilderd binnenoor van een potvis, 19de/20ste eeuw, l. 13 cm. €80 Verkocht
2004 Image Drie Russische lakdoosjes, beschilderd met diverse voorstellingen, diverse afmetingen (3x) €60 Verkocht
2006 Image Bewegend vintage speelgoed o.a. Strato-Copter, West-Germany en USA (5x) €90 Verkocht
2012 Image De 'Longhi Nespresso apparaat €80 Verkocht
2024 Image Antieke wandelstok ingelegd met diverse houtsoorten, knop met beeltenis van Leopold I, l. 87 cm + kader met beeltenis Leopold I (2x) €70 Verkocht
2067 Image collectie boeken over Limburgse kunstenaars o.a. Charles Eyck en Edmond Bellefroid + video over Gène Eggen €60 Verkocht
2068 Image Hitler Jugend marstrommel met stokjes, sleets, vel beschadigd, diam. 40 cm + Nedinsco Venlo, systeem, Carl Zeiss, seinapparaat, ouderdomssporen, in kist (2x) €220 Verkocht
2072 Image Engels houten doosje, ingelegd met diverse houtsoorten, 19de eeuw, afm. 8 x 26 x 16 cm. €60 Verkocht
2079 Image Burberry lage regenlaarzen, maat 39 €80 Verkocht
2080 Image Burberry heren regenjas, maat 48/50 €180 Verkocht
2081 Image Burberry wollen herenjas, maat 48 €280 Verkocht
2084 Image Vintage microscoop in houten kist, met extra lens, in de stijl van Ernst Leitz, h. 31 cm. €60 Verkocht