Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling September 2022 » Aziatische en Etnische Kunst

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Art Nouveau/ Art Deco/ Vintage/ Design, Koper, Tin en andere Metalen, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Varia, Strips

Er zijn 50 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
011 Image Bronzen Boeddha, op houten basement, h. 25 cm. €80 Verkocht
053 Image Indisch stenen huisaltaar, afm. 28 x 21 x 16 cm. €80 Verkocht
802 Image Chinese ivoren stempel, h. 7 cm + Twee spekstenen Chinese stempels (3x) €80 Verkocht
804 Image Chinese ivoren sculptuur, Wijsgeer, gesigneerd onderzijde, h. 14 cm. €60 Verkocht
807 Image Koperen inktdoosje, gedecoreerd met zilveren vlinder, doosje heeft een opening en hanger aan de bovenzijde, l. 8 cm. €60 Verkocht
811 Image Twee houten Oosterse dozen, 19de/20ste eeuw, afm. 20 x 40 x 30 cm en 19 x 35 x 28 cm (2x) €120 Verkocht
815 Image Paar stenen sokkels (onderdeel zuil?/kapiteel), gedecoreerd met rammen afm. 33 x 29 x 30 cm (2x) €650 Verkocht
816 Image Drie metalen Boeddha's, 19de en 20ste eeuw, h. 10-16 cm (3x) €170 Verkocht
818 Image Stenen thuisaltaar, afm. 24 x 19 cm. €120 Verkocht
819 Image Chinese houten voorraaddoos, h. 40 cm + Stenen Boeddhahoofd, h. 12 cm + Houten jongentje, h. 8 cm + Bronzen Boeddha, h. 6 cm + Spekstenen wijsgeer, h. 3 cm (5x) €60 Verkocht
822 Image Aardewerken voorraadpot, h. 50 cm en kruikje, h. 22 cm (2x) €60 Verkocht
826 Image Chinese ivoren dame met zonnebloem, vroeg 20ste eeuw, op houten basement, hand gelijmd, h. 30 cm. Verkocht Verkocht
827 Image Chinese ivoren dame met appel, begin 20ste eeuw, op houten basement, h. 20 cm. €120 Verkocht
830 Image Vintage Japanse kimono + Geisha schoenen + Japans doosje, afm. 29 x 30 cm (3x) €80 Verkocht
834 Image Afrikaans stenen vruchtbaarheidsbeeld (Kissi), Sierra Leone, h. 17 cm. €80 Verkocht
835 Image Bronzen rituele Boeddhistische bel, met vijftandige handgreep die lijkt op het vajra- of bliksemsymbool gedragen door boeddhistische goden, 19de/20ste eeuw, h. 30 cm. €140 Verkocht
837 Image Chinese ivoren wijsgeer, op houten basement, h. 16 cm + Chinese ivoren meisje met bamboe, op houten basement, h. 18 cm, beide begin 20ste eeuw (2x) €80 Verkocht
838 Image Houten gelakte en deels vergulde Boeddha in schrijn, Japan (?), afm. 27 x 20 cm. €240 Verkocht
839 Image Twee verguld bronzen Boeddha's in zithouding, h. 15 en 20 cm (2x) €160 Verkocht
840 Image Vier Japanse boekjes, enkele sleets (4x) €60 Verkocht
847 Image Pagina uit Perzisch manuscript, l. 16 cm + Birmaans (?) schrift op houten plank, tweezijdig, l. 30 cm (2x) €60 Verkocht
848 Image Chinese ivoren man met mand, gesigneerd op houten basement, begin 20ste eeuw, h. 25 cm. Verkocht Verkocht
849 Image Bronzen fragment van een Boeddha, 18de/19de eeuw, h. 10 cm, h. basement 24 cm. €130 Verkocht
856 Image Verguld bronzen Yab-Yum groep, Tibet, 19de/20ste eeuw, h. 20 cm. €130 Verkocht
857 Image Japanse houten Boeddha, met stralenkrans, h. 29 cm. €160 Verkocht
858 Image Chinese bronzen toren (wierookbrander?), 20ste eeuw, h. 44 cm. €60 Verkocht
859 Image Afrikaanse bronzen ruiter, afm. 25 x 20 cm + Keramische figuur, Afrikaan, h. 18 cm (2x) €90 Verkocht
860 Image Twee vergulde bronzen staande Boeddha's, Thailand, h. 21 en 43 cm (2x) €400 Verkocht
861 Image Bronzen Boeddha, 18de/19de eeuw, afm. 18 x 11 cm. €140 Verkocht
862 Image Chinese geïnspireerde Bi-schijf, gedecoreerd met ruiters, diam. 31 cm, h. 46 cm. €80 Verkocht
865 Image Chinese porseleinen vaas, onderzijde gemerkt, 20ste eeuw, chips rand, h. 43 cm. €80 Verkocht
867 Image Chinees porseleinen bord, 19de eeuw, diam. 26,5 cm, min. chips €320 Verkocht
868 Image Chinese bronzen wijsgeer, 20ste eeuw, h. 30 cm. €70 Verkocht
869 Image Terracotta ruiter naar Tang voorbeeld, afm. 24 x 29 cm. €200 Verkocht
870 Image Houten Boeddha, 20ste eeuw, h. 19 cm + Twee Chinese houten reliekenhouders, ouderdomssporen, 19de eeuw, h. 18 en 33 cm (3x) €80 Verkocht
871 Image Verguld bronzen Saraswati, h. 30 cm, op ijzeren basement + Verguld bronzen Tara, h. 19 cm, Herkomst: beide Vredeveld Aziatische kunst, Deventer (2x) €480 Verkocht
872 Image Gelakt houten paneel met bronzen krijger, afm. 30 x 18 cm + Abacus + 2 doosjes, h. 6 en 10 cm (4x) Verkocht Verkocht
874 Image Japans lakkistje, afm. 7 x 25 x 25 cm + Stenen Boeddha, h. 9 cm + Keramisch jongentje, l. 5 cm + Japanse ijzeren theepot (4x) €60 Verkocht
880 Image Japanse zamac schaaldrager, in de vorm van een krijger, met houten basement, ca. 1900, h. 44 cm. €500 Verkocht
903 Image Deels gepolychromeerde stenen Luohan op een olifant, China(?), afm. 21 x 21 cm. €60 Verkocht
961 Image Chinese porseleinen imari theebus, 18de eeuw, deksel gelijmd, h. 13 cm. €80 Verkocht
962 Image Boeddhahoofd, h. 38 cm, op sokkel, h. 102 cm (2x) €120 Verkocht
1019 Image Chinese porseleinen schotel, blauw-wit, gedecoreerd met zeesterren, 19de eeuw, diam. 25 cm + Chinees porseleinen schotel, 18de eeuw, haarlijnscheur, diam. 22,5 cm (2x) €70 Verkocht
1028 Image Chinese porseleinen beschilderde tegel, Republiek, 1ste helft 20ste eeuw, afm. 31 x 22 cm. €160 Verkocht
1029 Image Twee gekleurde kommen, Guangxu merk, appelgroen, diam. 14 cm en zalmkleur, diam. 16 cm, 19de/20ste eeuw (2x) Verkocht Verkocht
1040 Image Chinese porseleinen dekselvaas, Yongzheng, 1ste helft 20ste eeuw, gedecoreerd met lange lijzen en spelende kinderen, Herkomst: Lempertz, Keulen, Auktion 1072, Lot 238, 10-11 juni 2016, h. 48 cm. €1.100 Verkocht
1050 Image Chinese porseleinen schaal, met zalmroze kleur, diam. 16 cm. €120 Verkocht
1051 Image Chinese lakwerk theedoos, Kanton, 19de eeuw, met twee metalen theebussen, minimale beschadiging, afm. 14 x 24 cm. €100 Verkocht
1062 Image Guangzhou gemberpot, min. chip deksel, h. 31 cm. €60 Verkocht
1075 Image Chinese bronzen wierookbrander, gedecoreerd met foo-dog, afm. 33 x 20 cm. €120 Verkocht