Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling September 2022 » Zilver

Andere rubrieken: Sculpturen, Keramiek en Glas, Juwelen, Art Nouveau/ Art Deco/ Vintage/ Design, Aziatische en Etnische Kunst, Koper, Tin en andere Metalen, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Varia, Strips

Er zijn 35 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
103 Image Vier geëtste glazen zoutbakjes op Frans verzilverde voet, h. 8 cm + 2 Engels zilveren lepeltjes (6x) €80 Verkocht
104 Image Zilveren lepeldoosje, 800, 1780, Oeconomia Enchusana, ca. 197 gram, afm. 5 x 13 cm. €360 Verkocht
106 Image Glazen waterkan met verzilverde kop, h. 30 cm. €70 Verkocht
108 Image Hollands zilveren haan, hen en twee kuikens, 2de gehalte, diverse afmetingen o.a. 6 cm, ca. 296 gram (4x) €280 Verkocht
110 Image Vier verzilverde Christofle wijnflesonderzetters, diam. 15 cm (4x) €60 Verkocht
113 Image Hollands zilveren melkkan, 1ste gehalte, Van Kempen, met parelrand, met ivoren greep, h. 11 cm, ca. 234 gram, min. deukje €110 Verkocht
120 Image Vijf bijbeltjes met zilveren sloten (3 x Hollands 2de gehalte) (5x) €120 Verkocht
123 Image 18 zilveren tafelcouverts met pistoolgrepen, Engeland, Sheffield, jaarletter: O = 1881, Meesterteken: Harisson Bros & Howson, Nederlands herkeur, in mahoniehouten cassette, ca. 2250 gram (54x) €650 Verkocht
125 Image Zilveren (sigaren)doos, 835, mogelijk Spanje, afm. 4 x 22 x 15 cm. €90 Verkocht
126 Image Zilveren tafelaansteker, 925 + Zilveren kandelaar, 925, verzwaard (2x) €110 Verkocht
127 Image Vijf zilveren parfumflesjes (3 x 835), ca. 122 gram (5x) €70 Verkocht
129 Image Zilveren schaaltje, 835, gedecoreerd met zwanenhoofden, afm. 14 x 23 cm, ca. 223 gram €90 Verkocht
131 Image Mexicaanse zilveren schaal, 925, ca. 222 gram €120 Verkocht
133 Image Twee Djokja zilveren visitekaarthouders, BWG, l. 9 en 11 cm, ca. 230 gram (2x) €60 Verkocht
134 Image Engels zilveren sigarettenhouder, 925, deukjes, l. 8 cm + Zilveren sigarettenhouder, deukjes, l. 9 cm, ca. 129 gram (2x) €60 Verkocht
136 Image Frans en Hollands zilveren ontbijtbestek, 2de gehalte, Van Kempen en Begeer, bestaande uit: 18 ontbijtvorken, 18 ontbijtlepels, 18 ontbijtmessen met ivoren heften (ivoor met ouderdoms-en gebruikssporen), gewicht zonder messen 1629 gram, in originele cassette (54x) €950 Verkocht
138 Image 5 Hollands zilveren servetringen, 2de gehalte + 3 Hollands zilveren vingerdoekringen, 2de gehalte + Duits zilveren servetring, 800 + Frans zilveren vingerdoekring, ca. 195 gram (10x) €90 Verkocht
139 Image Twee zilveren asbakken, 835 en 925, ca. 213 gram (2x) €60 Verkocht
142 Image Antiek Frans zilveren vleescouvert, 800, 19de eeuw, in cassette (2x) Verkocht Verkocht
143 Image Engels zilveren manicureset, 925, geëmailleerd, gebruiks- en ouderdomssporen, afm. 17 x 17 cm. €60 Verkocht
144 Image Engels zilveren speldenschaaltje, vroeg 20ste eeuw, met schildpadschild, minimale beschadiging, l. 13 cm + Engels schildpadschild beursje, met gouden monogram, l. 8 cm (2x) €60 Verkocht
147 Image Fiji 2 dollars 2018, 250 gr, 999,9 gehalte + Fiji, 100 gram, 999,9 gram (2x) €240 Verkocht
148 Image Frans zilveren naaiset + 2 zilveren vingerhoedjes + Engels zilveren veterhaak, 925 (4x) €70 Verkocht
149 Image Zilveren beugeltasje, 800 + Zilveren beugeltasje, 800, 1 cabuchon ontbreekt + Hollands zilveren beugeltas, 19de eeuw, met stof (3x) €110 Verkocht
150 Image Zilveren dekselschaal, BWG, gedecoreerd met florale motieven en dieren, ca. 1185 gram, diam. 25 cm. €380 Verkocht
151 Image 18 zilveren theelepeltjes, Hollands, 2de gehalte, meester: Paul van den Hout, ca. 139 gram (18x) €70 Verkocht
156 Image Glazen vaas met zilververf, gedecoreerd met reiger, h. 20 cm + Glazen karaf met zilveren rand, 800, h. 20 cm + Glazen parfumflesje met zilveren rand, 925, h. 14 cm, gebruikssporen (3x) €60 Verkocht
180 Image Uitgebreid Christofle verzilverd bestek, in originele houten cassette, model 'Marly' (177x) €850 Verkocht
189 Image Hollands zilveren ceremoniële schep (met inscriptie), 2de gehalte + 2 zilveren ceremoniële schep (met inscriptie), l. 16-18 cm (2x) €120 Verkocht
190 Image Zilveren broodmand, 835, David Aubert, ajour bewerkt, met parelrand, afm. 24 x 18 cm, ca. 295 gram €180 Verkocht
200 Image Hollands zilveren broodmand op pootjes, 2de gehalte, ajour bewerkt, afm. 14 x 35 x 25 cm, ca. 1170 gram €650 Verkocht
211 Image Duits zilveren dienblad, 925, afm. 38 x 29 cm, putjes, ca. 878 gram €380 Verkocht
222 Image Hollands zilveren J. Oostindiëbeker, Damclub Zwolle, jaren '40-'50, h. 13 cm, ca. 142 gram €50 Verkocht