Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 10 - 13 December 2021 » Varia

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen, Keramiek en Glas, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Aziatische en Etnische Kunst + Archeologie, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Koper, Tin en Andere Metalen, Religiosa, Wijnen, Swarovski & Goebel, Mode-artikelen: bontjassen, handtassen en parfumflessen

Er zijn 32 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
1801 Image Jan Wagenaar, Vaderlandsche Historie vervattende de geschiedenisse der Vereenigde Nederlanden, Johannes Allart, Amsterdam 1790, ouderdomssporen, enkele losse kaarten (o.a. van Isaac Tirion) (20x) €90 Verkocht
1803 Image Prikklok in houten kast, uit een Hasseltse distillerie, merk. H.C.E. Brussel, ca. 1935, h. 88 cm, sporen van houtworm €90 Verkocht
1804 Image Antieke viool, 19de eeuw, met label 'Jacobus Steiner 1675', l. 60 cm, met strijkstok, in vioolkist €380 Verkocht
1807 Image Jean Jacques Herman, percussierevolver, Luik, België, 1853, zes schots, o.44 caliber, serienr. 315 van de 500, l. 33 cm. €650 Verkocht
1808 Image Dubbelloops percussiepistool, België, gietstempel 'L.E.G.', 1810-1853, met mahoniehouten kolf, l. 19 cm. €180 Verkocht
1809 Image Belgisch percussiepistool, 1810-1853, gietstempel 'L.E.G', laadstok ontbreekt, mahoniehouten kolf en frame, l. 30 cm. €180 Verkocht
1810 Image Flintlock blunderbuss, met bronzen loop, bewerkt met fleur de lys, mogelijk Frans, gietstempel ontbreekt, 19de eeuw, l. 47 cm. €260 Verkocht
1811 Image Frans kort zwaard, artillerie eenheid, 1831 + Frans kort zwaardm artillerie eenheid, 1832, beide met bronzen heft en in lederen schede, l. 47 cm (2x) €220 Verkocht
1812 Image Beschilderde houten lokvogel 'grutto', 19de eeuw, afm. 20 x 35 cm. €90 Verkocht
1823 Image Engelse houten gevulde kist voor opticien, ca. 1900, British Made, afm. 6,5 x 26 x 41 cm. €100 Verkocht
1845 Image London/Birmingham, Webley & Scott, Ltd, bronzen seinpistool, l. 25 cm. €120 Verkocht
1857 Image Kurassiershelm en borst- en rugplaat, mogelijk Frankrijk, enkele losse onderdelen, veel ouderdomssporen, 1831 (3x) €1.300 Verkocht
1858 Image His Master's Voice grammofoonspeler, incompleet, gebruiks- en ouderdomssporen, diam. hoorn 56,5 cm. €120 Verkocht
1859 Image His Master's Voice grammofoonspeler, incompleet, veel gebruiks- en ouderdomssporen, diam. hoorn 47 cm, enkele losse speelplaten €600 Verkocht
1868 Image Miniatuur trapladder (mogelijk afstudeerproject), h. 79 cm. €100 Verkocht
1871 Image Russisch lakdoosje, gesigneerd l.o. en gedateerd '75, afm. 4 x 10 x 9 cm. €70 Verkocht
1876 Image Vier poppen, achterzijde hals gemerkt ‘Annette Himstedt’, alle poppen hebben een naam (4x) €160 Verkocht
1882 Image Belgisch percussiepistool, ELG, 19de eeuw, l. 18 cm, ouderdoms- en gebruikssporen + Pistool, 19de eeuw, l. 26,5 cm, restauraties, sleets (2x) €160 Verkocht
1887 Image Russisch lakdoosje, afm. 3 x 13,5 x 10 cm. €80 Verkocht
1897 Image Monumentale doopvontschelp op onderstel, l. 71 cm. €420 Verkocht
1926 Image Natuurstenen sokkel, blonde kalksteen, afm. 128 x 20 x 20 cm, Herkomst: Louvre, Parijs. Met het oog op de modernisering van het museum sloot het Louvre begin 2021 één van zijn acht curatoriële afdelingen: de Romeinse oudheden. Hierbij werden alle historische artefacten tijdelijk verhuisd. En werden het merendeel van de stenen sokkels via de overheid openbaar verkocht. De blonde kalksteen komt uit de groeve van Souppes-sur-Loing in Seine-et-Marne. Deze steenmijn leverde ook de steen voor de bouw van iconische monumenten en gebouwen zoals o.a. de Triomphe de l'Étoile en Le Sacré-Coeur de Montmartre. €220 Verkocht
1927 Image Natuurstenen sokkel, blonde kalksteen, afm. 128,5 x 20 x 20 cm, enkele chips, Herkomst: Louvre, Parijs. Met het oog op de modernisering van het museum sloot het Louvre begin 2021 één van zijn acht curatoriële afdelingen: de Romeinse oudheden. Hierbij werden alle historische artefacten tijdelijk verhuisd. En werden het merendeel van de stenen sokkels via de overheid openbaar verkocht. De blonde kalksteen komt uit de groeve van Souppes-sur-Loing in Seine-et-Marne. Deze steenmijn leverde ook de steen voor de bouw van iconische monumenten en gebouwen zoals o.a. de Triomphe de l'Étoile en Le Sacré-Coeur de Montmartre. €180 Verkocht
1928 Image Natuurstenen sokkel, blonde kalksteen, afm. 152 x 28 x 28 cm, chips, Herkomst: Louvre, Parijs. Met het oog op de modernisering van het museum sloot het Louvre begin 2021 één van zijn acht curatoriële afdelingen: de Romeinse oudheden. Hierbij werden alle historische artefacten tijdelijk verhuisd. En werden het merendeel van de stenen sokkels via de overheid openbaar verkocht. De blonde kalksteen komt uit de groeve van Souppes-sur-Loing in Seine-et-Marne. Deze steenmijn leverde ook de steen voor de bouw van iconische monumenten en gebouwen zoals o.a. de Triomphe de l'Étoile en Le Sacré-Coeur de Montmartre. €280 Verkocht
1929 Image Natuurstenen sokkel 'Prince Antonin', blonde kalksteen, afm. 14 x 18 x 18 cm, Herkomst: Louvre, Parijs. Met het oog op de modernisering van het museum sloot het Louvre begin 2021 één van zijn acht curatoriële afdelingen: de Romeinse oudheden. Hierbij werden alle historische artefacten tijdelijk verhuisd. En werden het merendeel van de stenen sokkels via de overheid openbaar verkocht. De blonde kalksteen komt uit de groeve van Souppes-sur-Loing in Seine-et-Marne. Deze steenmijn leverde ook de steen voor de bouw van iconische monumenten en gebouwen zoals o.a. de Triomphe de l'Étoile en Le Sacré-Coeur de Montmartre. €160 Verkocht
1930 Image Natuurstenen sokkel, blonde kalksteen, afm. 20 x 20 x 20 cm, Herkomst: Louvre, Parijs. Met het oog op de modernisering van het museum sloot het Louvre begin 2021 één van zijn acht curatoriële afdelingen: de Romeinse oudheden. Hierbij werden alle historische artefacten tijdelijk verhuisd. En werden het merendeel van de stenen sokkels via de overheid openbaar verkocht. De blonde kalksteen komt uit de groeve van Souppes-sur-Loing in Seine-et-Marne. Deze steenmijn leverde ook de steen voor de bouw van iconische monumenten en gebouwen zoals o.a. de Triomphe de l'Étoile en Le Sacré-Coeur de Montmartre. €160 Verkocht
1931 Image Natuurstenen sokkel, blonde kalksteen, afm. 15 x 20 x 20 cm, chip, Herkomst: Louvre, Parijs. Met het oog op de modernisering van het museum sloot het Louvre begin 2021 één van zijn acht curatoriële afdelingen: de Romeinse oudheden. Hierbij werden alle historische artefacten tijdelijk verhuisd. En werden het merendeel van de stenen sokkels via de overheid openbaar verkocht. De blonde kalksteen komt uit de groeve van Souppes-sur-Loing in Seine-et-Marne. Deze steenmijn leverde ook de steen voor de bouw van iconische monumenten en gebouwen zoals o.a. de Triomphe de l'Étoile en Le Sacré-Coeur de Montmartre. €90 Verkocht
1932 Image Natuurstenen sokkel 'Caligula', blonde kalksteen, afm. 22 x 28 x 28 cm, Herkomst: Louvre, Parijs. Met het oog op de modernisering van het museum sloot het Louvre begin 2021 één van zijn acht curatoriële afdelingen: de Romeinse oudheden. Hierbij werden alle historische artefacten tijdelijk verhuisd. En werden het merendeel van de stenen sokkels via de overheid openbaar verkocht. De blonde kalksteen komt uit de groeve van Souppes-sur-Loing in Seine-et-Marne. Deze steenmijn leverde ook de steen voor de bouw van iconische monumenten en gebouwen zoals o.a. de Triomphe de l'Étoile en Le Sacré-Coeur de Montmartre. €110 Verkocht
1933 Image Natuurstenen sokkel, blonde kalksteen, afm. 20 x 23 x 23 cm, Herkomst: Louvre, Parijs. Met het oog op de modernisering van het museum sloot het Louvre begin 2021 één van zijn acht curatoriële afdelingen: de Romeinse oudheden. Hierbij werden alle historische artefacten tijdelijk verhuisd. En werden het merendeel van de stenen sokkels via de overheid openbaar verkocht. De blonde kalksteen komt uit de groeve van Souppes-sur-Loing in Seine-et-Marne. Deze steenmijn leverde ook de steen voor de bouw van iconische monumenten en gebouwen zoals o.a. de Triomphe de l'Étoile en Le Sacré-Coeur de Montmartre. €120 Verkocht
1968 Image Grote collectie antiek boeken (ter decoratie) met o.a. juridische en theologische onderwerpen (ca. 40x) €80 Verkocht
1971 Image Märklin wagon 'Stutgart-Frankfurt'/'Stutgart-Hof'/ Stutgart-Köln'+ Speisewagen + Märklin E41024 + Märklin locomotief 3029 + sporen + allerlei o.a. trixmodel, Faller en Vollmer €140 Verkocht
1972 Image Natuurstenen sokkel, blonde kalksteen, afm. 20 x 25 x 25 cm, Herkomst: Louvre, Parijs. Met het oog op de modernisering van het museum sloot het Louvre begin 2021 één van zijn acht curatoriële afdelingen: de Romeinse oudheden. Hierbij werden alle historische artefacten tijdelijk verhuisd. En werden het merendeel van de stenen sokkels via de overheid openbaar verkocht. De blonde kalksteen komt uit de groeve van Souppes-sur-Loing in Seine-et-Marne. Deze steenmijn leverde ook de steen voor de bouw van iconische monumenten en gebouwen zoals o.a. de Triomphe de l'Étoile en Le Sacré-Coeur de Montmartre. €120 Verkocht
1989 Image Schildpadschild theedoosje, 19de eeuw, beschadigingen, afm. 9 x 16 x 10 cm. €110 Verkocht
2000 Image Märklin locomotief en wagens, E6302/89003/3021 Duselklok in originele doos/ 2 x New Haven 3062 in originele doos/ 4117 + toebehoren €260 Verkocht