Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 10 - 13 December 2021 » Meubilair

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen, Keramiek en Glas, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Aziatische en Etnische Kunst + Archeologie, Schilderijen en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religiosa, Varia, Wijnen, Swarovski & Goebel, Mode-artikelen: bontjassen, handtassen en parfumflessen

Er zijn 17 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
1107 Image Houten tentoonstellingsezel, 20ste eeuw, h. 181 cm. €120 Verkocht
1142 Image Bulthaup RVS keukenwerkblad met gasvuur en gootsteen, gebruikssporen, afm. 97 x 260 x 72 cm. €2.300 Verkocht
1503 Image Zijden met katoenen tapijt, Kashmir, Pakistan, afm. 305 x 215 cm. €300 Verkocht
1504 Image Zijden met katoenen tapijt, Kashmir, Pakistan, afm. 305 x 215 cm. €380 Verkocht
1509 Image Drie albasten wandlampen, 1 gelijmd, l. 29 cm (3x) €60 Verkocht
1511 Image Bronzen kartelklok, vroeg 20ste eeuw, met Arabische cijferring, afm. 65 x 29 cm. €200 Verkocht
1519 Image Perzisch tapijt, Keshan, Iran, afm. 246 x 340 cm. €320 Verkocht
1520 Image Perzisch tapijt, Yazd-Khorasan, Iran, afm. 300 x 384 cm. €380 Verkocht
1524 Image Driedelig klokkenstel, ca. 1900, met florale decoratie, bestaande uit: klok, barstje wijzerplaat, h. 74 cm en twee zesarmige kandelaars, h. 66 cm (3x) €220 Verkocht
1530 Image Perzisch tapijt, Ardabil, afm. 280 x 170 cm. €220 Verkocht
1569 Image Friese stoeltjesklok, 18de eeuw, met beschilderde wijzerplaat, loden elementen, zijkanten in de vorm van zeemeerminnen, l. 70 cm. €180 Verkocht
1587 Image Eikenhouten met intarsia barometer, A. Steyer Amsterdam, l. 90 cm. €60 Verkocht
1591 Image Vier Vincent Sheppard rotan eetkamerstoelen, afm. 86 x 63 cm (4x) €300 Verkocht
1593 Image Verguld plaasteren spiegel, afm. 98 x 82 cm. €240 Verkocht
1594 Image Wandtapijt, waarschijnlijk Vlaams, De wolspinster, 18de eeuw, afm. 245 x 125 cm. €180 Verkocht
1595 Image Fragment van een Vlaams wandtapijt, 17de eeuw, De schapen, ouderdomssporen, afm. 137 x 95 cm. €600 Verkocht
1596 Image Wandtapijt, waarschijnlijk Frankrijk, Landschap, 19de eeuw, afm. 167 x 170 cm. €160 Verkocht
1597 Image Vlaams wandtapijt/verdure, waarschijnlijk Oudenaarde, 17de eeuw, met een doorkijk vanuit een bosrand met twee reigers en op de achtergrond enkele huizen, met florale boorden, enkele restauraties en kleine beschadigingen, afm. 242 x 324 cm. €2.400 Verkocht