Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 10 - 13 December 2021 » Aziatische en Etnische Kunst + Archeologie

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen, Keramiek en Glas, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Koper, Tin en Andere Metalen, Religiosa, Varia, Wijnen, Swarovski & Goebel, Mode-artikelen: bontjassen, handtassen en parfumflessen

Er zijn 37 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
765 Image Chinese porseleinen dekselterrine, 18de eeuw, handvaten beschadigd, afm. 13 x 30 cm. €160 Verkocht
768 Image Collectie blauw-wit Chinees porselein, 19de en 20ste eeuw, bestaande uit: 6 kopjes en 2 schotels, haarlijnscheuren en minimale chips + kop en schotel + 2 kommen, haarlijnscheur, diam. 11,5 cm, chips + schotel, diam. 13 cm, chips (13x) €60 Verkocht
773 Image Japanse imari porseleinen vaas, 19de/20ste eeuw, met koperen deksel, deukjes, rand met oneffenheden, h. 18 cm. €120 Verkocht
776 Image Houten sculptuur (wortel notenboom), Vrouwelijke onsterfelijke, 19de eeuw, h. 44 cm. €80 Verkocht
778 Image Chinese Swatow schaal, 17de eeuw, diam. 32,5 cm, rand beschadigd €160 Verkocht
784 Image Vier Chinese porseleinen kopjes en schoteltjes, min. chips, 1 schotel met haarlijnscheur, 19de eeuw + Zes Chinese porseleinen kopjes en veelkantige schotels, 1 schotel met chips, 19de eeuw (16x) €280 Verkocht
785 Image Chinese porseleinen schotel, 18de eeuw, famille verte, gerestaureerd, diam. 28 cm, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens €70 Verkocht
786 Image Vier Chinese porseleinen kommetjes, famille rose, 18de eeuw, chips en haarlijnscheuren, 1 kom gerestaureerd, diam. 11 cm (4x) €60 Verkocht
788 Image Chinese (?) porseleinen dekselvaas op onderstel, ca. 1900, deksel gedecoreerd met geleerde, haarlijnscheuren in deksel, gedecoreerd met transferprint, h. 59 cm. €120 Verkocht
796 Image Chinese porseleinen dekselvaas, 2de helft 20ste eeuw, h. 45 cm. €110 Verkocht
817 Image Chinees porseleinen schaaltje, vroeg 20ste eeuw, afm. 22,5 x 16 cm. €90 Verkocht
822 Image Chinees porseleinen bord, 18de eeuw, gedecoreerd met feniksen (?), randschilfers, diam. 29 cm. €120 Verkocht
828 Image Chinese porseleinen schaal, 19de/20ste eeuw, min. chip, diam. 17,5 cm. €90 Verkocht
837 Image Etnisch blaasinstrument, hout, touw en bamboe, 2de helft 20ste eeuw, l. 132 cm, t.v.v. Vrienden van de Zorggroep, Project Verborgen Verlangens €90 Verkocht
838 Image Bronzen Boeddha, 19de eeuw, resten van vergulding, h. 11 cm. €150 Verkocht
839 Image Twee Chinese porseleinen schotels, 19de eeuw, diam. 15 cm + Chinees porseleinen schaaltje op voet, 19de/20ste eeuw, diam. 11 cm (3x) €60 Verkocht
895 Image Terracotta Romeinse olielamp, gedecoreerd met twee kinderportretten, l. 14 cm + Romeinse bronzen olielamp met dameshoofd (Diana?), met mooie groene patina, l. 8 cm (2x) €120 Verkocht
905 Image Drie Chinese porseleinen kommen, 19de/20ste eeuw, diam. 14 cm, 1 x haarlijnscheuren + Chinese porseleinen kom, Amsterdams bont, 18de eeuw, diam. 14 cm, haarlijnscheuren (4x) €120 Verkocht
907 Image Chinees porseleinen bord, 19de eeuw, diam. 26 cm, min. chips €280 Verkocht
908 Image Vier Chinese porseleinen schotels, 19de eeuw, diam. 27,5 cm, 1 bord met haarlijnscheur en 1 bord in slechte conditie (4x) €1.200 Verkocht
909 Image Twee Yixing theepotten, terracotta, 1 gestempeld, h. 10 cm (2x) €280 Verkocht
917 Image Twee stenen monniken, Thailand, h. 71 cm (2x) €120 Verkocht
918 Image Chinees ladenkastje, met 12 laatjes, afm. 92 x 35 x 60 cm. €150 Verkocht
919 Image Indisch tweedeurskastje, afm. 142 x 69 x 42 cm. €280 Verkocht
920 Image Chinese tweedeurskast, minimale beschadigingen lakwerk, afm. 176 x 109 x 58,5 cm. €130 Verkocht
927 Image Oosters medicijnenkastje, diverse laatjes, afm. 32 x 30 x 30 cm. €220 Verkocht
928 Image 8 Hotei beeldjes van bamboekoraal en 1 houten Boeddhabeeldje, h. 3-6 cm (9x) €70 Verkocht
929 Image Deels gepolychromeerde houten sculptuur, Geleerde op os, afm. 40 x 24 cm. €260 Verkocht
930 Image Twee Birmese zilveren vogeldoosjes, beneden wettelijk gehalte, afm. 13 x 15 cm, en 9 x 11 cm, ca. 473 gram (2x) €120 Verkocht
931 Image Chinese kinderstoel, 20ste eeuw, afm. 61 x 42 cm. €150 Verkocht
942 Image 6 Boeddhabeeldjes van bamboekoraal, h. 3-6 cm (6x) €70 Verkocht
993 Image Chinese cloisonné vaas, 19de eeuw, gemerkt onderzijde, h. 24 cm. €60 Verkocht
1035 Image Hellenistisch glazen vaasje, l. 8 cm, gerestaureerd €140 Verkocht
1045 Image Romeins glazen vaasje met één oor, stukje ring ontbreekt, Herkomst: Tunesië, h. 14 cm. €80 Verkocht
1046 Image Romeins (?) glazen vaasje met twee oren, gerestaureerd, Herkomst: Tunesië, h. 10,5 cm. €100 Verkocht
1047 Image Hellenistische glazen amphoriskos (parfumflesje), l. 11 cm, gerestaureerd + Glazen vaas, mogelijk Romeins, beide herkomst: Tunesië (2x) €220 Verkocht
1048 Image Twee Romeinse glazen vaasjes, h. 12 cm, herkomst: Tunesië (2x) €190 Verkocht