Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 10 - 13 December 2021 » Religiosa

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen, Keramiek en Glas, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Aziatische en Etnische Kunst + Archeologie, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Koper, Tin en Andere Metalen, Varia, Wijnen, Swarovski & Goebel, Mode-artikelen: bontjassen, handtassen en parfumflessen

Er zijn 4 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
100 Image Gepolychromeerd houten Madonna met kind, 18de/19de eeuw, tondovorm, diam. 35 cm. €800 Verkocht
1612 Image Russisch zilveren iconenlamp, 1853, aangekocht bij Toth Ikonen, Tefaf Maastricht, 1999 €440 Verkocht
1613 Image Russisch icoon, Christus Pantokrator, 2de helft 19de eeuw, afm. 22 x 18 cm, Herkomst: Toth Ikonen, Amsterdam, met taxatierapport €480 Verkocht
1614 Image Russische feestdagenicoon, eerste helft 19de eeuw, afm. 52,5 x 41,5 cm, met verzekeringstaxatie voor 11.500 Gulden door Dhr. H.W.C. Dullaert uit 1998 €2.000 Verkocht
1687 Image Prachtige design kerstgroep, metaal met plaaster, h. 26 cm (5x) €240 Verkocht
1700 Image Roodkoperen berechtigingslantaarn, 18de/19de eeuw, bevestigingshaakje 1 glaasje ontbreekt, h. 36 cm. €120 Verkocht