Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 10 - 13 December 2021 » Sculpturen

Andere rubrieken: Zilver, Juwelen, Keramiek en Glas, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Aziatische en Etnische Kunst + Archeologie, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Koper, Tin en Andere Metalen, Religiosa, Varia, Wijnen, Swarovski & Goebel, Mode-artikelen: bontjassen, handtassen en parfumflessen

Er zijn 22 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
001 Image Sjra Schoffelen?, bronzen sculptuur, Vrouw met schort, gemonogrammeerd, h. 26 cm. €240 Verkocht
002 Image Keramische semi-abstracte vogel op houten basement op hardstenen sokkel, h. 65 cm, h. sokkel 14 cm, h. hardstenen sokkel 106 cm, Herkomst: Gemeente Horst a/d Maas €200 Verkocht
003 Image Hardstenen sculptuur met glazen roos, afm. 44 x 68 cm, Herkomst: Gemeente Horst a/d Maas €260 Verkocht
004 Image Annelies van Hork, bronzen sculptuur op marmeren basement, Furore emancipation, afm. 10 x 12 cm, Herkomst: Gemeente Horst a/d Maas Verkocht Verkocht
005 Image Beschilderd bronzen sculptuur, Recycle award, gemon. 'CAN', h. 23 cm, Herkomst: Gemeente Horst a/d Maas €60 Verkocht
006 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Te voet, h. 27 cm, Herkomst: Gemeente Horst a/d Maas €70 Verkocht
007 Image Bronzen paar op granieten basement, h. 58 cm, Herkomst: Gemeente Horst a/d Maas €340 Verkocht
013 Image Naar E. Frémiet, bronzen apengroep, afm. 21 x 37 cm. €180 Verkocht
014 Image Pierre Chenet, bronzen haas, h. 21,5 cm. €150 Verkocht
015 Image Pierre Chenet, bronzen ijsbeer, afm. 17 x 30 cm. €700 Verkocht
016 Image Pierre Chenet, bronzen bulldog, afm. 15 x 20 cm. €150 Verkocht
017 Image Pierre Chenet, bronzen stier, afm. 27 x 37 cm. €550 Verkocht
023 Image Sjer Jacobs (1963), keramische sculptuur, Twee mensen, afm. 40 x 44 cm. €260 Verkocht
024 Image Arthur Spronken (1930-2018), bronzen sculptuur op houten basement, Paard, gemonogrammeerd, h. 10 cm, h. basement 15 cm. €2.300 Verkocht
025 Image Wim Steins (1953), bronzen stier op marmeren basement, afm. 10 x 16 cm, h. basement 10 cm. €650 Verkocht
067 Image Bronzen sculptuur op houten basement, De violist, 2003, h. 34 cm. €200 Verkocht
069 Image Joska Franssen, keramische buste met mozaïek, Dame met vijf vingers, h. 50 cm. €220 Verkocht
072 Image Bronzen sculptuur naar Michelangelo's grafmonument voor Lorenzo de Medici, 'Vita Passiva', begin 20ste eeuw, h. 55 cm. €460 Verkocht
087 Image Nico Wiertz (1931-1986), smeedijzeren sculptuur op houten basement, Kolibri, h. 14 cm. €80 Verkocht
095 Image Nico Wiertz (1931-1986), smeedijzeren sculptuur op houten basement, Kolibri, h. 14 cm. €80 Verkocht
144 Image Bronzen reliëf, Venus met Cupido, afm. 21 x 16 cm, ca. 3,5 kilo €120 Verkocht
149 Image Arthur Spronken (1930-2018), koperen reliëf, Ruiter, afm. 37 x 29 cm, Herkomst: Sotheby's Amsterdam, Modern and Contemporary Art, 13 dec 1999 €400 Verkocht