Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 10 - 13 December 2021 » Zilver

Andere rubrieken: Sculpturen, Juwelen, Keramiek en Glas, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Aziatische en Etnische Kunst + Archeologie, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Koper, Tin en Andere Metalen, Religiosa, Varia, Wijnen, Swarovski & Goebel, Mode-artikelen: bontjassen, handtassen en parfumflessen

Er zijn 59 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
068 Image Spaanse zilveren schaal op hoge voet, 835, verzwaard, koperen plaat onderzijde voet, h. 19 cm, diam. 23 cm. €220 Verkocht
101 Image Hollands zilveren theekannetje, 2de gehalte, 1821, met gezwart houten handvat, kleine restauratie onderzijde handvat, ca. 360 gram €180 Verkocht
103 Image Duits zilveren bestek, 800, bestaande uit: 12 dinerlepels, 12 dinervorken, 12 dinermessen, 7 cakevorkjes, 12 ontbijtvorken, 12 dessertlepels, 12 ontbijtmessen, opdienlepel, aardappellepel, slacouvert, soeplepel en 2 taartscheppen, ca. 3565 gram (gewicht zonder messen) €1.200 Verkocht
104 Image Zilveren koffiepot, 800, Oostenrijk-Hongarije, ca. 800 gram, h. 20 cm. €400 Verkocht
111 Image Zilveren theepot, melkkan, suikerpot en dienblad, 835, ZII herkeurd, ca. 1595 gram (4x) €650 Verkocht
112 Image 12 verzilverde Christofle cakevorkjes, in originele cassette (12x) €110 Verkocht
122 Image Verzilverd bestek, Keltum, bestaande uit: 8 dinervorken/lepels/messen, 8 ontbijtvorken/lepels/messen, soeplepel, 2 opdienlepels, aardappelschep, 2 juslepels, vleesvork, 8 broodmesjes, rijstlepel, 2 zuurvorkjes en 2 botermesjes, in cassette + assorti bestek o.a. Sola en Gero €200 Verkocht
150 Image 12 Hollands zilveren dinerlepels, Haags lofje, 1ste gehalte, 1833 + 11 Hollands zilveren dinervorken, 1ste gehalte, tanden sleets + Hollands zilveren vleesvork, 2de gehalte + Hollands zilveren juslepel, met importteken, ca. 1490 gram (25x) €550 Verkocht
151 Image Twee Hollands zilveren botermesjes, 2de gehalte + Vier Hollands zilveren likeurlepeltjes, 2de gehalte, met getorste steel en parelrand, ca. 56 gram (4x) €70 Verkocht
153 Image Hollands zilveren theezeefje op lekbakje, 2de gehalte + Hollands zilveren roomlepel, 2de gehalte + Hollands zilveren cakevork, 2de gehalte, ca. 125 gram (3x) €60 Verkocht
155 Image Hollands zilveren soeplepel, 2de gehalte, rondfilet, Van Kempen, jaarletter C = 1887, ca. 195 gram, l. 27 cm. €80 Verkocht
156 Image Bijbel met lederen band met 2 Hollands zilveren sloten, 18de eeuw €80 Verkocht
157 Image Beugeltas met fraai zilveren beugel en ketting, Cornelis Kuipers, Schoonhoven, 1777 €140 Verkocht
162 Image Hollands zilveren bonbonschaaltje met blauw glazen binnenbak, 2de gehalte, poten licht verbogen, grote chip glas, afm. 10 x 17 cm, ca. 129 gram €60 Verkocht
163 Image Hollands zilveren tabaksdoos omgevormd tot lepeldoosje met hengsel, 2de gehalte, mogelijk van J. Kuilenburg, Schoonhoven (1837-1844), ca. 190 gram, afm. 14 x 8 cm. €120 Verkocht
170 Image Hollands zilveren bestek, Van Kempen, 2de gehalte, bestaande uit: 22 ontbijtmessen, 22 dinermessen, vleescouvert, 12 visvorken- en messen, 22 ontbijtvorken, 18 ontbijtlepels, 12 koffielepels, 2 sauslepels, 1 klein vismes, 17 dinerlepels, 21 dinervorken, 1 botermes, 6 fruitmesjes - en vorkjes, 10 gebaksvorkjes en 2 vleesvorken, enkele tanden van vorken sleets, gebruikssporen €3.500 Verkocht
171 Image 12 Hollands zilveren gebaksvorkjes - en mesjes, 2de gehalte, Van Kempen, in originele cassette (24x) €440 Verkocht
175 Image Hollands zilveren visschep, 2de gehalte, Van Kempen, ca. 166 gram, l. 31 cm. €240 Verkocht
176 Image Hollands zilveren soeplepel, 2de gehalte, ca. 254 gram €120 Verkocht
178 Image 5 Hollands zilveren kandelaars, 1ste gehalte, gebruikssporen, verzwaard, diverse modellen (5x) €280 Verkocht
179 Image Djokja zilveren schaal op pootjes, BWG, afm. 35 x 25,5 cm, ca. 657 gram €220 Verkocht
180 Image Zilveren gehamerde art deco schaal, 835, Van Kempen en Begeer, met ivoren nodus, diam. 24 cm, ca. 517 gram €700 Verkocht
182 Image WMF soeplepel, 2 diverse opdienlepels, taartschep, rijstlepel, koffielepel, roomlepel en botermes (8x) €20 Verkocht
187 Image Christofle Gallia wijnkoeler, h. 20,5 cm, diam. 19 cm. €180 Verkocht
188 Image Christofle assorti lot, bestaande uit: warmhoudschaal, l. 38,5 cm + 2 theepotjes, bordje, servietring, sauslepel, dinerlepel en broodmes, verschillende modellen (8x) €80 Verkocht
189 Image Sheffield serveerschaal, l. 56 cm. €80 Verkocht
193 Image Twee zilveren apostellepels met rattenstaart, 800, met pseudokeuren, l. 18 cm + Zilveren petitfourschepje, 800 (3x) €100 Verkocht
198 Image Belgisch zilveren dinervork- en dinerlepel + Hollands zilveren dinervork- en lepel, Amsterdam, 18de eeuw + Frans zilveren dinerlepel, provinciaal, 19de eeuw, ca. 315 gram €140 Verkocht
222 Image Engels zilveren theeservies, 925, Sheffield, bestaande uit: theepot, suikerpot en melkkan, ca. 1156 gram (3x) €550 Verkocht
225 Image Verzilverd visbestek, Christofle, bestaande uit: 6 visvorken en 6 vismessen (12x) €80 Verkocht
227 Image Verzilverd Robbe & Berking bestek, 150, bestaande uit: 9 dinervorken/messen/lepels, 9 ontbijtvorken/messen/lepels, 9 vismessen, 5 visvorken, rijstlepel, sauslepel, 2 opdienlepels, vleesvork en roomlepel, in mooie lakwerk cassette €480 Verkocht
232 Image Twee Hollands zilveren kandelaars, 2de gehalte, deukjes, verzwaard, h. 9 cm. (2x) €70 Verkocht
233 Image Hollands zilveren petitfourschep, 2de gehalte + suikerstrooilepel + theelepel + theeschepje, ca. 56 gram (4x) €40 Verkocht
234 Image Hollands zilveren bonbonschaaltje, 2de gehalte, ajour bewerkt, met parelrand, l. 12 cm + Hollands zilveren suikerstrooilepel met parelrand, 2de gehalte + Hollands zilveren pasteischep met parelrand, 2de gehalte, ca. 120 gram (3x) €70 Verkocht
236 Image Paar Frans zilveren miniatuur wandblakers, 18de eeuw, gemerkt met de 'N' en een Fleur de lys, o.a. gedecoreerd met wapenschilden, afm. 8 x 11 cm, ca. 157 gram (2x) €750 Verkocht
237 Image Hollands zilveren theepot, suikerpot, melkkan en theebus (sleuteltje ontbreekt), 1ste gehalte, bekroond met ouroborus, Theodorus Gerardus Bentveld, 1825, met gezwart houten handvaten, slang deksel suikerpot zit los, ca. 1720 gram (4x) €850 Verkocht
238 Image Hollands zilveren zoutvaatje in de vorm van een haan, 2de gehalte, 19de eeuw, 1887, ca. 78 gram, h. 12 cm. €300 Verkocht
239 Image Hollands zilveren dienblaadje op bolpootjes, 1ste gehalte, 1823, Hendrik Smits Amsterdam, afm. 32 x 24 cm, ca. 460 gram, min. deukjes €380 Verkocht
240 Image Hollands zilveren gehamerd schaaltje, 2de gehalte, 1936, Vet & Zonen Zaandam/Amsterdam, afm. 20 x 9,5 cm, ca. 92 gram €220 Verkocht
241 Image Hollands zilveren lepeldoosje, met gegraveerd decor, 1856, 2de gehalte, afm. 3,5 x 14 x 9 cm, ca. 172 gram €120 Verkocht
243 Image 6 Hollands zilveren theelepels en 3 thee- en suikerscheppen, in doosje (9x) €60 Verkocht
247 Image Hollands zilveren soeplepel, 2de gehalte, 1876, ca. 220 gram, enkele kleine deukjes, l. 35 cm. €140 Verkocht
248 Image Hollands zilveren condimentset, 2de gehalte, Van Kempen, 1 glazen houder beschadigd, h. 31 cm, ca. 300 gram €200 Verkocht
250 Image Vier Hollands zilveren zoutvaatjes, met glazen binnenbakjes, 2de gehalte, 1892, diam. 4,5 cm, ca. 112 gram (gewicht zonder binnenbakjes) (4x) €80 Verkocht
252 Image Hollands zilveren tafelbel, 2de gehalte, 1858, met koperen binnenbel, h. 18 cm, onderzijde bel kleine deukjes €120 Verkocht
253 Image Hollands zilveren visschep met agaten heft, 2de gehalte, ca. 130 gram, l. 32 cm. €120 Verkocht
254 Image Hollands zilveren art nouveau visschep, 2de gehalte, l. 28 cm, ca. 145 gram €260 Verkocht
257 Image Aspergeschep met zilveren handvat, 800 gehalte, heft zit los, ca. 183 gram €80 Verkocht
264 Image 12 Hollands zilveren dinervorken- en lepels, 2de gehalte, Van Kempen, met parelrand, ca. 1592 gram (24x) €550 Verkocht
268 Image Twee Hollands zilveren merglepels, 1 x 1853 en 1 x Amsterdam, ca. 57 gram (2x) €70 Verkocht