Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 10 - 13 December 2021 » Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen, Keramiek en Glas, Aziatische en Etnische Kunst + Archeologie, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Koper, Tin en Andere Metalen, Religiosa, Varia, Wijnen, Swarovski & Goebel, Mode-artikelen: bontjassen, handtassen en parfumflessen

Er zijn 56 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
1001 Image Italiaanse design spiegel, Emilio Tadini voor Rimadesio, afm. 104 x 69 cm. €220 Verkocht
1004 Image Vintage magazinehouder, skai en glas, afm. 55 x 45 cm. €60 Verkocht
1005 Image Keramische Drimmer lamp, met originele lampenkap, gemerkt, afm. 48 x 42 cm. €240 Verkocht
1007 Image Geglazuurd art deco hert, afm. 28 x 57 cm. €110 Verkocht
1012 Image Art deco pochoir, Pierrot en Columbine, afm. 7,5 x 11 cm. €60 Verkocht
1013 Image Paul Lemagny (1905-1977), ets, Salammbo, afm. 45 x 36 cm, verkleurd, scheurtjes + 2 art deco drukken, diverse maten (3x) €220 Verkocht
1015 Image Vintage cocktailset, Syphon, bestaande uit: 2 sodaflessen, ijsblokjeshouder en cocktailshaker (4x) €100 Verkocht
1017 Image YW Paris, verchroomde art deco boogschutter, afm. 22 x 23 cm, licht verbogen €90 Verkocht
1018 Image Iriserende glazen vaas, mogelijk Palme König, h. 27 cm. €120 Verkocht
1020 Image Daum kristallen schaal, gesigneerd, krasjes onderzijde, diam. 24 cm. €120 Verkocht
1026 Image Glazen schaal, afm. 45 x 40 cm. €70 Verkocht
1028 Image Persglazen art deco vaas, h. 26 cm. €60 Verkocht
1032 Image Vintage Iittala Ultima Thule, bestaande uit: 6 champagneglazen, 4 whiskyglazen, 6 waterglazen diam. 7,5 cm, 10 water/bierglazen diam. 7 cm, 1 groot bierglas, 1 schaal diam. 15 cm, 4 schaaltjes diam. 10 cm (32x) €320 Verkocht
1033 Image Royal Boch aardewerken vaas, gedecoreerd met vogels, h. 20 cm. €90 Verkocht
1037 Image Persglazen art deco vaas, gedecoreerd met figuren, h. 25 cm. €550 Verkocht
1041 Image Twee persglazen parfumflesjes, Lalique France, 1 flesje min. chip, h. 6 en 8 cm (2x) €110 Verkocht
1049 Image Aardewerken schaal, gedecoreerd met zonnebloemen, diam. 32,5 cm. €40 Verkocht
1050 Image Vintage glazen tafellamp in de vorm van een ei, h. 35 cm. €100 Verkocht
1059 Image Twee tafellampen, Robert Sonneman voor George Kovacs, jaren tachtig, verchroomd (sleets), afm. 38 x 43 cm (2x) €280 Verkocht
1061 Image Vijf plateel vazen, diverse afmetingen, Bergen (5x) €100 Verkocht
1064 Image Glazen art deco oranje dekselkommetje, diam. 10 cm + Lauscha likeurglaasje, h. 13 cm (2x) €60 Verkocht
1067 Image Lounge chair (modelnr. 670), palissander, leer en aluminium, ontworpen door Charles & Ray Eames, geproduceerd door Herman Miller in de jaren tachtig/negentig, gebruikssporen, h. 84 cm. €2.800 Verkocht
1070 Image Mahoniehouten gefineerd art deco bijzettafeltje met glazen blad, min. chips, diam. 73 cm, h. 55 cm. €220 Verkocht
1072 Image Boheemse iriserende vaas, mogelijk Palme König, ca. 1900, h. 25 cm. €320 Verkocht
1075 Image 8 art deco eidopjes + theepot WMF + melkkan WMF + Aardewerken koekjesdoos, afm. 13 x 20 cm (12 x) €60 Verkocht
1077 Image Art deco-stijl verzilverde champagnekoeler op hoge voet, h. 17,5 en 62 cm (2x) €80 Verkocht
1081 Image Paart Art Nouveau stijl iriserende vazen in koperen montuur, h. 22 cm, minimale chips (2x) €140 Verkocht
1082 Image Vintage bureau, met drie lades en 1 deur, gebruiks- en ouderdomssporen, afm. 77 x 140 cm. €320 Verkocht
1083 Image Leolux Trias eetkamertafel, het ronde blad heeft een tussenstuk waardoor het blad ovaal wordt, diam. 128 cm (blad tot 190 cm), h. 74 cm. €150 Verkocht
1084 Image Vier houten met rood lederen 'Camarilla', eetkamerstoelen, Hugo de Ruiter voor Leolux, afm. 82 x 56 cm (4x) €200 Verkocht
1085 Image Twee lederen Leolux fauteuils, model 'Papageno', afm. 67 x 88 x 53 cm, minimale gebruikssporen (2x) €700 Verkocht
1087 Image Vintage aardewerken ijsbeer, afm. 21 x 26 cm. €70 Verkocht
1092 Image Vintage gezwart houten bijzettafeltje, afm. 62 x 56 x 56 cm + Art nouveau dienblad, aardewerk met koper, l. 45 cm (2x) €70 Verkocht
1094 Image 3 stalen SKS voorraadbussen + stalen koffiepot, melkkan, melkopschuimer en suikerpot (7x) €110 Verkocht
1098 Image Artifort fauteuil 'ribbon chair' met voetenbank, ontwerp: Pierre Paulin, afm. 72 x 100 cm, uitstekende staat (2x) €3.750 Verkocht
1099 Image Poltrona Frau eettafel “Calice”, ontworpen door Lella & Massimo Vignelli, diam. 130 cm, h. 72 cm. €220 Verkocht
1102 Image Twee art deco papiermaché doosjes: Betty's Ltd. Harrogate, diam. 30 cm en Seugnot Paris, afm. 19 x 16 cm (2x) €60 Verkocht
1104 Image Artemide Tolomeo Mini Parete wandlamp, gedeukt, gebruikssporen, ontworpen door Michele de Lucchi en Giancarlo Fassina, l. 106 cm. €60 Verkocht
1105 Image Glazen met metalen bureau/bijzettafeltje, afm. 85 x 60 x 41 cm. €70 Verkocht
1109 Image Twee vintage scheepslampen, messing, Duitsland, h. 33 cm, diam. 27 cm (2x) €170 Verkocht
1110 Image Salontafel van Gallotti & Radice, afm. 140 x 80 cm. €280 Verkocht
1112 Image Drie blikken art deco doosjes, l. 26 en 18 cm, diam. 7,5 cm, sleets (3x) €50 Verkocht
1116 Image Art deco barwagen, afm. 70 x 83 x 43 cm, 1 rubberen wieltje gebroken €80 Verkocht
1120 Image Twee schijnwerpers (Nautical Deck Lamp), RVS met bronzen voet, l. 34 cm, diam. 46 cm (2x) €400 Verkocht
1122 Image Fotoalbum gevuld met gedroogde bloemen + Handschoenendoosje, afm. 32 x 12 cm (2x) €80 Verkocht
1125 Image Glashütte Limburg, twee wandlampen, h. 31 cm (2x) €70 Verkocht
1126 Image Twee design stoelen, Erich Dieckmann voor Gelenka, afm. 70 x 63 x 58 cm, minimale gebruikssporen (2x) €650 Verkocht
1128 Image Aardewerken art deco windhond, met craquelé, gesigneerd, h. 28 cm. €110 Verkocht
1130 Image Engels koperen zoeklicht, Francis Searchlights LTD, 220 V (1000 Watt), h. 152 cm, diam. 39 cm. €1.000 Verkocht
1131 Image Art nouveau kamerscherm, afm. 156 x 192 cm. €110 Verkocht