Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 10 - 13 December 2021 » Keramiek en Glas

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Aziatische en Etnische Kunst + Archeologie, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Koper, Tin en Andere Metalen, Religiosa, Varia, Wijnen, Swarovski & Goebel, Mode-artikelen: bontjassen, handtassen en parfumflessen

Er zijn 37 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
120 Image Zeven porseleinen kerststerren, Hutschenreuther, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999 en 2000 + 30 Jahre Ole Winther Hutschenreuther kerstklokjes (8x) €70 Verkocht
121 Image Zes porseleinen kerstklokjes, Hutschenreuther, 2 x 1996 (1 beschadigd), 1997, 1998, 1999 en 2000 (6x) €60 Verkocht
325 Image Drie tegels: Kandelabertegel met springende tijger, 1620-1650, hoekmotief: lelie, enkele beschadigingen, afm. 13 x 13 cm + Kandelabertegel met haas, 1620-1650, hoekmotief: lelie, hoek beschadigd, afm. 13 x 13 cm + Tegel met rennende haas op grondje, 1620-1650, hoekmotief: Franse lelie, afm. 12,8 x 12,8 cm, randschilfers (3x) €80 Verkocht
328 Image Vier tegels: Kandelabertegel met jager met speer, hoekmotief: lelie, ca. 1620, afm. 13,5 x 13,5 cm, minimale beschadigingen + Kandelabertegel met man die zijn geweer aan het richten is, hoekmotief: lelie, ca. 1620, afm. 13,5 x 13,5 cm, minimale beschadigingen + Tegel met soldaat met musket, 17de eeuw, hoekmotief: voluut, afm. 13 x 13 cm, min. beschadigingen + Tegel met soldaat met lans, 17de eeuw, hoekmotief: voluut, afm. 13 x 13 cm, min. beschadigingen (4x) €80 Verkocht
330 Image Vier tegels: Tegel met een musketier met de musket over de schouder, in de linkerhand de gaffel, 1630-1650, hoekmotief: wingerdblad, accoladeomlijsting, afm. 13 x 13 cm, min. chips + Tegel met bedelaar, 17de eeuw, accoladeomlijsting, afm. 13 x 13 cm, min. chips + Tegel met Oosters soldaat, 17de eeuw, afm. 13 x 13 cm, enkele restauraties + Tegel met haakbusschutter, 1625-1650, hoekfiguur: ossenkop, afm. 13 x 13 cm, min. chips (4x) €100 Verkocht
331 Image Vier tegels: Kandelabertegel met een eekhoorn op grondje, 1620-1650, hoekmotief: lelie, achterzijde rechts afgeschuind, afm. 12,8 x 12,8 cm, min. chips + Diertegel, bever in accolade, hoekfiguur: vleugelblad, 1625-1650, afm. 12,8 x 12,8 cm, min. chips + Tegel met leeuwin op grondje, 1640-1670, hoekmotief: ossenkop, min. chips en restauratie + Kandelabertegel met liggende os, 1620-1650, hoekmotief: lelie, afm. 13 x 13 cm (4x) €120 Verkocht
335 Image Drie tegels: Musketier, met het laden van de musket, hoekmotief: voluut, 1625-1650, min. chips, afm. 12,8 x 12,8 cm + Tegel met kruisboogschutter, 1640-1660, hoekfiguur: kleine ossenkop, afm. 12,8 x 12,8 cm, min. chips + Musketier met geschouderd geweer, 1645-1670, hoekmotief: spin, randrestauraties, afm. 12,8 x 12,8 cm (3x) €80 Verkocht
340 Image Negen tegels o.a. Bloemvaastegels, 17de eeuw, afm. 13 x 13 cm + Drietulptegel in accolade, ca. 1640, afm. 13 x 13 cm, allen met minimale chips (9x) €60 Verkocht
351 Image Zeven tegels met bloemen en vogels, 17de eeuw, o.a. Tegel met hop, decoratie gemaakt naar ets van Adriaen Collart (serie: Avium Vivae Icones), 1620-1640, gevloeid glazuurd, afm. 12,8 x 12,8 cm, min. beschadigingen + Tegel met Funcia, hoekmotief: Franse lelie, glazuur een beetje gevloeid, afm. 12,5 x 12,5 cm, alle tegels met min. chips (7x) €100 Verkocht
354 Image Vier tegels: Appelvink, zittend op een appel, 1640-1660, hoekmotief: ossenkop, afm. 12,7 x 12,6 cm, min. chips + Putter (?) zittend op een plantenstengel, hoekmotief: ossenkop, 1640-1660, min. chips, afm. 12,7 x 12,7 cm + Tegel met Chinees tafereel in dubbele cirkel in accolade met meanderhoeken, 1625-1650, afm. 13 x 13 cm, min. chips + Moderne polychrome tegel met vogel, 20ste eeuw, afm. 13 x 13 cm (4x) €130 Verkocht
362 Image Steengoed kan, Siegburg, 16de/17de eeuw, decoratie aan de hals, handvat gerestaureerd, h. 25 cm, chips + 2 boeken omtrent steengoed (3x) €100 Verkocht
368 Image Aardewerken Wedgwood of Etruria dinerservies, model: Stratford, bestaande uit: 4 dekschalen (2 zonder deksel), koffiepot, theepot, suikerpot, grote melkkan, kleine melkkan, sauskom, 7 bonbonschaaltjes, 4 puddingkommetjes, 6 theekoppen- en schotels, 10 mokkakopjes- en schotels, 4 eierdopjes, ovenschaal (afwijkend model), 8 soepkommen - en schotels en cakeschaal €130 Verkocht
370 Image Kristallen drinkservies, Spiegelau, bestaande uit: 12 rode wijnglazen, 11 witte wijnglazen en 10 diverse waterglazen (32x) €130 Verkocht
373 Image Thomas Rosenthal porseleinen dinerservies, bestaande uit: 4 papborden, 5 soepborden, 6 dinerborden en 6 pastaborden Verkocht Verkocht
455 Image Delfts aardewerken schotel, centrale motief: ruiter tussen twee zuilen, 18de/19de eeuw, mottenbeten en chips, diam. 39 cm. €280 Verkocht
457 Image Vier Delfts aardewerken borden, 18de eeuw, diverse motieven, mottenbeten, drie borden met chips en 1 bord met haarlijnscheur, diam. 22 cm (4x) €60 Verkocht
466 Image Persglazen Madonna, minimale chips standring, h. 33 cm. €220 Verkocht
467 Image Vier Delfts aardewerken borden, diverse motieven, 18de eeuw, 2 x Porceleyne Bijl, diam. 22 cm, minimale chips en 1 bord met overschildering (4x) €60 Verkocht
468 Image Groot Delfts aardewerken bord, chinoiserie, 17de/18de eeuw, diam. 40 cm, mottenbeten, €200 Verkocht
491 Image Twee glazen kikkers, waarschijnlijk Murano, h. 16 en 29 cm (2x) €90 Verkocht
531 Image Paar Meissen porseleinen muzikanten: Dame met draailier en man met doedelzak, 2de helft 19de eeuw, gemerkt op de achterzijde met de gekruiste zwaarden, op verguld bronzen onderstel (met driearmige kandelaars), vergulding sleets, h. 28 cm, afm. onderstel 49 x 32 cm. (2x) €1.900 Verkocht
537 Image Lalique ei, gedecoreerd met sprinkhanen, l. 7 cm. €60 Verkocht
543 Image 13 handgedecoreerde flutes van Theresienthal, h. 28 cm, allen genummerd en gedateerd, oplage van 10.000 stuks, met certificaat (13x) €280 Verkocht
558 Image Herend porseleinen naakte dame met spiegel, jaren vijftig, h. 23 cm. €60 Verkocht
569 Image Herend porseleinen Rotschild kandelaar, h. 16 cm. €130 Verkocht
571 Image Herend porseleinen Victoria mokkaservies, bestaande uit: mokkapot, melkkan, suikerpot, 6 kopjes en schotels en dienblaadje (10x) €280 Verkocht
574 Image Zes handbeschilderde porseleinen borden, Meissen, gedecoreerd met fruit, diam. 22 cm (6x) €280 Verkocht
627 Image Acht porseleinen Herend voorwerpen o.a. vazen en tafelbel, h. 3-29 cm (8x) €80 Verkocht
652 Image Geëtste glazen bokaal, Grenadiers, Koning Willem III, in originele verpakking, h. 18 cm. €80 Verkocht
653 Image Duitse glazen Roemer, ca. 1900, gegraveerd, h. 22 cm. €60 Verkocht
722 Image Aardewerken cachepot Petrus Regout, Plata, h. 18 cm, diam. 21 cm. €60 Verkocht
723 Image Kristallen drinkservies, ontwerp: J. Eisenloeffel (1876-1957), bestaande uit diverse glazen, h. 10,5/11 en 12 cm, 1 glaasje met minimaal chipje, (16x) €110 Verkocht
977 Image Rörstrand Sweden Ostindia servies, bestaande uit: 6 ontbijtborden, 6 dinerborden, 6 soepkommen (1 beschadigd) met 6 schotels €160 Verkocht
1022 Image Zwaar glazen paars object, h. 35 cm. €80 Verkocht
1027 Image Glazen turkoois-blauwe vaas, h. 24 cm. €80 Verkocht
1062 Image Glazen schaal, gesigneerd, diam. 12,5 cm + Glazen dekselschaal, diam. 12 cm + Blauwe glazen vaas, diam. 23 cm (3x) €80 Verkocht
1073 Image Villeroy & Boch Madonna, aardewerk, h. 37 cm + Persglazen Madonna, ontwerp: S.A. Uiterwael, gemonogrammeerd rug, h. 24 cm (2x) €110 Verkocht
1138 Image Twee kristallen vazen, h. 17 cm (2x) €70 Verkocht
1813 Image Geïriseerde glazen wijnfles 'kattenkop', mogelijk Suriname, 17de eeuw, h. 18 cm, bodemvondst €240 Verkocht
1814 Image Glazen wijnfles 'kattenkop', 17de eeuw, Nederland, bedekt met zeepokken, deels geïriseerd, h. 18 cm. €240 Verkocht