Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 10 - 13 December 2021 » Schilderijen en Grafiek

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen, Keramiek en Glas, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Aziatische en Etnische Kunst + Archeologie, Meubilair, Koper, Tin en Andere Metalen, Religiosa, Varia, Wijnen, Swarovski & Goebel, Mode-artikelen: bontjassen, handtassen en parfumflessen

Er zijn 142 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
1034 Image Twee gouaches van S. Chompré, afm. 20 x 20 cm, beide l.o. gesigneerd + Gouache, Knappe dame, niet gesigneerd, afm. 34 x 26 cm (3x) €120 Verkocht
1151 Image Hendrik Kever (1854-1922), maroufle, Meisje in gedachten verzonden, ges. r.o., afm. 34 x 29 cm. €440 Verkocht
1152 Image Jacob Hendrik Geerlings (1859-1939), potloodtekening, Indonesische dame, ges. r.o., afm. 32 x 23 cm. €120 Verkocht
1159 Image Kees Salentijn (1947), gemengde techniek, Divan Diva, ges. l.o., afm. 47 x 62 cm, Herkomst: Gemeente Horst a/d Maas €160 Verkocht
1162 Image Louis Heymans (1890-1977), olieverf op doek, Stilleven met haringen, ges. l.o., gedat. '39, afm. 44 x 60 cm. €320 Verkocht
1173 Image Olieverf op doek, Portret van Thomas More en Hendrik VIII (persiflage naar werken van Hans Holbein), minimaal craquelé, afm. 52 x 59 cm. €110 Verkocht
1179 Image Katrien Caymax (1951-2016), grafiek op papier, Blue Snake, ges. r.o., 51/60, afm. 58 x 54 cm, t.v.v. Vrienden van de Zorggroep, Project Verborgen Verlangens €80 Verkocht
1183 Image Kees Salentijn (1947), olieverf op doek, Klein schilderij, ges. r.b., afm. 65 x 46 cm, Herkomst: Gemeente Horst a/d Maas Verkocht Verkocht
1184 Image Eugene Brands, Abstracte compositie, 29/200, ges. l.o., afm. 54 x 44 cm, Herkomst: Galerie Raaijmakers, t.v.v. Vrienden van de Zorggroep, Project Verborgen Verlangens €200 Verkocht
1185 Image Frans Boumans, drie aquarellen, Stilleven, afm. 44 x 30 cm, Paardenrace, ges. r.o., afm. 30 x 44 cm en Mensen op het ijs, afm. 30 x 44 cm, licht verkleurd (3x) , t.v.v. Vrienden van de Zorggroep, Project Verborgen Verlangens €60 Verkocht
1189 Image John Lie A Fo, litho, abstracte compositie, ges. r.o., 157/250, afm. 55 x 75 cm, 1994, t.v.v. Vrienden van de Zorggroep, Project Verborgen Verlangens €60 Verkocht
1197 Image Naar Robert Combas, offset poster, "Sandwich Man" of "Pouet Pouet", 1984, gedrukt door l'affiche international, Marseille, afm. 79 x 58 cm, t.v.v. Vrienden van de Zorggroep, Project Verborgen Verlangens €60 Verkocht
1198 Image Litho, Atelier Mourlot (naar Raoul Dufy, 'Le Violon'), Copenhague, 1987, afm. 65 x 48 cm, t.v.v. Vrienden van de Zorggroep, Project Verborgen Verlangens €60 Verkocht
1199 Image Litho poster, André Lhote, Expo 58 - Musée Nationale de l'Art Moderne, gedrukt door Mourlot, afm. 48 x 73 cm, t.v.v. Vrienden van de Zorggroep, Project Verborgen Verlangens €220 Verkocht
1200 Image M. Bo'ver, semi-abstracte torso van een man, ges. r.o., afm. 139 x 100 cm, t.v.v. Vrienden van de Zorggroep, Project Verborgen Verlangens €180 Verkocht
1204 Image Kenne Grégoire (1951), olieverf op doek, Kussens, ges. l.b., gedat. '79, afm. 71 x 60 cm, Herkomst: Gemeente Horst a/d Maas €180 Verkocht
1209 Image Litho poster, Larionov Galerie de Paris, uitg. dr. Mourlot, 1969, afm. 73 x 44 cm, t.v.v. Vrienden van de Zorggroep, Project Verborgen Verlangens €220 Verkocht
1210 Image Litho poster, Galerie 65 Cannes - Yves Brayer, gedrukt door Mourlot, afm. 78 x 50 cm, t.v.v. Vrienden van de Zorggroep, Project Verborgen Verlangens €60 Verkocht
1212 Image Wim Bos (1906-1974), gemengde techniek, Haven van Rotterdam, ges. m.l., afm. 44 x 72 cm, Herkomst: Gemeente Horst a/d Maas €100 Verkocht
1213 Image Olieverf op doek, Naïef landschap, ges. l.o., afm. 23 x 29 cm, Herkomst: Gemeente Horst a/d Maas €80 Verkocht
1218 Image A. Vrede, zeefdruk, Vrouw met konijn en tijger, ges. r.o., 157/250, afm. 54 x 74 cm. €60 Verkocht
1219 Image René Vincent, Raquette RAM, Artcurial, Mourlot Imp., 1980, afm. 94 x 66 cm, t.v.v. Vrienden van de Zorggroep, Project Verborgen Verlangens €90 Verkocht
1225 Image Kenne Grégoire (1951), olieverf op doek, Italiaanse hoeve, ges. r.o., gedat. '76, afm. 50 x 40 cm, Herkomst: Gemeente Horst a/d Maas €120 Verkocht
1226 Image Kenne Grégoire (1951), acrylverf op doek, Tafel, ges. r.o., afm. 80 x 90 cm, Herkomst: Gemeente Horst a/d Maas €160 Verkocht
1229 Image Leon Leclaire, olieverf op paneel, 19de eeuw, Man gezeten op bierton, ges. l.o., afm. 35 x 25,5 cm. €150 Verkocht
1238 Image J.A.M. Vermazeren, acrylverf op schilderskarton, Stilleven met schelp, gemon. r.o., gedat. '82, afm. 40 x 50 cm, Herkomst: Gemeente Horst a/d Maas €150 Verkocht
1240 Image Twee marouflé's, Sint Maria Magdalena en Sint Pieter, 19de eeuw, afm. 8 x 10 cm (2x) €150 Verkocht
1249 Image Corneille (1922-2010), litho, Poes, ges. r.o., gedat. 91, 8/10, afm. 33 x 43 cm, Herkomst: Gemeente Horst a/d Maas €220 Verkocht
1251 Image Cor Verkley, twee acrylverfschilderingen op doek, Compositie 1 en 2, gemon. l.o., gedat. '75, afm. 70 x 60 cm (2x), Herkomst: Gemeente Horst a/d Maas, putjes in het doek €150 Verkocht
1255 Image Corneille (1922-2010), litho, Kat, ges. r.o., gedat. '96, 49/200, afm. 42 x 50 cm, Herkomst: Gemeente Horst a/d Maas Verkocht Verkocht
1256 Image Kees Salentijn (1947), olieverf op doek, Salon, ges. r.o., afm. 100 x 80 cm, Herkomst: Gemeente Horst a/d Maas €380 Verkocht
1258 Image Drie zeefdrukken van Pieke Dassen (1926), diverse afmetingen, 1 werk met scheurtje (3x) €100 Verkocht
1259 Image Kees Salentijn (1947), olieverf op doek, Landschap in Omos Maratucampaus, ges. r.o. en achterzijde, gedat. '86, afm. 73 x 93 cm, Herkomst: Gemeente Horst a/d Maas Verkocht Verkocht
1262 Image Kees Salentijn (1947), olieverf op doek, Unescorted Lady, ges. r.o., gedat. '78, afm. 60 x 100 cm, Herkomst: Gemeente Horst a/d Maas Verkocht Verkocht
1264 Image Kees Salentijn (1947), acrylverf op doek, Impressie landschap, ges. l.o., gedat. '75, afm. 99 x 79 cm, Herkomst: Gemeente Horst a/d Maas €220 Verkocht
1266 Image Kees Salentijn (1947), olieverf op doek, Fun House, ges. r.o., afm. 159 x 196 cm, Herkomst: Gemeente Horst a/d Maas €750 Verkocht
1278 Image Kees Salentijn (1947), gemengde techniek, Manilla, ges. r.o., gedat. '79/80, afm. 110 x 80 cm, twee gaatjes in papier + Kees Salentijn (1947), gemengde techniek, La Marie(?), ges. r.o., gedat. '77, afm. 90 x 70 cm (2x) €160 Verkocht
1281 Image Kenne Grégoire (1951), zes diverse technieken o.a. ets, acrylverf en pentekening, diverse afmetingen en voorstellingen, verkleurd (6x) €60 Verkocht
1282 Image Aubrey Beardsley (1872-1898), vier autotypiën, Enter Herodias/ The Black Cape/ The Eye of Herod/ The Peacock Skirt, afm. 18 x 12 cm, 1894, Londen (4x) €180 Verkocht
1288 Image Kees Salentijn (1947), olieverf op doek, Zigeunerin, ges. achterzijde, afm. 158 x 196 cm, Herkomst: Gemeente Horst a/d Maas Verkocht Verkocht
1289 Image Siiri Spronken (1960), olieverf (?) op doek, Koppel, ges. achterzijde en r.o., afm. 100 x 140 cm, Herkomst: Gemeente Horst a/d Maas €380 Verkocht
1299 Image Harry Koolen (1920-1995), litho, Oude man, ges. l.o. in druk, afm. 91 x 62 cm, Herkomst: Gemeente Horst a/d Maas €90 Verkocht
1302 Image Nico Molenkamp (1920-1998), litho, Abstracte compositie, ges. r.o., gedat. '96, 6/14, afm. 67 x 57 cm, Herkomst: Gemeente Horst a/d Maas €220 Verkocht
1304 Image Ets, Maaltijd in het huis van Levi (mogelijk naar Veronese), 18de eeuw, afm. 25 x 32 cm, enkele zuurvlekken, minimaal gaatje €100 Verkocht
1305 Image Charles Eyck (1897-1983), inkttekening, Saint Eustache Parijs, ges. r.o. en l.o., 1971 en 1982, afm. 30 x 37 cm. €150 Verkocht
1306 Image Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, Een menselijke boom, ges. l.o., 1982, afm. 44 x 34 cm. €150 Verkocht
1307 Image Karin Eyck (1901-1996), olieverf op doek, Zweeds sprookje, klein gaatje boven spierraam, afm. 60 x 70 cm. €130 Verkocht
1308 Image Karin Eyck (1901-1996), olieverf op doek, Zweeds sprookje, afm. 50 x 60 cm. €130 Verkocht
1309 Image Charles Eyck (1897-1983), olieverf op karton, Straatgezicht, afm. 49 x 63 cm. €650 Verkocht
1310 Image Charles Eyck (1897-1983), olieverf op karton, Zuiders kerkje, ges. r.o. afm. 49 x 63 cm. €480 Verkocht