Direct naar kavel nr:

Kunst - en Antiekveiling 5 - 8 Maart » Varia

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen , Keramiek en Glas, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage en Design, Schilderijen en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Wijnen

Er zijn 18 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
2067 Image Enkelloops percussiegeweer, kolf o.a. gegraveerd met adelaar, 19de eeuw, gebruikssporen, l. 116 cm. €170 Verkocht
2069 Image Märklin H0 rails set, zeer volledig met schakels o.a. wissels, bochten, seinpalen en Stellpult €260 Verkocht
2072 Image Antieke bouwdoos l'elegant architect €30 Verkocht
2073 Image Duitse verrekijker, model: Leitz BEH 7x50, mogelijk uit een Kriegsmarine U-boot WOII + Map met ca. 24 oude Duitse bankbiljetten (2x) €180 Verkocht
2075 Image Nerts bontjas, 40/42, merk 'Niriam' €40 Verkocht
2080 Image Houten inktpot, waarschijnlijk Zwarte Woud, 19de eeuw, Gedecoreerd met een vogel op ton, jagende kat en hagedis, afm. 26 x 32 cm. €300 Verkocht
2087 Image Houten inktpot, waarschijnlijk Zwarte Woud, 19de eeuw, gedecoreerd met bokken, inclusief briefopener, afm. 24 x 32 cm (2x) €110 Verkocht
2088 Image Antieke houten vogelkooi, afm. 84 x 36 x 22 cm. €70 Verkocht
2090 Image Slangenlederen koffer, afm. 50 x 30 cm. €80 Verkocht
2094 Image Houten inktpot, waarschijnlijk Zwarte Woud, 19de eeuw, gedecoreerd met vechtende vogels, inclusief pen, chip glazen inktpot, afm. 25 x 43 cm (2x) €240 Verkocht
2095 Image Beschilderde houten lokeend, 19de eeuw, afm. 20 x 38 cm. €90 Verkocht
2097 Image Slangenlederen handtas, gebruikssporen, afm. 18 x 26 cm. + Portefeuille (2x) €60 Verkocht
2101 Image Houten met ijzeren graanmaat, Perleberg, diam. 60 cm. €80 Verkocht
2115 Image IJzeren wijnkooi, afm. 110 x 100 x 54 cm. €120 Verkocht
2164 Image Houten hoedenmal, h. 40 cm. €130 Verkocht
2165 Image Benen doosje, afm. 10 x 6 x 4 cm + Benen boekenlegger, met zeemeermin, l. 12,5 cm + Antieke loep, 19de/20ste eeuw, met brievenopener, l. 27 cm (3x) €70 Verkocht
2166 Image Zwarte Indische sjaal, afm. 100 x 200 cm. €150 Verkocht
2167 Image Grote Paisley sjaal, afm. 125 x 300 cm. €70 Verkocht
2171 Image Beschilderd loden tabaksdoos, 19de/20ste eeuw, deksel gedecoreerd met Moor, afm. 13 x 10 x 13 cm. €80 Verkocht