Direct naar kavel nr:

Kunst - en Antiekveiling 5 - 8 Maart » Keramiek en Glas

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen , Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage en Design, Schilderijen en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia, Wijnen

Er zijn 67 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
281 Image Paar geglazuurde aardewerken visvormige vazen, gemerkt, h. 27 cm, enkele chips (2x) €130 Verkocht
282 Image Porseleinen vaas, Miquel Requena, Valencia, gedecoreerd met zilverreigers, h. 36 cm. €100 Verkocht
285 Image Monumentale Val-Saint-Lambert coupe, diam. 30 cm, h. 22 cm. €380 Verkocht
287 Image Kristallen drinkservies, Daum, France, model: Sorcy, bestaande uit: €320 Verkocht
288 Image Bert Grotjohann (1939), glazen object op glazen voet, min. chips, afm. 40 x 16 cm. €70 Verkocht
290 Image Aardewerken servies, Gien, met transferprint, bestaande uit: 4 ontbijtborden, 4 dinerborden, vleesschaal, 2 mokken, 2 koppen, waterkan en onderbord (15x) €100 Verkocht
291 Image Porseleinen servies, Rosenthal Studio-Linie, bestaande uit: taartschaal, 2 bordjes, 2 schaaltjes, mok en theepot (7x) €100 Verkocht
292 Image Henk Blommers, glazen beeld, Leerdam, gesigneerd, 2004, h. 25 cm. €60 Verkocht
294 Image Kristallen Baccarat drinkservies, bestaande uit: 6 rode wijnglazen, 6 witte wijnglazen en 6 portoglazen (18x) €180 Verkocht
295 Image 6 kristallen witte wijnglazen, 2 modellen (6x) €100 Verkocht
296 Image Twee porseleinen sculpturen: Lladro, Twee eskimokinderen op een ijsbeer, h. 17 cm + Porsgrund, IJsbeer, h. 19 cm. (2x) €80 Verkocht
299 Image Kristallen art deco Val-Saint-Lambert pique-fleurs, h. 16 cm. €60 Verkocht
300 Image Kristallen Val-Saint-Lambert coupe, diam. 25 cm, h. 12 cm. €500 Verkocht
302 Image Delfts aardewerken bord, 18de eeuw, beschadigd, diam. 30 cm + 5 diverse tegels, 18de en 19de eeuw, min. beschadigingen, afm. 13 x 13 cm (6x) €60 Verkocht
303 Image Glazen vaas, Glashütte, h. 67 cm. €110 Verkocht
310 Image Geglazuurd aardewerken voetenbad/plantenbak, Sphinx/P. Regout, afm. 20 x 48 x 32 cm. €160 Verkocht
311 Image Porseleinen sculptuur, gemerkt onderzijde Nao/Lladro, Kinderspel, afm. 32 x 29 cm. €120 Verkocht
312 Image Frans van der Laar (1853-1933), chamotte reliëf, Kain en Abel, afm. 30 x 36 cm. €110 Verkocht
314 Image Beschilderd plaasteren tondo naar Della Robbia, diam, 80 cm, chips rand €150 Verkocht
316 Image Chamotte sculptuur, Smekende heilige/priester met koppel en groep mensen, afm. 23 x 30 cm. €80 Verkocht
317 Image Beschilderde tegel, Mannenportret, afm. 10 x 8 cm + Tegel Heiligdomsvaart Maastricht, naar een ontwerp van H. Levigne, afm. 20 x 10 cm + Tegel Maasbrug, Westraven, afm. 10 x 19 cm + Geëmailleerde plaquette, H. Schoonbrood, gemon. r.o., afm. 12 x 10 cm (4x) €80 Verkocht
326 Image Aardewerken dinerservies, Societé Céramique, Old Bridge, bestaande uit: 6 dinerborden, 6 soepborden, 6 dessertborden, sauskom, 3 terrines, groenteschaal en vleesschaal (24x) €60 Verkocht
330 Image Porseleinen Rosenthal koffie-, thee- en dinerservies, model 'Maria' (ca. 87x) €70 Verkocht
331 Image Twee geglazuurde beige aardewerken dekselvazen in Chinese stijl, h. 39 en 45 cm (2x) €30 Verkocht
332 Image Twee geglazuurde groene aardewerken dekselvazen in Chinese stijl, h. 44 en 50 cm (2x) €60 Verkocht
334 Image Twee roodglazen cilindervormige vazen, h. 60 cm (2x) €90 Verkocht
335 Image E. Bellefroid (1893-1971), beschilderd bord, Oui/non, geschenk 1947, gesigneerd onderzijde, diam. 43 cm. €400 Verkocht
339 Image Porseleinen Rosenthal diner- en ontbijtservies, Classic Rose €60 Verkocht
341 Image Herend porselein, decor rozenbottel, bestaande uit: 2 taartschotels, theekan 1 liter en theekan 1,5 liter (4x) €150 Verkocht
343 Image Herend porselein, Rotschild, bestaande uit: 2 koffiekopjes en 3 schoteltjes, schaal en 2 schoteltjes (8x) €120 Verkocht
345 Image Collectie porseleinen miniatuur vogeltjes o.a. Doulton en Goebel, min. chip bekje ijsvogel (ca. 30x) €240 Verkocht
346 Image Porseleinen ontbijt- en dinerservies, Limoges, Georges Boyer, bestaande uit: 11 soepborden, 12 dinerborden, 12 ontbijtborden, 12 kopjes en schoteltjes, koffiepot, melkkan en suikerpot €140 Verkocht
347 Image Porseleinen koffieservies, Lomonosov, sint-Petersburg, bestaande uit: koffiepot, melkkan, suikerpot, 7 koffiekopjes en schotels, 5 gebaksborden, 1 vaas en 2 kleine vaasjes, 1 ronde schaal, 1 rechthoekig schaaltje, 9 bestekonderdelen en 2 decoratieve aanhangers €360 Verkocht
348 Image Herend porseleinen koffieservies, decor rozenbottel, bestaande uit: koffiepot, melkkan, suikerpot, 8 kopjes en schotels en 8 cakeborden (27x) €240 Verkocht
349 Image Beschilderd aardewerken bord/schotel, Frankrijk, Strasbourg?, 19de/20ste eeuw, afm. 30 x 22 cm. €70 Verkocht
351 Image Persglazen Madonna met kind, Leerdam, h. 35 cm. €60 Verkocht
352 Image Francine Thijs, handgevormd aardewerk met ijzer, afm. 28 x 29 cm. €80 Verkocht
357 Image Dinerservies van Wedgwood of Etruria, gebruikssporen en minimale chips, niet compleet €140 Verkocht
359 Image Twee raku aardewerken koeien, waarschijnlijk Jan Saarloos, afm. 35 x 42 cm (2x) Verkocht Verkocht
360 Image Keramische sculptuur, Loopvogel, waarschijnlijk Jan Saarloos, h. 48 cm. €90 Verkocht
361 Image Golkar Glassware, rechthoekige glazen vaas, gesigneerd, afm. 25 x 20 x 10 cm. €130 Verkocht
362 Image Glazen vaas met gele stekels, gemerkt onderzijde, h. 28 cm. €80 Verkocht
363 Image Twee vergulde keramische vazen, 1 x Xasper Mobach, h. 39 cm en 1 x ongemerkt, h. 39 cm (2x) €60 Verkocht
364 Image Aardewerken dinerservies, Villeroy & Boch, Wild-Rose, chips en gebruikssporen €400 Verkocht
365 Image Aardewerken kinderservies, Societé Céramique, decor: Belge, 1942, no. 2236, bestaande uit: soepterrine, dekschaal, serveerschaal op voet, sauskom, vleesschaaltje, slaschaal, 6 soepborden, 7 dinerborden (1 gebarsten) en 3 dessertborden €120 Verkocht
366 Image Glazen vaas, niet gesigneerd, h. 47,5 cm. €80 Verkocht
367 Image Keramisch bord, diam. 31 cm + Keramische kip, h. 14 cm, min. chips (2x) €60 Verkocht
368 Image Yves Lohé (1947), Glazen vogel met brons, gesigneerd, h. 24 cm. €150 Verkocht
369 Image Kjell Engman voor Kosta Boda, Glazen vaas met vrouwengezicht, gesigneerd en genummerd, afm. 25 x 24 cm. €240 Verkocht
372 Image Glazen vaas, niet gesigneerd, h. 24 cm. €120 Verkocht