Direct naar kavel nr:

Kunst - en Antiekveiling 5 - 8 Maart » Schilderijen en Grafiek

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen , Keramiek en Glas, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage en Design, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia, Wijnen

Er zijn 125 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
1051 Image H.C. Jonas (1878-1944), pasteltekening, Baby, ges. r.o., afm. 43 x 30 cm. €90 Verkocht
1052 Image H.C. Jonas (1878-1944), olieverf op doek, Frits Lousberg, gemon. r.o., afm. 89 x 73 cm. €120 Verkocht
1053 Image Matthieu Wiegman (1886-1971), marouflé, Dans van Salome, ges. r.o., 1938, afm. 21 x 28 cm. €80 Verkocht
1054 Image Matthieu Wiegman (1886-1971), inkttekening, Portret van Louis Lousberg, ges. r.o., afm. 10 x 8 cm + Kleurpotloodtekening, afm. 27 x 18 cm (2x) €100 Verkocht
1056 Image H.C. Jonas (1878-1944), olieverf op board, Portret van Frits Lousberg, gemon. l.o., afm. 63 x 43 cm. €60 Verkocht
1057 Image G. Meijs, gemengde techniek, Tweeluik, Abstracte compositie, ges. r.o., gedat. '95, afm. 110 x 80 cm. €220 Verkocht
1058 Image Henri Jonas (1878-1944), tekening, Vrouwenportret, ges. r.o., afm. 41 x 27 cm, zuurvlekjes en verkleurd €80 Verkocht
1062 Image Nederlandse school, olieverf op paneel, De kruisiging van Christus met Maria Magdalena onder de voet van het kruis, 17de eeuw, slechte conditie, afm. 52 x 40 cm. €400 Verkocht
1064 Image Paul Daxhelet (1905-1993), gemengde techniek, Krijger, ges. r.o., papier verkleurd, afm. 34 x 49 cm. €60 Verkocht
1066 Image Nic Jennekens (1915-1984), olieverf op board, Monte Carlo, ges. r.o., gedat. '56, afm. 62 x 64 cm. €60 Verkocht
1076 Image Hollandse school, Portret van een vrouw in molensteenkraag, olieverf op doek, 18de/19de eeuw, slechte conditie, afm. 55 x 47 cm. €180 Verkocht
1077 Image Leo Franssen (1905-1990), olieverf op doek, Boer met paardenkar, ges. r.o., afm. 68 x 89 cm. €650 Verkocht
1078 Image Leo Franssen (1905-1990), olieverf op board, Stilleven met gemberpot en kreeft, ges. r.o., afm. 85 x 114 cm. €400 Verkocht
1080 Image Krijttekening, Venetiaanse heren, 19de eeuw, afm. 23 x 16 cm. €140 Verkocht
1081 Image A. Leroux, olieverf op paneel, Man in het raam, afm. 17 x 14 cm. €60 Verkocht
1082 Image Hollandse school, marouflé, Stadsgezicht met kanaal, 19de eeuw, slechte conditie, afm. 37 x 47 cm. €80 Verkocht
1083 Image Leo Franssen (1905-1990), olieverf op board, Bloemstilleven, ges. l.o., afm. 74 x 58 cm. €320 Verkocht
1085 Image Leo Franssen (1905-1990), olieverf op doek, Haven van Roermond, ges. r.o., afm. 78 x 104 cm. €750 Verkocht
1087 Image A. de Haas (1920-1972), linosnede, De bespotting van Christus, ges. l.o., afm. 44 x 33 cm. €180 Verkocht
1088 Image D. Wildschut (1913-1995), acrylverf op doek, Tropische vis, ges. l.o., afm. 71 x 86 cm. €190 Verkocht
1089 Image G. Eggen (1921-2000), linosnede, Figuren, ges. r.o., gedat. '64, afm. 39 x 24 cm. €60 Verkocht
1090 Image Edmond Wingen (1906-1971), aquarel, Gezicht op Maastricht, ges. r.o., afm. 48 x 63 cm. €90 Verkocht
1091 Image Sjef Hutschemakers (1931-2017), ets, Perenplukken, ges. r.o., gedat. '97, 95/100, afm. 29,5 x 33 cm. €180 Verkocht
1092 Image Damien Hirst, Self portrait, published on the occasion of the exhibition at the Gagosian Gallery, 2010, radiografie, X-ray afm. 21,5 x 25,5 cm. €190 Verkocht
1106 Image Marc Chagall, kleurenlitho, De Boom van Kennis, Uit: Verve nr. 37-38, uit de cyclus 'La Bible', Parijs, 1960, afm. 35,5 x 26 cm., Ref. Mourlot no. 232 €1.800 Verkocht
1117 Image Pamflet Maastricht: Memorie der levensmiddelen, 1746 + Pamflet Ferdinand van Oostenrijk, 1636 + Pamflet Kampen graef Willem 1654 (3x) €120 Verkocht
1120 Image Henri Luijten (1859-1945), olieverf op doek, Familie in interieur met jonge soldaat, ges. l.b., beschadigingen verfoppervlak (o.a. brandschade), craquelé, afm. 130 x 140 cm. Verkocht Verkocht
1126 Image Jan Martens (1943), acrylverf op doek, Antimakassar, afm. 70 x 60 cm. €130 Verkocht
1127 Image Amsterdamse school, kleurenhoutsnede, Drie vogels op een tak, ges. r.o., afm. 18 x 15 cm. €280 Verkocht
1129 Image Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, Tripoli, ges. r.b., gedat. '64, afm. 32 x 24 cm. €180 Verkocht
1130 Image Ger Lataster (1920-2012), kleurenets, Compositie, 35/50, ges. r.o., gedat. '94, afm. 49 x 39,5 cm. €160 Verkocht
1132 Image Frits van der Zander (1947), tempera, Het ruisen van deze planeet, ges. l.o., 1999, afm. 110 x 87,5 cm. €220 Verkocht
1133 Image Emanuele Cappello (1936), olieverf op doek, Teatro Greco, gesigneerd achterzijde, afm. 70 x 70 cm. €110 Verkocht
1134 Image Sjer Jacobs (1963), zeefdruk, Koppel, ges. r.o., 2004, 62/150, afm. 26 x 24 cm. €120 Verkocht
1136 Image Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901), litho, Cléo de Mérode uit de eerste editie 'Portraits d'Acteurs et d'Actrices: Treize lithographies', voor 1906, enkele zuurvlekken, afm. 29 x 24 cm, Herkomst: Van Gendt Book Auctions 1999 €550 Verkocht
1138 Image Theo Lenssen (1962), olieverf op doek, Het drukke centrum, gesigneerd achterzijde, afm. 100 x 90 cm. €120 Verkocht
1140 Image Frits van der Zander (1947), olieverf op doek, Genius Loci V, 96-2357, gesigneerd achterzijde, afm. 202 x 177 cm. €380 Verkocht
1144 Image H. Jelinger (1895-1961), aquarel, Stadsgezicht, ges. r.o., gedateerd r.o., afm. 38 x 43 cm. €120 Verkocht
1146 Image Jos Caelen, gouache op papier, Abstracte compositie, ges. r.o., afm. 98 x 70 cm. €120 Verkocht
1147 Image Charles Eyck (1897-1983), inkttekening, Ziek meisje: Bimba, ges. r.b., 27-1-1971, afm. 62 x 46 cm. €240 Verkocht
1156 Image Johannes Gerardus den Hengst (1904-1982), gemengde techniek, Torensluis Amsterdam, ges. r.o., afm. 36 x 52 cm, papier licht verkleurd €240 Verkocht
1157 Image Olieverf op paneel, Jongedame bij een kaptafel, niet gesigneerd, afm. 21,5 x 16 cm. €320 Verkocht
1158 Image Olieverf op doek, Halsbandparkiet, enkele beschadigingen verfoppervlak, afm. 38,5 x 49 cm. €240 Verkocht
1159 Image H. Schoonbrood (1898-1972), inkttekening, Aardappelrooiers, ges. l.o., gedat. '39, afm. 29 x 40 cm. €110 Verkocht
1160 Image Twee offsetdrukken, Dadara 94, beide gesigneerd in druk, 125/125 en 40/125, afm. 49 x 49 cm (2x) €60 Verkocht
1161 Image Olieverf op paneel, Begijntje, ges. l.o. en gedateerd, afm. 65 x 41 cm. €60 Verkocht
1163 Image Mogelijk Joseph Bles, olieverf op paneel, 19de eeuw, Gezicht op Dortrecht, afm. 20 x 25 cm. €700 Verkocht
1164 Image Pierre Daems (1945), olieverf op triplex, Rode boom, ges. r.o. en m.b., afm. 25 x 21 cm. €170 Verkocht
1165 Image Paar olieverfschilderingen op doek, Stilleven, 1 x gemonogrammeerd 'ME', afm. 47 x 30 cm (2x) €80 Verkocht
1166 Image Olieverf op paneel, De vergadering, ges. r.o. 'Visjer', gedat, '1858', afm. 21 x 30 cm. €110 Verkocht