Direct naar kavel nr:

Kunst - en Antiekveiling 5 - 8 Maart » Aziatische en Etnische Kunst

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen , Keramiek en Glas, Art Nouveau, Art Deco, Vintage en Design, Schilderijen en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia, Wijnen

Er zijn 32 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
565 Image Chinese cloisonné vaas, h. 21 cm + 2 Chinese imari porseleinen dekselvazen, 20ste eeuw, h. 20 cm (3x) €60 Verkocht
669 Image Twee Japanse borden, 19de eeuw, gemerkt met blindstempel, diam. 40 cm (2x) €90 Verkocht
671 Image 4 Chinese porseleinen kopjes, 19de eeuw + 3 Chinese porseleinen schotels, 19de eeuw + 2 Chinese porseleinen schotels, 19de eeuw + Chinees porseleinen schoteltje, transferprint, alles met haarlijnscheuren en min. chips (10x) €110 Verkocht
672 Image Beschilderd houten altaarretabel, nisjes gevuld met terracotta Boeddha's (enkele gebroken), 20ste eeuw, afm. 107 x 40 cm. €80 Verkocht
673 Image Japanse porseleinen schotel, Imari, 19de eeuw, met decor van bloemenvaas, gebruikssporen, diam. 47,5 cm. €70 Verkocht
674 Image Assortie collectie Chinees porselein, 19de en 20ste eeuw, bestaande uit: Yin en Yang sauskom, h. 5 cm, chips + 3 theekopjes, h. 6 cm, chips + Cilindervormig bakje met deksel, h. 5 cm + gemberpotje, h. 11 cm + vaasje, h. 9 cm + theekopje en schoteltje, h. 4 cm, diam. 9 cm (9x) €100 Verkocht
677 Image Indische messing Dohkra uil, met deksel, op MDF basement, midden 20ste eeuw, h. 32 cm. €150 Verkocht
679 Image Drie Chinese porseleinen schotels, 18de/19de eeuw, met florale decoratie, 1 bord beschadigd, 1 bord met bakfouten, 1 bord met haarlijnscheur, allen met min. chips, diam. 32 cm (3x) €240 Verkocht
680 Image Twee raku kommen (kashiki), mogelijke Seinyu (1887-1944), zegelstempel onderzijde, diam. 16,5 en 18 cm, in originele houten doosje (2x) €120 Verkocht
681 Image Paar cloisonné vazen, eerste helft 20ste eeuw, h. 30 cm (2x) €100 Verkocht
682 Image Cloisonné dekselvaasje, h. 9 cm. €80 Verkocht
683 Image Vier aardewerken voorwerpen, Zuid-Amerika, diverse afmetingen, 1 sterk beschadigd, 1 met enkele chips, 1 mogelijk authentiek (4x) €90 Verkocht
684 Image Chinese ivoren doctor's lady, op houten basement, ca. 1900, l. 39 cm, met certificaat €750 Verkocht
685 Image Chinese koralen damesfiguur met hondje, op houten basement, h. 15 cm. €850 Verkocht
688 Image Paar kalebasvormige cloisonné vazen, eerste helft 20ste eeuw, 1 lijmspoor, h. 38 cm (2x) €80 Verkocht
689 Image Terracotta lekane (kom), Griekenland-Italië, 3de eeuw v.Chr, gerestaureerd, h. 12 cm, Herkomst: Heritage, Stokstraat Maastricht €130 Verkocht
690 Image 5 Zuid-Amerikaanse aardewerken objecten, diverse maten (5x) €280 Verkocht
692 Image Messing Boeddha, modern, h. 37 cm. €60 Verkocht
693 Image Chinese koralen damesfiguur, op houten basement, h. 14 cm. €650 Verkocht
695 Image Drie cloisonné objecten: dekselvaas en twee vazen (1 bodem zit los), eerste helft 20ste eeuw, enkele beschadigingen, h. 14, 24 en 25 cm (3x) €80 Verkocht
696 Image Zuid-Amerikaans aardewerk, beschilderd, 2 vazen, h. 13 en 19 cm (2x) €160 Verkocht
697 Image 6 Chinese porseleinen theekopjes en 5 schoteltjes, diverse motieven, 18de en 19de eeuw, chips en haarlijnscheuren (11x) €200 Verkocht
699 Image Deels gepolychromeerde Chinese ivoren kalebas, o.a. gedecoreerd met kwartel, op houten basement, ca. 1900, h. 10 cm, kleine barst in deksel €140 Verkocht
700 Image Indonesische houten staf/muziekinstrument, l. 203 cm. €140 Verkocht
715 Image Twee Chinese amethist figuren, min. chips, h. 4 en 4,5 cm + Chinese koralen figuur, min. beschadiging, op houten basement, h. 3 cm (3x) €180 Verkocht
764 Image Gelakt houten Chinese wijsgeer, l. 30 cm. €150 Verkocht
776 Image Twee Chinese porseleinen borden, 19de eeuw, met pseudo-Kangxi merktekens achterzijde, enkele chips, diam. 26,5 cm (2x) €600 Verkocht
786 Image Chinese porseleinen famille rose schotel, 18de eeuw, Qianlong, waaierdecor met krijgers, vergulding sleets, diam. 32 cm, min. chips €1.600 Verkocht
792 Image Chinese porseleinen famille rose schotel, 18de eeuw, Qianlong, waaierdecor met krijgers, vergulding sleets, diam. 42 cm, min. chips €5.500 Verkocht
793 Image Drie Chinese porseleinen borden, 18de eeuw, cirkeldecor met zotje en capucijnerrand, diam. 27 cm, min. chips, 1 bord met min. haarlijnscheur (3x) €400 Verkocht