Direct naar kavel nr:

Kunst - en Antiekveiling 5 - 8 Maart » Meubilair

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen , Keramiek en Glas, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage en Design, Schilderijen en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Varia, Wijnen

Er zijn 30 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
1141 Image Kroonluchter met glazen pegels, zes armen, eerste helft 20ste eeuw, h. 113 cm. €130 Verkocht
1506 Image Gefineerd houten bureau-sécretaire, met marqueterie in diverse houtsoorten o.a. wortelnoten, 19de/20ste, beschadigingen fineer en gebruikssporen, afm. 226 x 52 x 117 cm. €180 Verkocht
1508 Image Engelse tafelklok, in eikenhouten kast, 19de eeuw, op leeuwenpoten, afm. 64 x 33 x 21 cm. €160 Verkocht
1509 Image Houten eendeurskast, 18de eeuw, met ijzeren beslag (slot incompleet), afm. 92 x 84 x 33 cm. €60 Verkocht
1510 Image Engelse tilltop tafel, 19de eeuw, gebruikssporen, diam. 72 cm, h. 71 cm. €60 Verkocht
1511 Image Engels bijzettafeltje, gebruikssporen, h. 68 cm, diam. 47 cm. €110 Verkocht
1512 Image Rolf Benz zitbank, paarse/bordeauxkleurige bekleding, afm. 80 x 220 x 90 cm. €500 Verkocht
1513 Image Paar Franse nachtkastjes in Louis XV-stijl, afm. 72 x 31 x 43 cm. (2x) €220 Verkocht
1514 Image Twee messing leeslampen, h. 130 cm. (2x) €80 Verkocht
1516 Image Engels eikenhouten halmeubel (uitklapbaar), 18de eeuw, met twee lades, afm. 69 x 35 x 80 cm (128 cm) €1.000 Verkocht
1517 Image Koperen reisklokje, met Arabische cijferring, h. 11 cm. €130 Verkocht
1519 Image Perzisch tapijt, afm. 345 x 244 cm. €300 Verkocht
1520 Image Staande klok, in eikenhouten kast, met geelkoperen 18de eeuws uurwerk, h. 220 cm. €140 Verkocht
1522 Image Teakhouten vitrinekast met gebogen glas, vijf legplanken (enkele dragers ontbreken), met LED-verlichting, afm. 231 x 72 x 36 cm. €650 Verkocht
1523 Image Teakhouten vitrinekast met gebogen glas, vijf legplanken, met LED-verlichting, afm. 231 x 72 x 36 cm. €800 Verkocht
1524 Image Teakhouten salontafel, met uittrekbare laatjes aan alle zijden, twee lades, afm. 43 x 100 x 130 cm. €500 Verkocht
1525 Image Twee lederen fauteuils, afm. 98 x 76 cm (2x) €1.800 Verkocht
1526 Image Perzisch tapijt, afm. 122 x 82 cm. €80 Verkocht
1528 Image Paar Neo-Tiffany tafellampen, h. 55 cm, afm. kap 30 x 30 cm. (2x) €240 Verkocht
1529 Image Ovale kroonluchter met 18 armen, l. 134 cm. €440 Verkocht
1530 Image Bronzen zakluchter, met vier armen, eerste helft 20ste eeuw, enkele losse onderdelen, l. 95 cm, diam. 70 cm., aan bronzen ketting van ca. 245 cm. €240 Verkocht
1531 Image Mahoniehouten sécretaire-abattant, 19de eeuw, met mahonie- en rozenhouten fineer, interieur met 6 laatjes, 1 lade in bovenkast en 3 lades in de onderkast, met marmeren blad, afm. 154 x 108 x 46 cm. €550 Verkocht
1532 Image Wortelnotenhouten gefineerde vitrinekast, Holland, 18de/19de eeuw, op klauwbolpoten, enkele beschadigingen fineer, afm. 254 x 172 x 54 cm. €400 Verkocht
1533 Image Perzische loper, afm. 92 x 213 cm. €90 Verkocht
1534 Image Bibliotheekstoel, 20ste eeuw €120 Verkocht
1536 Image Vergulden lamp, gedecoreerd met drie engeltjes, vroeg 20ste eeuw, gerestaureerd, l. 101 cm, diam. ca. 80 cm. €140 Verkocht
1537 Image Perzisch tapijt, afm. 385 x 271 cm. €320 Verkocht
1538 Image Eikenhouten Luikse fauteuil op bokkenpootjes, 18de eeuw, bekleed met 17de eeuws wandtapijt (beschadigd), afm. 110 x 58 x 62 cm. €130 Verkocht
1539 Image Bronzen kroonluchter, eerste helft 20ste eeuw, enkele losse en ontbrekende onderdelen, l. 110 cm. €280 Verkocht
1540 Image Staande klok in eikenhouten kast, 18de eeuw, wijzerplaat gesigneerd 'Henri Gros Jean à Herve', 1 glaasje gebroken, met wekkerwerk, slagwerk en gaandewerk, functionerend, h. 211 cm. €220 Verkocht
1541 Image Eikenhouten boekenkast in de stijl van Globe Wernicke, 20ste eeuw, afm. 218 x 90 x 30 cm. €420 Verkocht