Direct naar kavel nr:

Kunst - en Antiekveiling 5 - 8 Maart » Sculpturen

Andere rubrieken: Zilver, Juwelen , Keramiek en Glas, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage en Design, Schilderijen en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia, Wijnen

Er zijn 23 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
001 Image Drie betonnen tuinbeelden in de vorm van musicerende engelen, Frankrijk, h. 57 cm (3x) €60 Verkocht
004 Image Spekstenen moeder met kind, h. 40 cm. €70 Verkocht
006 Image Jef Wishaupt (1940), bronzen sculptuur op granieten basement, Fossiel, afm. 12 x 13 cm, in originele verpakking €140 Verkocht
007 Image Jef Wishaupt (1940), bronzen sculptuur op hardstenen basement, Pride 2003, oplage 15, afm. 28 x 12 cm. €360 Verkocht
008 Image Jef Wishaupt (1940), bronzen sculptuur op hardstenen basement, Ontmoeting, 12/15, 2006, afm. 24 x 12 cm. €420 Verkocht
009 Image Jef Wishaupt (1940), bronzen sculptuur op granieten basement, Gezichten, afm. 11 x 15 cm, in originele verpakking €280 Verkocht
010 Image Messing sculptuur op hardstenen basement, Egyptische figuur, h. 65 cm. €240 Verkocht
011 Image Chamotte sculptuur, Geabstraheerde figuur, gemon. 'JH', minimale restauratie, afm. 32 x 34 cm. €220 Verkocht
015 Image Victor Heinrich Seifert (1870-1953), bronzen sculptuur op marmeren basement, Die Trinkende, arm gerestaureerd, gesigneerd, h. 37 cm. €550 Verkocht
016 Image Bronzen sculptuur op granieten basement, Naakte torso, niet gesigneerd, h. 30 cm, h. basement 10 cm. €160 Verkocht
022 Image Bronzen sculptuur, Dansende Faun, 19de eeuw, h. 32 cm. €380 Verkocht
023 Image Eikenhouten kariatide, 19de/20ste eeuw, h. 55 cm. €80 Verkocht
029 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Jongedame in art nouveau-stijl, h. 57 cm. €160 Verkocht
030 Image Terracotta stierenhoofd, enkele beschadigingen, afm. 49 x 58 cm. €150 Verkocht
071 Image Twee gesculpteerde eikenhouten panelen, 17de en 19de eeuw: Profielportret, afm. 47 x 22 cm, barsten en Vogeltjes die druiven eten, afm. 19 x 44 cm (2x) €80 Verkocht
073 Image Arthur Spronken (1930-2018), bronzen sculptuur op granieten basement, op houten sokkel, Pegasus, gestempeld, afm. 45 x 45 cm, basement afm. 11 x 11 cm, min. chip, houten sokkel h. 82 cm. €17.000 Verkocht
080 Image Greetje de Vries, bronzen sculptuur op granieten basement, Flamingo, label onderzijde, afm. 23 x 30 x 39 cm., Herkomst: Galerie Aphrodite €440 Verkocht
086 Image Debbie Guijs-Jongepier, bronzen meerkoet, h. 23,5 cm, Herkomst: Galerie Yantar €160 Verkocht
087 Image Bronzen sculptuur op granieten basement, Paard, gemonogrammeerd 'WR', 6/6, 2002, h. 24,5 cm. €280 Verkocht
088 Image Twee bronzen boekensteunen, Hond met kat (2x) €70 Verkocht
093 Image Bronzen sculptuur, Loopvogel, afm. 15,5 x 14 cm. €60 Verkocht
100 Image Messing schaal in de vorm van een vogel, modern, afm. 45 x 40 cm. €100 Verkocht
102 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Jongedame, Bronzi di Firenze, 20ste eeuw, Italië, h. 65 cm. €150 Verkocht
1773 Image Eikenhouten putto, vroeg 20ste eeuw, met florale decoratie, minieme beschadigingen, l. 46 cm. €70 Verkocht