Direct naar kavel nr:

Kunst - en Antiekveiling 5 - 8 Maart » Art Nouveau, Art Deco, Vintage en Design

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen , Keramiek en Glas, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderijen en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia, Wijnen

Er zijn 34 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
012 Image Prof. Fattori, gebronzeerd gipsen sculptuur, Oosterse dame met amfora, ca. 1900, enkele minimale chips, h. 42 cm. €140 Verkocht
101 Image Bronzen plaquette met een art deco baadster, afm. 39 x 20 cm. €100 Verkocht
678 Image Vintage heksenhoed lamp, l. 135 cm. €70 Verkocht
876 Image Design tafellamp, met koper en plexiglas, beschadigd €70 Verkocht
883 Image Emile Gallé (1846-1904), vier beschilderde aardewerken schaaltjes, 3 x schelpvormig en 1 x stervormig, allen gedecoreerd met florale motieven en vlinders, allen gesigneerd, 3 x afm. 15 x 18 cm en 1 x afm. 18,5 x 18,5 cm (4x) €380 Verkocht
884 Image Design dressoir, antracietkleurig, 6 deuren, afm. 255 x 78 x 55 cm. €180 Verkocht
885 Image Murano vloerlamp, ontwerp: De Majo, h. 185 cm. €360 Verkocht
901 Image Vintage kastje (onderdeel van groter geheel), met klep, afm. 168 x 90 x 36,5 cm. €130 Verkocht
905 Image Grasshopper lounge chair van Deense designers Jørgen Kastholm en Preben Fabricius, eerste editie, Alfred Kill, design uit 1968, afm. 81 x 140 x 70 cm. Verkocht Verkocht
946 Image Design vloerlamp, met glazen kap, h. 180 cm. €320 Verkocht
947 Image Verstelbare designlamp, hoogte variabel, diam. 47 cm. Verkocht Verkocht
948 Image Design hanglamp, off-white, diam. 49 cm. €160 Verkocht
949 Image Zwart lederen relaxfauteuil, afm. 106 x 75 x 73 cm. €150 Verkocht
950 Image Design MDF boekenkast, antracietkleurig, afm. 182 x 225 x 30 cm. €220 Verkocht
951 Image Design ladekast, antracietkleurig, afm. 75 x 54 x 77 cm. €240 Verkocht
952 Image Granieten design eetkamertafel, ovaal, l. 175 cm, diam. 120 cm, h. 73 cm. €420 Verkocht
953 Image Witglazen designlamp, mogelijk Hela design?, h. 38 cm. €280 Verkocht
956 Image Dick Dankers (1950-2018), ronde ladenkast met esdoornfineer, 10 lades, diam. 61 cm, h. 150 cm. Dit meubelstuk won in 1990 de prijs voor het Nederlandse klassieke meubel €3.000 Verkocht
957 Image 6 NewSity stoelen, leer met stof, mosterdkleurig, gebruikssporen, h. 92 cm, zithoogte 45 cm (6x) €300 Verkocht
958 Image Kunststof stalamp van Harry Schouten Vormgeving, h. 197 cm. €550 Verkocht
959 Image Paar verzilverde kandelaars met cabuchon geslepen lapis lazuli, Gunther Lambert Collection, verzilvering sleets, h. 31 cm (2x) €170 Verkocht
960 Image Art deco sculptuur op marmeren basement, Zamac gazelle, minieme chips basement, afm. 28,5 x 37 cm. €120 Verkocht
962 Image Dick Dankers (1950-2018), vergadertafel met esdoornfineer, min. beschadigingen fineer, gebruikssporen, afm. 76 x 250 x 110 cm. €280 Verkocht
963 Image Lederen Leolux fauteuil, veel gebruikssporen, afm. 70 x 85 x 79 cm. €80 Verkocht
964 Image Dick Dankers (1950-2018), esdoornhouten gefineerd niervormig bureau, met vier lades, gebruikssporen, afm. 77 x 167 x 75 cm. €460 Verkocht
965 Image Dick Dankers (1950-2018), esdoornhouten gefineerd niervormig bureau, met acht lades, gebruikssporen, afm. 76 x 190 x 81 cm. €900 Verkocht
966 Image Tinnen art nouveau vaas met binnenvaasje, gemerkt 'Achille Gamba', afm. 34 x 18 cm. €120 Verkocht
968 Image Geelkoperen art nouveau jardinière, ca. 1900, h. 21 cm, ouderdomssporen, diam. 28 cm. €80 Verkocht
969 Image Tweezitsbank, opnieuw gestoffeerd met grijs leder, met uitschuifbare zitting, afm. 70 x 147 x 81 cm. €650 Verkocht
971 Image Vintage vloerlamp met glazen bol, h. 160 cm. €260 Verkocht
973 Image Tinnen art nouveau schaal met jongedame, mogelijke Achille Gamba, afm. 32 x 20 cm. €120 Verkocht
975 Image Vintage kapstok, jaren '70, l. 100 cm. €70 Verkocht
976 Image Twee art deco stoeltjes, eikenhout en macassar-fineer, afm. 90 x 46 cm, zithoogte 47 cm. (2x) €160 Verkocht
978 Image Amsterdamse School tafellamp, h. 48 cm. €60 Verkocht
1072 Image Opalescent glazen art deco vaas, Verlux, ca. 1928/30, h. 24,5 cm. €80 Verkocht
1074 Image Art deco opalescerend glazen bloemenvaas, Espaget France, gemerkt, h. 29 cm. €120 Verkocht
1075 Image Gesatineerde rookkleurige glazen art deco vaas, Daum, ontwerp: Pierre d' Avesn, h. 28 cm. €190 Verkocht
1079 Image Gesatineerd glazen vaas, Espaget, ca. 1928/30, h. 26 cm. €120 Verkocht
1507 Image Vier gele eetkamerstoelen, Vlindermodel, Phoenix, Denemarken, gebruikssporen, h. 84 cm. (4x) €80 Verkocht
1515 Image Design kast, antracietkleurig, afm. 90 x 51 x 92 cm. €120 Verkocht