Direct naar kavel nr:

Kunst - en Antiekveiling 5 - 8 Maart » Religieuze Kunst

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen , Keramiek en Glas, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage en Design, Schilderijen en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Meubilair, Varia, Wijnen

Er zijn 17 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
103 Image Gepolychromeerd houten Madonna met kind, modern, h. 47 cm. €170 Verkocht
110 Image Franse zilveren geguillocheerde miskelk, op gelobde voet, gemerkt met het Minervahoofd (eerste gehalte) en de naam 'Chevron' (mogelijk Jamain en Chevron, Parijse zilversmeden), 19de eeuw, h. 22 cm, ca. 317 gram €320 Verkocht
319 Image H. Schoonbrood (1898-1972), glas-in-loodraam, Priester, ges. l.o., afm. 39 x 29 cm. €70 Verkocht
1752 Image Eikenhouten Corpus, l. corpus 42 cm, voeten minimaal beschadigd en l. plank 57 cm. €90 Verkocht
1753 Image Gepolychromeerd houten sculptuur, Hoofd van een man met tonsuur, 18de/19de eeuw, beschadiging, h. 13 cm. €70 Verkocht
1758 Image Bijbel, Biblia Sacra, opnieuw ingebonden, 1690, Antwerpen €130 Verkocht
1765 Image Vlaamse eikenhouten heiligenfiguur, 18de eeuw, l. 51 cm. €260 Verkocht
1767 Image Gepolychromeerde eikenhouten sculptuur, Sint Anna met Maria, 19de/20ste eeuw, min. beschadigingen polychromie, h. 96 cm. €600 Verkocht
1772 Image Eikenhouten Christuskindje, enkele beschadigingen, 18de eeuw, l. 36 cm. €100 Verkocht
1774 Image Glas-in-loodraam, Het Laatste Avondmaal, neogotiek, 19de eeuw, afm. 77 x 84 cm. €950 Verkocht
1775 Image Russisch icoon, Sint John, 19de eeuw, enkele restauraties, afm. 36 x 31 cm. €400 Verkocht
1779 Image Eikenhouten sculptuur, Nederlanden, 17de/18de eeuw, Sint Elisabeth, enkele beschadigingen o.a. houtwormgaatjes, h. 40 cm. €340 Verkocht
1780 Image Russisch icoon, 19de eeuw, enkele beschadigingen, afm. 28 x 22 cm. €120 Verkocht
1782 Image Gepolychromeerde houten sculptuur (deels verguld), Madonna met kind, 18de eeuw, h. 21 cm. €120 Verkocht
1783 Image Piet Koppens, beschilderd glas in houten drieluik gevat, De Nativiteit, ges. l.o., afmetingen in open toestand 73 x 85 cm. €400 Verkocht
1784 Image Benen Corpus Christi, 18de/19de eeuw, l. 11 cm + Ivoren Corpus Christi aan gezwart houten kruis, 19de eeuw, l. 24 cm + Koperen Marianum, l. 14 cm + Koperen tondo naar Rafaël, gedeukt, diam. 15 cm (4x) €180 Verkocht