Direct naar kavel nr:

Kunst - en Antiekveiling 5 - 8 Maart » Zilver

Andere rubrieken: Sculpturen, Juwelen , Keramiek en Glas, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage en Design, Schilderijen en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia, Wijnen

Er zijn 55 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
106 Image Hollands zilveren natfruitschep, 2de gehalte + Antiek Hollands zilveren gembercouvert, 2de gehalte + 6 antieke Hollands zilveren cakevorkjes, 2de gehalte, ca. 128 gram (9x) €60 Verkocht
109 Image Nonino zilveren stop, 925, ca. 300 gram €60 Verkocht
113 Image Verzilverd bestek in doos, voor 12 personen, 1 dinermes is beschadigd, 1 koffielepel ontbreekt €80 Verkocht
114 Image 12 Djokja zilveren koffielepels, beneden wettelijk gehalte + Djokja zilveren servettenhouder, beneden wettelijk gehalte, ca. 246 gram (13x) €90 Verkocht
115 Image 12 Hollands zilveren cakevorkjes, 2de gehalte, Van Kempen, in doosjes, ca. 171 gram (12x) €60 Verkocht
118 Image Duits zilveren tazza, 800, paarlemoer schelp gedragen door putto met vlindervleugels gezeten op een schildpad, schelp beschadigd, draak minimaal beschadigd, voet gedeukt, h. 17 cm. €240 Verkocht
120 Image Verzilverd ontbijt-, diner- en visbestek voor twaalf personen, Sheffield, in prachtige bestekkoffer, gebruikssporen en minimale beschadiging 1 heft, bestekkoffer op ijzeren onderstel (ca. 150x) €380 Verkocht
121 Image Engels zilveren dekseldoosje, Londen, 925, enkele deukjes, h. 8 cm, ca. 215 gram €80 Verkocht
122 Image Vier Duits zilveren schaaltjes, 800, ajour bewerkt, ca. 98 gram (4x) €90 Verkocht
123 Image Hollands zilveren art deco bonbonschaaltje, 2de gehalte + Engels zilveren suikertang, 925 + Houder met Hollands zilveren stop met parelrand, 2de gehalte, ca. 91 gram (3x) €80 Verkocht
125 Image Hollands zilveren broodmand, 1ste gehalte, Van Kempen & Begeer, jaarletter h = 1967, ajour bewerkt, op pootjes, afm. 15 x 50 x 19 cm, ca. 1380 gram €1.700 Verkocht
126 Image 6 verzilverde servetringen in doosje (6x) €70 Verkocht
127 Image Verzilverd bestek, Sola, bestaande uit: 6 dinervorken, 6 dinerlepels, 6 dinermessen, 6 ontbijtvorken, 6 ontbijtlepels, 2 opdienlepels, aardappelschep en sauslepel + 5-delig visbestek en 6 koffielepels, Albert Heijn, verzilverd door Christofle (ca. 57x) €110 Verkocht
128 Image 6 Hollands zilveren koffielepels, cakevorkjes, theeschep en roomlepel, 2de gehalte, ca. 220 gram (14x) €110 Verkocht
129 Image Belgisch zilveren kandelaar, 835, verzwaard, scheurtje, drie armen, afm. 18,5 x 16 cm. €100 Verkocht
130 Image Hollands zilveren strooilepel, rechthoekige bak met zaagwerk en gecontourneerde rand, Biedermeier, 2de gehalte, H.A. Schuss, Amsterdam, 1826-1867, ca. 38,5 gram €70 Verkocht
133 Image Antieke zilveren schaar in schede, 19de eeuw, ZI herkeurd, l. 26 cm. €150 Verkocht
134 Image Verzilverd ontbijt- en dinerbestek, Christofle, met parelrand, 6-delig (1 dinervork ontbreekt) €600 Verkocht
135 Image 6 zilveren art deco bekers, ZI herkeurd, o.a. gemerkt 'Handsmede', ca. 998 gram, h. 18 cm. €480 Verkocht
138 Image Zilveren schaal, 835, met florale decoratie, diam. 25 cm, ca. 278 gram €120 Verkocht
139 Image Zilveren creditcardhouder, Tiffany, ontworpen door Elsa Peretti, min. deukje, 925, ca. 44 gram €100 Verkocht
141 Image Verzilverd visbestek voor 6 personen, Ryals + 6 verzilverde dessertlepels + 6 verzilverde gebaksmesjes + 2 verzilverde visvorken-en messen, diverse modellen en merken (29x) €60 Verkocht
142 Image Paar tazza's op verzilverde voet, 19de eeuw: tazza met losse kristallen schaal, h. 23 cm, diam. 20 cm + tazza met kristallen schaal (barstin de schaal), h. 26 cm, diam. 26 cm, deze tazza's zijn ook als kandelaar te gebruiken (2x) €80 Verkocht
143 Image Paar zilveren kandelaars, 835, 19de eeuw, met florale decoratie, met losse bobeches, verzwaard, h. 28 cm (2x) €300 Verkocht
144 Image Paar zilveren kandelaars, beneden wettelijk gehalte, Berlijn, 18de/19de eeuw, met florale decoratie, met losse bobeches, verzwaard, h. 34 cm (2x) €380 Verkocht
146 Image Zilveren vaas, 800, h. 35 cm, ca. 1140 gram €480 Verkocht
148 Image Verzilverd bestek, Christofle, bestaande uit: 7 dinervorken, 6 ontbijtvorken, 6 dessertlepels, 6 dinerlepels, 3 opscheplepels, 2 sauslepels, soeplepel en zuurvorkje, gebruikssporen (33x) €120 Verkocht
149 Image Verzilverd bestek, Gero, uitgebreid, voor 6 personen, in originele cassette €110 Verkocht
150 Image Belgisch zilveren Delheid bestek, bestaande uit 3 dinervorken en 4 dinerlepels, diverse modellen, ca. 299 gram (7x) €120 Verkocht
152 Image Zilveren vaasje, 925, min. deukjes, h. 5,5 cm + Oosters zilveren schaaltje op pootjes, 835, diam. 10 cm, h. 6 cm, ca. 138 gram (2x) €70 Verkocht
155 Image 6 Hollands zilveren puntfilet dinermessen en ontbijtmessen, 2de gehalte + Hollands zilveren ontbijtvork en ontbijtlepel en roomlepel, 2de gehalte, diverse modellen (15x) €420 Verkocht
156 Image Uitgebreid stalen bestek, Sola, voor 12 personen €200 Verkocht
159 Image Hollands zilveren tabaksdoos, 2de gehalte, 19de eeuw, sleets, enkele gaatjes, ca. 200 gram, afm. 13 x 8 cm. €80 Verkocht
164 Image Hollands zilveren miniatuur klompjes, 2de gehalte, ca. 30 gram (2x) €60 Verkocht
166 Image Zilveren tabaksdoos, ZII, 19de eeuw, hengsel beschadigd, sleets, afm. 13 x 7 cm, ca. 108 gram €60 Verkocht
167 Image Porseleinen koffie- en theeservies met verzilvering, WMF, bestaande uit: koffiepot, theepot, melkkan, roomkan, suikerpot en kandijpot (6x) €100 Verkocht
172 Image Paar zilveren Tiffany zoutvaatjes, 925, met florale decoratie, ca. 111 gram (2x) €120 Verkocht
173 Image Paar zilveren kandelaars, 925, min. deukjes, h. 31 en 32 cm, ca. 663 gram (2x) Verkocht Verkocht
176 Image Verzilverd diner- en ontbijtbestek, Zilva, voor acht personen, in cassette €120 Verkocht
190 Image Verzilverd bestek, Christofle, model: Malmaison, bestaande uit: 8 dinermessen/vorken/lepels, 8 ontbijtmessen/vorken/lepels, 2 opdienlepels, aardappelschep, kaasschaaf, vleesvork, 2 zuurvorkjes, taartschep, botermes, dienschaal en ovaal dienblad, in mahoniehouten gefineerde bestekkast €800 Verkocht
570 Image Paar Franse zilveren mosterdpotjes met lepeltjes (1 lepeltje uitgebeten), 835, Louis XVI-stijl, h. 10,5 cm (2x) €140 Verkocht
571 Image Hollands zilveren tabaksdoos, 18de eeuw, in de 19de eeuw omgevormd tot lepeldoosje (pootjes + datering aan toegevoegd), gebruikssporen, sleets, l. 13 cm, ca. 176 gram €90 Verkocht
576 Image Vier Engels zilveren kandelaars met losse bobeches, 925, James Dixon & sSons Ltd, h. 18 cm, gebruikssporen, verzwaard (4x) €1.000 Verkocht
577 Image Engels zilveren mosterdpotje, 925, Birmingham, laat 19de eeuw, met blauw glazen binnenbakje, met verzilverd lepeltje, h. 6 cm. €180 Verkocht
578 Image Duits zilveren visitekaarthouder, 800, gedecoreerd met putti, afm. 8,5 x 6,5 cm, ca. 112 gram €80 Verkocht
583 Image Hollands zilveren schaaltje, 2de gehalte, met Oud-Hollandse voorstelling, diam. 11 cm, ca. 82 gram €60 Verkocht
590 Image Verzilverde lamp/kaarsenhouder, met metalen kap, afm. 39 x 26 cm. €160 Verkocht
591 Image Zilveren brandewijnkom, 835, 19de eeuw, ca. 214 gram, afm. 8 x 23 x 11 cm. €190 Verkocht