Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 25-28 September » Varia

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage en Design, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Wijnen,

Er zijn 39 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
1200 Image Drie boeken van H.K. Poot: Gedichten van Hubert Korneliszoon Poot. 18de eeuw (3x) €160 Verkocht
1809 Image Oude speculaasplank, Kabouter op everzwijn, afm. 20 x 19 cm. €60 Verkocht
2073 Image Dubbelzijdige speculaasplank, afm. 28 x 35 cm + Bonbonvorm, afm. 13 x 27 cm (2x) €60 Verkocht
2080 Image Muziekdoosje, eerste helft 20ste eeuw, het deksel opent niet helemaal, afm. 8 x 15 x 10 cm. €1.500 Verkocht
2083 Image Terracotta bloempot, Italië, gestempeld, afm. 54 x 60 cm. €80 Verkocht
2084 Image Europees benen dekseldoosje met beschilderde portretminiatuur in het deksel, 19de eeuw, miniatuur ges. r.o. (ernstig beschadigd), afm. 7,5 x 11 cm, kleine restauratie doosje €80 Verkocht
2085 Image Drie schildpadschild doosjes (1 x met Djokja zilver) + Bewerkte olifant, h. 10 cm (4x) €80 Verkocht
2090 Image Twee lijstjes met opgezette vlinders (2x) €70 Verkocht
2096 Image Mahoniehouten gefineerd likeurkeldertje, met drie valse laatjes, vier karaffen (stoppen met min. chips), enkele barsten in het fineer, afm. 22,5 x 19 x 18 cm. €150 Verkocht
2102 Image Collectie verzilverde objecten, Sola en Pottery Barn: 12 ijscoupes (diverse modellen) + 8 soepkoppen + 3 dekschalen + 3 vleesschalen + wijnkoeler (27x) €220 Verkocht
2105 Image Engelse koperen telescoop in lederen etui, Dollond London, ca. 1920 + Scheepskompas, in houten doos (2x) €60 Verkocht
2106 Image Collectie Spring roodkoperen pannen met geelkoperen steel: 3 braadpannen met deksel, 1 steelpan zonder deksel en 2 kookpannen met deksel (6x) €240 Verkocht
2108 Image IJzeren steelhouder, 19de/20ste eeuw, gemerkt 'DRGM', afm. 9 x 54,5 cm. €80 Verkocht
2110 Image Koperen vogelkooi met geëtst glazen deur, in houten houder, 19de/20ste eeuw, h. 174 cm. €140 Verkocht
2114 Image Turkoois vossen bontsjaal, l. 92 cm. €90 Verkocht
2115 Image Twee ovale schilderijlijsten met bol glas, afm. 62 x 53 cm (2x) €70 Verkocht
2116 Image Vintage verzilverde tenor saxofoon, Toneking, Julius Keilwerth, in koffer, ouderdoms-en gebruikssporen €180 Verkocht
2118 Image Vintage verzilverde bariton saxofoon, Toneking, Julius Keilwert, in koffer, ouderdoms-en gebruikssporen €800 Verkocht
2119 Image Britse medaille, CBE Most Excellent Order of the British Empire, verguld zilver, in origineel doosje €150 Verkocht
2121 Image Officierskruis van de orde van de Dannebrog (Dannebrogordenen), Denemarken, verguld zilver, in originele doos van A.Michelsen Kopenhagen €150 Verkocht
2123 Image Montblanc, Meisterstück: ballpoint, vulpen en fineliner (3x) €300 Verkocht
2127 Image Medaille van de orde van de Azteekse adelaar (Orden Mexicana del Águila Azteca), Mexico, verguld zilver, in origineel doosje, waarschijnlijk jaren '50-'60, dit is de hoogste orde die toegekend kan worden aan buitenlanders €120 Verkocht
2131 Image Brits flintlock pistol/pistool, 19de eeuw, gemerkt 'GR', sleets, l. 41 cm. €60 Verkocht
2133 Image Linnen op rol €60 Verkocht
2138 Image Bontjas in gebreide nerts, maat 38/40 €120 Verkocht
2144 Image Wollen/Cashmir sjaal, afm. 200 x 300 cm. €70 Verkocht
2145 Image Bruine bontjas, nerts, maat 42/44 €80 Verkocht
2148 Image Märklin en Jouef treinstel, enorm uitgebreid o.a. met stadhuis, sommige onderdelen licht beschadigd €280 Verkocht
2151 Image Monopoly, verzamelaarseditie €80 Verkocht
2154 Image Antiek schrijfwaren kabinet, Engels, begin 20ste eeuw, enkele gebruikssporen, afm. 31 x 32 x 24,5 cm. €120 Verkocht
2157 Image Wollen/ Cashmir sjaal, afm. 100 x 200 cm. €90 Verkocht
2158 Image Scrabble, verzamelaarseditie €70 Verkocht
2159 Image Rokershoed, diam. 18 cm + 2 decoratieve dolken en 1 machete (o.a. l. 40 cm x 60 cm) (4x) €70 Verkocht
2162 Image Paradedegen, l. 99 cm + Cavalerie sabel in schede, l. 100 cm + Cavalerie sabel in schede, l. 108 cm, allen 19de/20ste eeuw, allen sleets en enkele minimale beschadigingen (3x) €200 Verkocht
2166 Image Vier glazen met leder beklede veldflessen, 19de eeuw, allen met monogram, h. 29 cm. €70 Verkocht
2168 Image Beschilderd ijzeren varken/spaarpot, afm. 21 x 47 cm. €130 Verkocht