Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 25-28 September » Koper, Tin en Andere Metalen

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage en Design, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Wijnen, Varia

Er zijn 10 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
975 Image Tinnen bord, Fortuna et Amor (De liefde en het geluk zijn blind), min. deukje, 18de eeuw, diam. 30 cm. €70 Verkocht
1626 Image Smeedijzeren kandelaar, h. 190 cm, diam. 78 cm, Provenance: Landgoed Altembrouck €240 Verkocht
1627 Image Twee ijzeren kandelaars, h. 122 cm, Provenance: Landgoed Altembrouck (2x) €280 Verkocht
1802 Image Onyx schaakbord met bronzen schaakstukken (Romeinse krijgers), min. chips bord, afm. 29 x 29 cm. €60 Verkocht
1808 Image Groen glazen schaal in koperen montuur, neo-barok, 19de eeuw, afm. 29 x 46 cm. €280 Verkocht
1829 Image Vier geelkoperen penkandelaars, 19de/20ste eeuw, gebruikssporen, h. 56-67 cm (4x) €60 Verkocht
1842 Image Bronzen monsterlijk figuur, wellicht onderdeel van een wandelstok, 18de/19de eeuw, l. 10,5 cm. €70 Verkocht
1843 Image Koperen met houten vogelkooi, eerste helft 20ste eeuw, h. 61 cm. €110 Verkocht
2078 Image Smeedijzeren wildkroon, 20ste eeuw, diam. 50 cm, Provenance: Landgoed Altembrouck €160 Verkocht