Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 25-28 September » Aziatische en Etnische Kunst

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen, Glas en Keramiek, Art Nouveau, Art Deco, Vintage en Design, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Wijnen, Varia

Er zijn 83 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
318 Image Twee Chinese porseleinen cachepots, 20ste eeuw, h. 16 cm, Provenance: Landgoed Altembrouck (2x) €80 Verkocht
514 Image Chinees borduursel (o.a. met gouddraad) op zijde van de Onsterfelijken, 20ste eeuw, afm. 31 X 141 cm. €120 Verkocht
743 Image Antieke albasten vijzel, h. 10 cm, diam. 20 cm. €100 Verkocht
757 Image Monumentaal Chinees hemelbed, voorzijde met bewerkte panelen, rechtsonder beschadiging, afm. 214 x 214 x 173 cm. €320 Verkocht
764 Image Aardewerken kannetje, mogelijk Romeins, h. 9 cm. €60 Verkocht
765 Image Twee Oosterse schilderingen op stof, Vogels op tak, afm. 28,5 x 33,5 cm (2x) €60 Verkocht
772 Image Drie vintage groen geglazuurde Chinese voorraadpotten, h. 10-13 cm, 1 met minieme chip (3x) €60 Verkocht
778 Image Porseleinen Boeddha, 20ste eeuw, haarlijnscheur, dubbel gemerkt onderzijde, h. 26 cm. €80 Verkocht
780 Image Bronzen Boeddhahoofd, op houten basement, 20ste eeuw, h. 63 cm. €160 Verkocht
788 Image Houten masker, Mbole, Congo, o.a. gedecoreerd met raffia, l. 38 cm. €60 Verkocht
792 Image Ohara Koson, houtsnede, Jonk op het water, gemerkt l.o., afm. 20 x 25,5 cm. €200 Verkocht
793 Image Afrikaans houten schildje, Congo, l. 52 cm, enkele barsten en beschadiging aan rand €60 Verkocht
794 Image Afrikaanse houten totem, Congo, Lega, h. 34 cm. €70 Verkocht
795 Image Afrikaans houten masker, Yonga, Congo, l. 22 cm. €80 Verkocht
796 Image Afrikaans houten sculptuur, Moeder met kind, Dogon, Mali, h. 61 cm. €120 Verkocht
801 Image Afrikaans houten krukje, jaren vijftig/zestig, h. 20 cm, diam. 26 cm. €80 Verkocht
803 Image Gepolychromeerd houten Afrikaans masker, Congo, Yaka, slijtagesporen stof, h. 70 cm. €120 Verkocht
807 Image Oosterse dolk, l. 42 cm + Oosters zwaard in velours schede, l. 95 cm (2x) €80 Verkocht
808 Image Vijf Japanse boekillustraties, 20ste eeuw, afm. 15 x 21 cm + Japanse houtsnede, 19de/20ste eeuw, afm. 15 x 10 cm (6x) €80 Verkocht
809 Image Twee Chinese porseleinen borden in acoladevorm, 18de eeuw, gedecoreerd met aalscholvers, diam. 23 cm, min. chips en 1 bord met haarlijnscheur (2x) €80 Verkocht
810 Image Deels gepolychromeerde Chinese ivoren libation cup, o.a. gedecoreerd met draken, op houten basement, sporen van verguldsel, ca. 1900, afm. 8 x 11 cm. €220 Verkocht
811 Image Drie Chinese porseleinen kommetjes, 20ste eeuw, o.a. gedecoreerd met vleermuizen en perziken (gelukssymbolen), diam. 11,5 cm, min. chips + Chinees porseleinen kommetje met deksel, 20ste eeuw, diam. 10 cm, min. chip (4x) €70 Verkocht
813 Image Monumentaal Chinees paard, belijmd met been, 20ste eeuw, enkele kleine beschadigingen en restauraties, afm. 75 x 67 cm. €600 Verkocht
814 Image Chinese gelakte houten salontafel, ingelegd met drie geëmailleerde koperen plaques, gebruikssporen, afm. 49 x 125,5 x 60 cm. €220 Verkocht
815 Image Acht Chinese porseleinen borden, 18de eeuw, met florale decoratie, enkele chips en 1 bord met haarlijnscheur, diam. 23 cm (8x) €180 Verkocht
818 Image Twee Chinese porseleinen vaasjes, 19de/20ste eeuw, Kinderen met vliegers, vergulding afgewreven, h. 13 cm (2x) €150 Verkocht
819 Image Twee Chinese porseleinen dekselpotjes, 20ste eeuw, diam. 8,5 cm + Twee Chinese porseleinen kommetjes, 20ste eeuw, diam. 10 cm (4x) €100 Verkocht
821 Image Chinees houten tafelaltaar, 19de eeuw, Qing dynastie, gedecoreerd met bewerkte benen onderdelen, mogelijk was er oorspronkelijk een deur in het midden die verdwenen is, enkele barsten bovenaan, kleine beschadiging achterzijde, afm. 62 x 28,5 x 51 cm. €480 Verkocht
822 Image Twee Chinese porseleinen famille rose schoteltjes, 18de eeuw, diam. 16 cm (2x) €80 Verkocht
825 Image Chinese porseleinen onsterfelijke, 20ste eeuw, gestempeld, h. 29,5 cm. €60 Verkocht
826 Image Chinese porseleinen kom, beschilderd met twee elegante dames in een landschap, haarlijnscheur, 19de/20ste eeuw, diam. 18,5 cm + Chinees porseleinen schaaltje, Dames in landschap, 19de/20ste eeuw, diam. 11 cm, chips standring (2x) €80 Verkocht
828 Image Bewerkt Chinees ivoren dekseldoosje (deksel heeft speling + dekselknop zit los), laat 19de/vroeg 20ste eeuw, o.a. gedecoreerd met chrysanten, afm. 9 x 10 cm. €120 Verkocht
829 Image Chinese porseleinen vleesschaal, o.a. met drukdecor, 20ste eeuw, l. 28 cm. €70 Verkocht
832 Image Chinese porseleinen Guanyin, 19de/20ste eeuw, gestempeld onderzijde, h. 39 cm. €400 Verkocht
833 Image Chinese porseleinen dekselpot, 20ste eeuw, gedecoreerd met drie onsterfelijken (geluksgoden), h. 17 cm. €240 Verkocht
834 Image Chinese sculptuur met drie Onsterfelijken, belijmd met been, 20ste eeuw, enkele barsten, afm. 43 x 28 cm. €300 Verkocht
836 Image Drie Chinese porseleinen diepe borden, acoladevorm, 18de eeuw, o.a. met de Fuji berg, enkele chips, diam. 23 cm (3x) €100 Verkocht
838 Image Chinese porseleinen Boeddha, 19de/20ste eeuw, stempel onderzijde, haarlijnscheur, h. 25 cm. €160 Verkocht
839 Image Chinese porseleinen Boeddha met kinderen, 19de/20ste eeuw, stempel onderzijde, min. schilfers, h. 25 cm. €400 Verkocht
840 Image Chinese porseleinen Guanyin, 20ste eeuw, gestempeld onderzijde, h. 27 cm. €260 Verkocht
841 Image Twee Chinese porseleinen dekselpotjes, 20ste eeuw, bakfouten, vergulding afgewreven, h. 12,5 cm. (2x) €110 Verkocht
842 Image Chinees porseleinen Kanton bord, 19de/20ste eeuw, diam. 23 cm, min. chip + Chinees porseleinen bord, qianjiang cai, beschilderd met zotjes, randschilfers, diam. 25 cm + Chinees porseleinen schoteltje, 20ste eeuw, diam. 10,5 cm (3x) €170 Verkocht
844 Image Drie Chinese porseleinen borden, 18de eeuw, met decoratie van een geleerde en jongen in een landschap, achterzijde gemerkt met kuiken, min. chips (3x) €240 Verkocht
845 Image Drie Chinese porseleinen borden, 18de eeuw, met floraal decor, diam. 23 cm, haarlijnscheuren en min. chips (3x) €60 Verkocht
848 Image Twee Chinese porseleinen specerijtorens, 20ste eeuw (2x) €60 Verkocht
855 Image Chinese porseleinen vaas, 19de eeuw, blauw-wit decor met zotjes, bakfouten, h. 25 cm. €90 Verkocht
856 Image Chinese porseleinen dekselvaas, 19de/20ste eeuw, gedecoreerd met drie lange lijzen in een landschap, enkele chips aan deksel, h. 22 cm. €110 Verkocht
858 Image Bewerkte schedel van een neushoornvogel, Indonesië, l. 21 cm. €380 Verkocht
862 Image Chinese porseleinen vaas, oren in de vorm van bamboe, o.a. gedecoreerd met vogels, 19de/20ste eeuw, (glazuur)schade en chips, h. 20 cm + Chinees porseleinen schaaltje, 19de/20ste eeuw, gedecoreerd met ekster, diam. 10 cm, chips standring (2x) €480 Verkocht
863 Image Chinese porseleinen dekselpot met binnenbakje, o.a. gedecoreerd met wielewaal, 19de/20ste eeuw, afschilferingen binnenbakje, h. 20 cm. €1.000 Verkocht