Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 25-28 September » Religieuze Kunst

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage en Design, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Koper, Tin en Andere Metalen, Wijnen, Varia

Er zijn 9 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
1625 Image Palmhouten Maria (onderdeel van een kruisigingsgroep), Vlaanderen, 17de eeuw, h. 9,5 cm, handjes beschadigd, plexiglazen kastje €60 Verkocht
1751 Image Twee Russische iconen, ca. 1900-1920, Moeder Gods met het Christuskind, afm. 18 x 14 cm en 17 x 13,5 cm (2x) €140 Verkocht
1758 Image Verzilverde godslamp, 19de/20ste eeuw, gedecoreerd met engelen, deukjes en gat in deksel, l. ca. 106 cm. €60 Verkocht
1807 Image Beschilderde porseleinen plaquette, Moeder Gods met het Christuskind, afm. 15 x 10 cm. €150 Verkocht
1822 Image Bronzen sculptuur, De judaskus, h. 23 cm. €90 Verkocht
1849 Image Collectie religieuze kopergravures en bidprentjes, 19de en 20ste eeuw €140 Verkocht
1851 Image Twee gesculpteerde eikenhouten panelen, Pelikaan en Lam Gods, vroeg 20ste eeuw, afm. 37 x 36,5 cm (2x) €120 Verkocht
2077 Image Ivoren miniatuur Sint Margaretha met de draak, 19de eeuw, in deels gepolychromeerd benen schrijn, enkele kleine beschadigingen, h. 7 en 17,5 cm. €80 Verkocht
2091 Image Geëmailleerde koperen plaquette, waarschijnlijk Limoges, 19de eeuw, Christus en de Samaritaanse vrouw bij de bron, gemon. r.o, beschadigd, afm. 19,5 x 14 cm. €150 Verkocht
2095 Image Neogotische ivoren sculptuur op houten basement, Sint Katharina, 19de/20ste eeuw, h. 18 cm, zwaarden ontbreken €160 Verkocht
2097 Image Ivoren Madonna met het Christuskind, 19de eeuw, h. 16 cm. €260 Verkocht