Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 25-28 September » Art Nouveau, Art Deco, Vintage en Design

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Wijnen, Varia

Er zijn 28 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
301 Image Modern Lalique tafellampje, gemerkt, h. 32 cm. €70 Verkocht
865 Image 6 verzilverde art deco messenleggers in de vorm van dieren, Christofle, Gallia (6x) €240 Verkocht
939 Image Vintage design salontafel met glazen blad en lucite/perspex poten, Pierre Vandel Paris, '70, Hollywood Regency stijl, afm. 41 x 127,5 x 78 cm. €180 Verkocht
985 Image Zes metalen met rubberen (tuin)stoelen, ontworpen door Xander Sproncken (1956), afm. 87 x 56,5 x 54,5 cm. (6x) €1.700 Verkocht
990 Image Polyester stoel met retro bekleding, jaren zestig, h. 74 cm + Polyester kruk, jaren zestig, h. 63 cm (2x) €70 Verkocht
992 Image Dirk van Erp (1860-1933), gehamerd koperen kruimeldief, gemerkt onderzijde, San Francisco, l. 27 cm + Verchroomde bureauthermometer, kwik verdwenen, h. 13 cm (2x) €60 Verkocht
1009 Image Vintage vloerlamp, h. 146 cm. €70 Verkocht
1010 Image Bronzen tafellamp met gekleurd kwarts kap, gedecoreerd met vogels, ca. 1930-1940, h. 34 cm. €90 Verkocht
1030 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Dame in art deco-stijl (maar van latere datum), gesigneerd 'D. Gotz', h. 10 cm (met basement 14,5 cm) €110 Verkocht
1037 Image Bronzen met ivoren tafelbel (chryselefantien), art deco, Dame, h. 10 cm. €950 Verkocht
1044 Image Vintage lamp, Elko, Holland design, h. 38 cm. €170 Verkocht
1053 Image Opaline kristallen art deco schaal, op verchroomde voet, min. chipjes, chroom ietwat sleets, ca. 1930, diam. 30 cm. €170 Verkocht
1056 Image René Lalique (1860-1945), opaline kristallen schaal, Coquilles, 1924, gesigneerd 'R.Lalique France', diam. 30 cm. €420 Verkocht
1058 Image Verzilverde boulloire, art deco-periode, h. 37 cm. €60 Verkocht
1060 Image Kristallen art deco vaas, mogelijk Moser, h. 20 cm. €80 Verkocht
1063 Image René Lalique (1860-1945), opaline kristallen schaal, Coquilles, 1924, gesigneerd 'R.Lalique France', diam. 26,5 cm. €380 Verkocht
1065 Image Twee vintage wandlampjes in de vorm van schelpen, afm. 23 x 25 cm (2x) €80 Verkocht
1066 Image Opaline kristallen art deco schaal op verchroomde voet, Pavot, Sèvres, ca. 1925, diam. 35 cm. €200 Verkocht
1070 Image René Lalique (1860-1945), opaline kristallen schaaltje, Coquilles, 1924, gesigneerd 'R.Lalique France', diam. 18 cm. €280 Verkocht
1072 Image Paar vintage wandlampjes, gedecoreerd met vogels, l. 30 cm (2x) €240 Verkocht
1080 Image Beschilderd houten knaap met dienblad (bell boy), jaren '40, min. beschadiging hand dienblad, h. 85 cm. €70 Verkocht
1082 Image Twee Murano glazen bladvormige wandlampjes, in koperen fitting, h. 29 cm. €90 Verkocht
1108 Image Opaline glazen wandlamp, Italië, h. 36 cm. €60 Verkocht
1364 Image Aluminium tafellamp, Hans-Agne Jakobsson Lamingo BN 25, h. 31 cm. €200 Verkocht
1460 Image Eric Gill (1882-1940), houtsnede, The Harem, 1925, afm. 13,5 x 11 cm, Herkomst: Duncan Campbell Fine Arts €120 Verkocht
1754 Image Art deco barkast op wielen, met compartiment voor 6 flessen en onder de klep 12 glazen, afm. 72 x 95 x 40 cm. €280 Verkocht
1773 Image Vintage boekenkast, gebruikssporen, afm. 220 x 182 x 40 cm. €80 Verkocht
1838 Image Opaline persglazen art deco vaas, Etaleune, gesigneerd, 1928-1930, h. 25 cm. €180 Verkocht