Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 25-28 September » Sculpturen

Andere rubrieken: Zilver, Juwelen, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage en Design, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Wijnen, Varia

Er zijn 42 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
002 Image Joseph Kosuth (1945), diptiek: ex-libris, zeefdruk op getemperd glas en hout, 54/75, 1991 (2x) €380 Verkocht
003 Image Twee bronzen sculpturen van Afrikaanse mannen met toorts, 20ste eeuw, h. 125 cm, Provenance: Landgoed Altembrouck (2x) €420 Verkocht
004 Image Witmarmeren sculptuur op houten basement, Dame, gesigneerd 'G. Zakaraia', gedat. '96, h. 21 cm. €100 Verkocht
005 Image Gepatineerd zamac sculptuur, Geabstraheerd paard, afm. 77 x 70 cm. €170 Verkocht
006 Image Dick van Wijk (1943), bronzen met glazen wandsculptuur, gesigneerd, bestaande uit diverse onderdelen, bevestigingsmateriaal niet aanwezig, diverse maten (1 onderdeel meet gemiddeld 40 x 104 cm) €750 Verkocht
007 Image Mon de Rijk (1943), gebronzeerde tinnen sculptuur op stenen basement, Voetjes in de lucht, gesigneerd, 1/3, h. 21 cm. €60 Verkocht
009 Image Eikenhouten putto met hoorn, 18de/19de eeuw, l. 21 cm + Zachthouten Corpus Christi, 19de eeuw (2x) €60 Verkocht
010 Image Zamac vaas, gedecoreerd met olifanten, P.J. Mene naar een model uit 1870, h. 28 cm. €150 Verkocht
016 Image Eikenhouten paneel, Neptunus in zijn zegewagen, 18de eeuw, afm. 27 x 112 cm. €140 Verkocht
017 Image Zamac sculptuur van een jachtluipaard, gepatineerd, in art deco-stijl, afm. 43 x 100 cm. €500 Verkocht
018 Image Bronzen sculptuur naar de Engel van de stad van Marino Marini, 21ste eeuw, h. 34,5 cm. €280 Verkocht
020 Image Natuurstenen sculptuur, Abstracte compositie, h. 125 cm. €120 Verkocht
023 Image Bronzen sculptuur in art deco-stijl (maar van latere datum), Faun met naakte nimf, gesigneerd 'Roland Paris', twee oxidatieplekken, h. 29 cm. €80 Verkocht
024 Image Zamac sculptuur van een omhelzend koppel, gepatineerd, h. 62 cm. €60 Verkocht
025 Image Bronzen scupltuur, olifant op spinnenpoten naar Dali, 21ste eeuw, h. 29,5 cm. €110 Verkocht
026 Image Bronzen sculptuur op stenen basement, Adelaar naar Ernst Barlach, 21ste eeuw, h. 30,5 cm. €240 Verkocht
030 Image Giny Jeffroy, houten beeld, Elégie pour demains, gesigneerd, h. 52 cm. €400 Verkocht
031 Image Zamac sculptuur van de godin Bastet, gepatineerd, h. 58,5 cm. €140 Verkocht
033 Image Bronzen sculptuur op stenen basement, Vrouwenbuste naar Modigliani, 21ste eeuw, h. 23 cm. €130 Verkocht
043 Image Naar Jean-Pascal François Norest, ivoren Venus de 'Medici met dolfijn, 19de eeuw, barstjes, h. 21 cm. €240 Verkocht
045 Image Bronzen sculptuur van een treurende dame, deels gepatineerd, h. 27 cm, Provenance: Landgoed Altembrouck €220 Verkocht
051 Image Bronzen sculptuur op houten basement, Kopie naar het grafbeeld in Verona 'Cangrande della Scala', afm. 15 x 13 cm. €60 Verkocht
060 Image Bronzen sculptuur op houten basement, dame met bloemen, getiteld: Le Récompense, gesigneerd 'Bourety', h. 34 cm. €120 Verkocht
064 Image Twee gepolychromeerde houten wandornamenten, o.a. gedecoreerd met vruchten, beschilderd door Paul Citroen, l. 34 cm (2x) €260 Verkocht
080 Image Gepolychromeerd en verguld houten engel, 18de eeuw, waarschijnlijk Duitsland, polychromie van latere datum, enkele oude restauraties, l. 135 cm. €1.800 Verkocht
084 Image J. Keulers (1924-2019), Smeedijzeren tuinbeeld, Abstract, h. 95 cm. €60 Verkocht
089 Image J. Keulers (1924-2019), keramisch object, Totem, h. 175 cm. €120 Verkocht
090 Image Houten Afrikaans kindje met glazen ogen in ivoren tand, begin 20ste eeuw, afm. 7 x 9 cm. €100 Verkocht
096 Image Vier Europese ivoren beeldjes op houten basement, enkele ca. 1900 en 1 x art deco-periode, h. 5-10,5 cm (4x) €320 Verkocht
097 Image Europese ivoren staf (wellicht onderdeel van een paraplu), gedecoreerd met muziekinstrumenten, knop van latere datum €70 Verkocht
106 Image J. Keulers (1924-2019), keramische sculptuur, Ruiter te paard (paard afgebroken), met monogram, gedat. '91, afm. 27 x 43 cm. €70 Verkocht
109 Image J. Keulers (1924-2019), 3 keramische sculpturen, Fifty shades of Bea, allen met monogram, h. 40 cm (3x) €140 Verkocht
122 Image Paar bronzen sculpturen op stenen basement, h. 9 en 12 cm (2x) €90 Verkocht
123 Image Paar kandelaars in de vorm van aapjes, modern, h. 17 cm (2x) €100 Verkocht
127 Image Edgar George Papworth, wit marmeren portretbuste, signatuur achterzijde, Londen 1863, h. 75 cm. €1.300 Verkocht
131 Image Manfred Kielnhofer (1967), polyester sculptuur, Guardian of Time, gesigneerd onderzijde, 47/99, afm. 38 x 34 cm. €180 Verkocht
135 Image Abstracte marmeren sculptuur op marmeren basement, ongesigneerd, h. 36 cm. €70 Verkocht
136 Image Stenen sculptuur, Abstracte compositie, ongesigneerd, h. 29 cm. €70 Verkocht
138 Image Rudi Nelissen, keramische figuur op houten console, gemonogrammeerd achterzijde, h. 32 en 34 cm (2x) €120 Verkocht
140 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Uil op boek, gesigneerd en gedateerd '1885', h. 12 cm. €120 Verkocht
1826 Image Adrien Etienne Gaudez (1845-1902), bronzen sculptuur, Sint Cecilia, gesigneerd, h. 34 cm. €320 Verkocht