Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 25-28 September » Meubilair

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage en Design, Schilderijen en Grafiek, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Wijnen, Varia

Er zijn 47 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
1320 Image Meuble de maitrise, Second Empire, Cuba-mahoniehouten fineer, met sleuteltje, afm. 37 x 45 x 28 cm. €280 Verkocht
1328 Image Gevlamd marmeren sokkel, beschadigd, afm. 100 x 46 x 46 cm. €100 Verkocht
1329 Image Perzisch tapijt, afm. 215 x 133 cm. €80 Verkocht
1622 Image Houten kist met ijzerbeslag, front beschilderd, 18de eeuw, afm. 44 x 95 x 48 cm, enkele beschadigingen, Provenance: Landgoed Altembrouck €170 Verkocht
1623 Image 2 beschilderde fauteuils, 19de/20ste eeuw, kussens van latere datum, h. 97 cm, Provenance: Landgoed Altembrouck (2x) €200 Verkocht
1628 Image Twee lederen oorfauteuils, sleets, afm. 112 x 80 cm, Provenance: Landgoed Altembrouck (2x) €220 Verkocht
1630 Image Twee tafeltjes, met bronzen schaal, h. 68 cm, diam. 63 cm, Provenance: Landgoed Altembrouck (2x) €80 Verkocht
1632 Image Verguld bronzen Franse tafelklok, wijzerplaat geëmailleerd en met inscriptie 'Ch. les Jaquet à Rouen', 19de eeuw, De Allegorie der Kunsten, afm. 52 x 35 cm. €650 Verkocht
1633 Image Ovale verguld houten tafel met marmeren blad, 19de eeuw, enkele kleine beschadigingen, afm. 83 x 150 x 104 cm. Provenance: Landgoed Altembrouck €550 Verkocht
1634 Image IJzeren ladenkast, twee lades, Provenance: landgoed Altembrouck 58X45X70 cm €70 Verkocht
1635 Image Ronde eikenhouten hoekkast, met geslepen glas, afm. 125 x 85 cm, Provenance: Landgoed Altembrouck €70 Verkocht
1636 Image Ronde eikenhouten hoekkast, met geslepen glas, afm. 125 x 85 cm, Provenance: Landgoed Altembrouck €70 Verkocht
1638 Image Twee lampenvoeten, h. 57 cm, Provenance: Landgoed Altembrouck (2x) €150 Verkocht
1640 Image Twee beschilderde nachtkastjes, afm. 75 x 50 x 35 cm, Provenance: Landgoed Altembrouck (2x) €60 Verkocht
1641 Image Vier stoelen, 3 met armleuning, afm. 94 x 64 cm, Provenance: Landgoed Altembrouck (4x) €220 Verkocht
1642 Image Tweezitsbank, bekleed met geitenvel, afm. 100 x 131 x 62 cm, Provenance: Landgoed Altembrouck €130 Verkocht
1643 Image Twee ijzeren met houten tuinstoelen, 19de eeuw, h. 111 cm, Provenance: Landgoed Altembrouck (2x) €120 Verkocht
1644 Image Twee bronzen staande lampen, art nouveau-stijl, h. 161 cm, Provenance: Landgoed Altembrouck (2x) €160 Verkocht
1647 Image Notenhouten eetkamertafel, 18de/19de eeuw, oude houtwormsporen, afm. 77 x 170 x 115 cm. €180 Verkocht
1648 Image Italiaanse notenhouten dressoir, enkele oude restauraties,18/19e afm. 103 x 181 x 43 cm. €320 Verkocht
1649 Image Italiaanse verguld houten spiegel, rijkelijk bewerkt, 18de/19de eeuw, met rood velours rand, afm. 95 x 117 cm. €200 Verkocht
1651 Image Houten keukentafel, 19de/20ste eeuw, afm. 77x 259 cm. €170 Verkocht
1654 Image Spiegel in houten en deels vergulde lijst, 20ste eeuw, afm. 120 x 93 cm. €160 Verkocht
1656 Image Oorfauteuil, met stoffen bekleding, 20ste eeuw, afm. 106 x 77 cm. €100 Verkocht
1657 Image Oorfauteuil, met stoffen bekleding, 20ste eeuw, afm. 103 x 73 cm. €80 Verkocht
1659 Image Schapenlederen fauteuil, Lounge Atelier, afm. 86 x 65 cm. €300 Verkocht
1660 Image Gemarbreerde houten wandtafel met glazen blad, met smeedijzeren versteviging, afm. 76 x 145 x 40 cm. €120 Verkocht
1662 Image Engelse tilt top tafel, 19de eeuw, diam. 75 cm, h. 64 cm. €190 Verkocht
1663 Image Kristallen Murano luchter, met 12 armen, h. 142 cm. €1.100 Verkocht
1664 Image IJzeren tuintafel, onderstel waarschijnlijk 19de eeuws, blad van latere datum, diam. 80 cm, h. 81 cm. €120 Verkocht
1665 Image Paar moderne glazen lampen, l. 31 cm. (2x) €100 Verkocht
1666 Image Skai lederen fauteuil, h. 75 cm. €60 Verkocht
1668 Image Lederen oorfauteuil, 20ste eeuw, gebruikssporen, h. 99 cm. €180 Verkocht
1669 Image Rieten mand, nr. 114, afm. 59 x 82 x 55 cm. €320 Verkocht
1672 Image Giorgetti stoel, met stoffen bekleding, bekleding sleets, h. 83 cm. €90 Verkocht
1675 Image Fauteuil, 20ste eeuw, op wieltjes, met beige stoffen bekleding €100 Verkocht
1676 Image Gestoffeerde salontafel, afm. 39 x 109 x 81 cm. €80 Verkocht
1679 Image Schapenlederen fauteuil, Lounge Atelier, afm. 86 x 65 cm. €280 Verkocht
1682 Image Messing tafelklok, 19de eeuw, gedecoreerd met putto en rocailles, wijzerplaat met geëmaileerde Romeinse cijfers, h. 53 cm, Provenance: Landgoed Altembrouck €90 Verkocht
1688 Image IJzeren met houten statafel, diam. 98 cm, h. 107 cm + Drie houten met ijzeren krukjes, h. 73 cm, Provenance: Landgoed Altembrouck (4x) €120 Verkocht
1696 Image Zijden tapijt, afm. 80 x 60 cm. €70 Verkocht
1702 Image Gezwart houten tweedeurskast/bibliotheekkast, Napoleon III, laat 19de eeuw, gedecoreerd met verguld koperen monturen, deels ingelegd met koper, enkele barsten in het fineer, 1 koperen pootje ontbreekt achterzijde, afm. 226 x 114 x 40 cm. €1.700 Verkocht
1709 Image Gondelvormig teakhouten stoeltje, modern, afm. 58 x 68 x 36 cm. €70 Verkocht
1716 Image Perzisch tapijt, afm. 171 x 240 cm. €150 Verkocht
1723 Image Paar metalen staanlampen met stoffen kap (uplighter), modern, h. 110 cm (h. kap 76 cm) (2x) €480 Verkocht
1737 Image Chinees tapijt, gedecoreerd met draak in de mist, afm. 155 x 91 cm. €80 Verkocht
1759 Image Perzisch tapijt, afm. 294 x 200 cm. €150 Verkocht
1766 Image Bureau-sécretaire, met marqueterie, 20ste eeuw, drie lades, achter de klep zes lades, afm. 106 x 82 x 43 cm, enkele beschadigingen fineer €80 Verkocht
1780 Image Nederlandse bakbarometer, laat 18de/vroeg 19de eeuw, Amsterdam, kast met aan de bovenzijde een gebroken fronton bekroond door een urne, tinnen schaalplaten afgeschermd door een glasdeur, houtwormgaatjes (niet actief), maker: A. Peia, Amsterdam, h. 125 cm. €260 Verkocht
1781 Image Antieke Perzisch tapijt, eerste helft 20ste eeuw, sleets, verkleuringen, afm. 391 x 346 cm. €450 Verkocht