Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 25-28 September » Glas en Keramiek

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage en Design, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Wijnen, Varia

Er zijn 41 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
121 Image J. Keulers (1924-2019), keramische kom, gemonogrammeerd, gedat. '96, diam. 36 cm. €60 Verkocht
288 Image Zes glazen karaffen + twaalf wijnglazen + twee sherry-karaffen, een karaf beschadigd (20x) €70 Verkocht
291 Image Porseleinen spiegel, gedecoreerd met putti, kleine beschadiging, chips aan hoorn, l. 60 cm. €60 Verkocht
295 Image Kristallen karaf, min. chips + Kristallen karaf met Hollands zilveren rand, 2de gehalte (rand zit los) + Glazen karaf + Kristallen gembercoupe (4x) €80 Verkocht
299 Image Aardewerken Wedgewood terrine, gedecoreerd met druivenranken en bloemkool, l. 28 cm. €90 Verkocht
300 Image Tegeltableau met 24 mangaankleurige tegels, 18de/19de eeuw, Honi soit qui mal y pense, gerestaureerd, afm. 155 x 26 cm, Provenance: Landgoed Altembrouck €280 Verkocht
302 Image Peter Beard (1938-2020), keramische vaas, gemonogrammeerd en genummerd 'E63', , l. 38 cm. €90 Verkocht
307 Image 5 iriserende glazen vazen, allen gemerkt, h. 10-23 cm (5x) €60 Verkocht
308 Image Daum, paardenlamp van glaspasta, gerestaureerd, gemerkt, h. 23 cm, diam. 20 cm. €90 Verkocht
309 Image A. van Rompaey (1928), glas-in-loodraam, Kleurrijke compositie, ges. r.o., gedat. '92, afm. 130 x 81 cm. €280 Verkocht
310 Image Giorgio Berlini, vlakglazen zeilschip, gesigneerd, h. 61 cm, extra informatie over de kunstenaar: Giorgio Berlini, Milaan (1931 – 2017): artiest ‘pur sang’, vriend van Salvator Dali. Dé maestro wereldwijd in ‘lastre di cristallo’ van 2 tot … 25 mm. Puur artistieke en kunstambachteliike creaties. Kleine atelier met wereldfaam. Werken in diverse musea over de hele wereld. €360 Verkocht
311 Image Porseleinen Sèvres vaas, in koperen montuur en deels verguld, handbeschilderd, 19de eeuw, h. 33 cm. €240 Verkocht
316 Image 39-delig kristallen servies, ontwerp: J. Eisenloeffel (1876-1957), bestaande uit: 8 rode wijnglazen (1 beschadigd) + 6 witte wijnglazen + 8 waterglazen (2 beschadigd) + 6 portglazen (1 glas met min. chip) + 9 cognacglazen + 2 verschillende glaasjes (39x) €280 Verkocht
320 Image Rosenthal ontbijt- en dinerservies, voor 12 personen, enkele beschadigingen, deksel suikerpot ontbreekt + Porseleinen etagère, Bavaria €220 Verkocht
321 Image Vijf kantporseleinen fuguurtjes van dames, o.a. Dresden, h. 9-13 cm (5x) €60 Verkocht
325 Image Porseleinen Noritake ontbijt- en dinerservies, Japans, model: Pacific Majesty, voor 12 personen, niet gebruikt €340 Verkocht
328 Image Prachtige Wedgwood porseleinen diner-en ontbijtservies, 12-persoons, model 'Siam' (ca. 212x) €380 Verkocht
329 Image Monumentale keramische opengewerkte vaas, gesigneerd, h. 70 cm, diam. 80 cm. €220 Verkocht
331 Image Twee Hollandse kristallen gembercoupes, 19de/20ste eeuw, min. chips, h. 32 cm (2x) €150 Verkocht
340 Image Vintage Russische Gardner Verbilky porseleinen schaakset (compleet) €80 Verkocht
342 Image Rosenthal Künstlertasse nr. 3, 5, 6, 11, 17 (chip), 21, 22, 24 en 26 + Rosenthal kandelaar + 2 x Cerasardo expressotasjes (27x) €60 Verkocht
346 Image Lilian Wessels, geglazuurd chamotte sculptuur van een uil (dekseldoos), gesigneerd, h. 25 cm. €110 Verkocht
348 Image Mihai Topascu (1956), glazen vaas, h. 23,5 cm. €80 Verkocht
349 Image Aardewerken kunstenaarsvaas, o.a. gedecoreerd met hert, onderzijde gesigneerd 'Loralius'?, gedateerd '1969', h. 80 cm. €120 Verkocht
351 Image Aardewerken sculptuur, Jonge vrouw, Wahliss, h. 32 cm. €60 Verkocht
352 Image Twee glazen vazen, waarschijnlijk Italië, 1 vaas bijgesneden, h. 47 x 32 cm (2x) €70 Verkocht
391 Image 8 aardewerken religieuze tegels, 18de eeuw, enkele beschadigingen, afm. 13 x 13 cm (8x) €130 Verkocht
393 Image Charles Vos (1888-1954), geglazuurde chamotte sculptuur, Lustrum, gesigneerd achterzijde, afm. 24 x 23 cm. €70 Verkocht
394 Image Zes geglazuurde aardewerken tegels o.a. twee patriottistische tegels van de Porceleyne Fles, afm. 29 x 20 cm en h. 10 cm (6x) €60 Verkocht
397 Image A. Ballieux, geglazuurde aardewerken tondo, Koningin Wilhelmina, ges. r.o., 1898, diam. 39 cm. €130 Verkocht
398 Image 15 mangaankleurige tegels, 18de/19de eeuw, gedecoreerd met bloemen, enkele beschadigingen, afm. 13 x 13 cm (15x) €260 Verkocht
410 Image Keramische vaas, h. 16 cm, diam. 26 cm. €440 Verkocht
411 Image Twee polychrome tegels, 17de/18de eeuw, enkele beschadigingen, afm. 13 x 13 cm (2x) €120 Verkocht
908 Image Porseleinen kasstel, ca. 1900, chinoiserie-decor, Petrus Regout Maastricht, h. 30 en 31 cm, 1 vaas met scheurtje (3x) €60 Verkocht
2101 Image 5 rode glazen heksenballen en 3 glazen pegels, diverse afmetingen, Provenance: Landgoed Altembrouck (8x) €80 Verkocht