Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 25-28 September » Schilderijen en Grafiek

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage en Design, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Wijnen, Varia

Er zijn 112 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
1195 Image Ger Boosten (1947), olieverf op schilderskarton, Tegenlicht aan zee, ges. achterzijde, afm. 32 x 41 cm. €140 Verkocht
1208 Image Rood krijttekening, Portret van een man in zijaanzicht, ges. r.o., afm. 29 x 20 cm. €70 Verkocht
1209 Image David Teniers II (1610-1690), olieverf op doek, De verrassing, 17de eeuw, herkomst Christie's 2002, enkele restauraties, afm. 45 x 65 cm. €14.000 Verkocht
1210 Image Russische kunstenaar, olieverf op doek, Landschap, ges. l.o., 1988, afm. 50 x 70 cm. €160 Verkocht
1211 Image Drie kopergravures, 18de/19de, Vazen in neoklassieke stijl, 1 prent met waterschade, afm. 31 x 41 cm en 34 x 20 cm. (3x) €120 Verkocht
1213 Image Onbekende kunstenaar, marouflé, Portret van Lady Mary, 18de/19de eeuw, afm. 29 x 23 cm. €120 Verkocht
1215 Image Onbekende kunstenaar, olieverf op doek, Stilleven met eend, afm. 55 x 67 cm. €80 Verkocht
1218 Image Twee olieverfschilderingen (bedoekt), Italiaanse man en Italiaanse vrouw, 19de/20ste eeuw, afm. 61 x 30 cm. (2x) €120 Verkocht
1223 Image Olieverf op doek, Bomenlaan, ges. l.o. (afgepoetst), afm. 44,5 x 23,5 cm., restauratie doek achterzijde €80 Verkocht
1227 Image Potloodtekening, Kooi verpakt in papier, ges. r.o., gedat. '82, zuurvlekken, afm. 62 x 44,5 cm. €60 Verkocht
1230 Image Ger Lataster (1920-2012), olieverf op doek, Zonder titel, gesigneerd achterzijde, 1976, afm. 84,5 x 89,5 cm. €2.700 Verkocht
1235 Image Jos van Wunnik (1951), olieverf/caseïne op board, De bron/Slangengodin, ges. r.o., 2001, afm. 37 x 37 cm. €140 Verkocht
1236 Image Jo Marx, acrylverf op papier, Zee omgeving Bloemendaal, ges. r.o., afm. 35 x 42 cm. €150 Verkocht
1247 Image Onbekende kunstenaar, olieverf op paneel, 20ste eeuw, Stadsgezicht, afm. 38 x 27 cm. €120 Verkocht
1248 Image Max Kreijn (1947-2013), aquarel, Bangkok, ges. r.o., 235///5, afm. 46 x 67 cm. €260 Verkocht
1251 Image Paul Permeke (1918-1990), olieverf op doek, Langs het water, ges. l.o., gedat. '87, afm. 77 x 99 cm. €500 Verkocht
1252 Image Peter M.G. Cox, acrylverf op doek (tweeluik), Woudbrand, ges. achterzijde, afm. 120 x 100 cm (2x) €80 Verkocht
1253 Image Edda Bähre (1943), olieverf op doek, Spiegelen, 1984, ges. r.o., afm. 100 x 100 cm. €200 Verkocht
1254 Image Harm Henrick Kamerlingh Onnes (1893-1985), olieverf op board, Meisje met ballon, gemon. r.o., gedat. '73, afm. 25 x 28 cm, Herkomst: Kunstgalerij Albricht te Arnhem in 1987 €480 Verkocht
1256 Image Sierk Schröder (1903-2002), gemengde techniek, Vrouwenschetsen, ges. r.o., 1977, afm. 54 x 41 cm, Herkomst: Galerie Willy Schoots, Eindhoven €380 Verkocht
1257 Image Twee ingekleurde kopergravures, 18de eeuw, afm. 30 x 22 cm (2x) €60 Verkocht
1259 Image Olieverf op doek (bedoekt), Voorname dame met guirlandes en bloemenmand, met een beeld van Minerva op de achterzijde, 18de eeuw, oude restauraties, afm. 106 x 86 cm. €1.500 Verkocht
1261 Image A. van Rompaey (1928), olieverf op board, Portret van een vrouw, ges. r.o., afm. 99 x 78 cm. €140 Verkocht
1266 Image Marouflé, Bloemstilleven, 19de/20ste eeuw, slechte conditie, afm. 75 x 95 cm, Provenance: Landgoed Altembrouck €180 Verkocht
1268 Image Raphael Hermans (1974), olieverf op doek, Portret van een vrouw, ges. l.o., afm. 98 x 68 cm. €120 Verkocht
1269 Image Jan van der Hijden (1950), vier acrylverfschilderingen op karton, Landschappen, etiket op de achterzijde, afm. 27 x 37 cm (4x) €80 Verkocht
1272 Image Guy Olivier (1964), gemengde techniek, Koppel aan de wijn, ges. m.r., afm. 65 x 48 cm, Provenance: Landgoed Altembrouck €550 Verkocht
1274 Image Guy Olivier (1964), gemengde techniek, Spiegelbeeld, ges. r.o., gedat. '95, afm. 45 x 30 cm, Provenance: Landgoed Altembrouck €170 Verkocht
1275 Image Galina Zmanovskaja (Kerkrade), zijdeschildering, Vrouwen, ges. r.o., afm. 85 x 88 cm. €160 Verkocht
1276 Image Luis Filcer (1927), litho, Treincoupé, ges. r.o., 36/125, afm. 32 x 38 cm. €60 Verkocht
1277 Image P. Wilhelmus (1926-2003), olieverf op paneel (dubbelzijdig beschilderd), Zicht op Maastricht en Stilleven + Originele uithangbord van Wilhelmus' atelier, min. schade verfoppervlak, afm. 71 x 53 cm (2x) €140 Verkocht
1281 Image Guy Olivier (1964), gemengde techniek, Dame pipi, ges. r.o., gedat. '95, afm. 61 x 45 cm, Provenance: Landgoed Altembrouck €400 Verkocht
1283 Image Luis Filcer (1927), aquatint, Starend uit het raam, ges. r.o., 45/100, afm. 27 x 28 cm. €80 Verkocht
1285 Image Gemengde techniek op papier, 17de eeuw, Jongen met vogel, gemon. r.o. 'F.C.', gedat. '1670', verkleurd, afm. 20 x 14 cm. €80 Verkocht
1287 Image Guy Olivier (1964), gemengde techniek, Dame, ges. m.o., afm. 63 x 47 cm, Provenance: Landgoed Altembrouck €550 Verkocht
1288 Image Anton Heijboer (1924-2005), gemengde techniek, Michailov, ges. r.o., afm. 60 x 80 cm, Provenance: Landgoed Altembrouck €380 Verkocht
1301 Image Petrie Klinckhamers (1960), acrylverf op papier, Gestaag II, ges. l.o., afm. 19,5 x 85 cm. €80 Verkocht
1302 Image Petrie Klinckhamers (1960), acrylverf op papier, Helden, gedat. '1999', ges. l.o., afm. 9 x 39 cm + Petrie Klinckhamers (1960), acrylverf op papier, Evenwicht, ges. l.o., gedat. '1999', afm. 9 x 41 cm. (2x) €100 Verkocht
1304 Image Machiel Brandenburg (1907-1984), olieverf op board, Cactus, ges. r.o., 1966, afm. 40,5 x 30 cm. €60 Verkocht
1308 Image Jos Caelen, Abstracte compositie, afm. 100 x 70 cm. €240 Verkocht
1309 Image Theo Lenssen (1962), olieverf op doek, Erotisch Chaos, afm. 120 x 100 cm. €180 Verkocht
1313 Image Henk Eikenaar (1945), olieverf op doek, Lust for Life, ges. r.o., afm. 100 x 100 cm. €320 Verkocht
1315 Image W.J. Neuhof (1904-1982), olieverf op doek, Château Neercanne in de sneeuw, ges. r.o., afm. 49 x 58 cm. €100 Verkocht
1322 Image Jan Schonk (1889-1976), linosnede, Reigers, gemon. r.o. in druk, afm. 28 x 17 cm. €60 Verkocht
1323 Image Ben van Londen (1907-1987), olieverf op schildersboard, Boten langs de kade, ges. r.o., afm. 28 x 38 cm. €150 Verkocht
1325 Image Josette Caelen, acrylverf op doek, Vrolijke dames, ges. r.o., afm. 100 x 100 cm. €60 Verkocht
1333 Image 6 tekeningen (o.a. rood krijt en potlood), 19de en 20ste eeuw, l. 8-20 cm (6x) €80 Verkocht
1338 Image Charles Eyck (1897-1983), gouache, Landschap 'De Hamen', ges. l.o., gedat. '62, afm. 40 x 49 cm. €140 Verkocht
1341 Image Hubert Eubelen (1896-1968), aquarel, La Panne, ges. r.o., afm. 20 x 27 cm. €150 Verkocht
1342 Image Russische kunstenaar, olieverf op schilderskarton (?), twee schetsen of voorstudies van reizigers of soldaten, afm. 25 x 43 cm en 21 x 39 cm (2x) €100 Verkocht