Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia, Wijn, Ringen, Armbanden, Oorbellen, Broches, colliers en hangers, Polshorloges, Zakhorloge, manchetknopen, Archeologie, Parel colliers, Fotografie, Penningen
Er zijn 118 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.
Kavel | Foto | Omschrijving | Status |
4197 | Presentatiekist voor (vul)pennen, afm. 11 x 34 x 22 cm. | Verkocht | |
4208 | Vergulde balpen en vulpotlood, Caran d'Ache + Vulpen, Caran d'Ache (3x) | Verkocht | |
5506 | Presentatiedoos voor (vul)pennen, met negen lades, metaal bovenzijde zit los, afm. 31 x 50 x 20 cm. | Verkocht | |
5512 | Presentatiedoos voor (vul)pennen, afm. 9 x 31 x 20 cm. | Verkocht | |
5682 | Vulpen, Montblanc, met 14 krt gouden kroon + Vulpen, Montblanc, met 14 krt gouden kroon, gebruikssporen (2x) | Verkocht | |
5683 | Deels vergulde vulpen, Cartier, Panthère, met 18 krt geelgouden kroon, gebruikssporen, in niet originele doos | Verkocht | |
5694 | Vulpen, Waterman, met 18 krt witgouden kroon, oxidatiesporen + Cross rollerbal pen, gebruikssporen (2x) | Verkocht | |
5703 | Vulpotlood, Montblanc Meisterstück Pix, Leonardo Sketch pen, in originele doos met navulling | Verkocht | |
5704 | Twee Montblanc vulpennen, in niet originele dozen, gebruikssporen (2x) | Verkocht | |
5705 | Balpen, Montblanc, Arturo Toscanini 1867-1957, special edition, in originele doos + Balpen, Montblanc Meisterstück, gebruikssporen (2x) | Verkocht | |
5713 | Vulpen, Montblanc, limited edition 83/89, Musée du Louvre, 2009, met witgouden opengewerkte dop (geïnspireerd door de glazen piramide-ingang), piramidevormig zwart hematiet clipornament en paarlemoeren bekroning van de dop, met 18 krt witgouden kroon, in originele doos, ongebruikt | Verkocht | |
5714 | Balpen, Montblanc Meisterstück Pix + Vulpen, Montblanc 342, met 14 krt geelgouden kroon (2x) | Verkocht | |
5715 | Vulpen, Montblanc, Noblesse, deels verguld, met gemarbreerd blauw lichaam, 18 krt geelgouden kroon, gebruikssporen | Verkocht | |
5716 | Vulpotlood, Yard O Let, met zilveren ring en punt, 925 + Engels zilveren balpen, 925, deukjes + Zilveren Yard O Let balpen, 925 (3x) | Verkocht | |
5724 | S.T. Dupont balpen en vulpen, lichaam en dop gedecoreerd met Chinese lak, vulpen met 18 krt geelgouden kroon, in originele doos (2x) | Verkocht | |
5726 | Vulpen met twee kronen, Visconti, Alchemy, limited edition 705/1038, doppen gedecoreerd met alchemistische symbolen, beide kronen van 14 krt bicolour goud, lichaam ietsjes verbogen, in originele doos | Verkocht | |
5901 | Vulpen, Montblanc 124, met 18 krt gouden kroon | Verkocht | |
5902 | Vulpen, Delta Israel 60 Celebration, limited edition 43/60, gouden kroon, gouden rand en gouden clip in de vorm van een yad, 18 krt, bezet met briljant geslepen diamantjes, inktsporen | Verkocht | |
5904 | Retractable vulpen, Stipula, limited edition 129/193, Leonardo da Vinci, met 18 krt bicolour gouden kroon, in doos | Verkocht | |
5905 | Verzilverde vulpen, Cartier, World, limited edition 574/2000, met 18 krt witgouden kroon, in originele doos, inhoud niet compleet, gebruikt | Verkocht | |
5906 | Set Caran d'Ache, bestaande uit: vulpen en ballpoint, in originele doos, gebruikssporen (2x) | Verkocht | |
5908 | Vulpen, Stipula, Iris, limited edition 780/926, met 18 krt bicolour gouden kroon, gemarbreerde celluloid body, in originele doos, mechanisme behoeft revisie | Verkocht | |
5910 | Drie vulpennen, Pelikan, met gouden kroon, 14 krt, 1 x model 'Souverän', l. 11 en 12 cm, in doos (3x) | Verkocht | |
5911 | Vulpen, Aurora, limited edition 0495, 75th Anniversary, met 18 krt gouden kroon, in originele doos | Verkocht | |
5912 | Vulpen, Cartier, vergulde dop, met 18 krt bicolour gouden kroon, in originele doos, ongebruikt | Verkocht | |
5913 | Verzilverde ballpoint, Louis Cartier, limited edition 317/1847, in doosje | Verkocht | |
5914 | Vulpen, Montblanc 244, met 14 krt gouden kroon | Verkocht | |
5915 | Vulpen, rollerball en ballpoint, Visconti, limited edition 501/1988, Ragtime Aniversary 1988-2008, vulpen met 14 krt geelgouden kroon en dop bezet met cabuchon geslepen tijgeroog, in pennenhouder, inktsporen op de kroon (4x) | Verkocht | |
5921 | Vier vulpennen, Parker, diverse modellen, 3 x 14 krt gouden kroon en 1 x 18 krt gouden kroon, gebruikssporen (4x) | Verkocht | |
5922 | Twee vintage vulpennen, Montblanc, met 14 krt geelgouden kroon, gebruikssporen (2x) | Verkocht | |
5923 | Vulpen, Cartier, vergulde dop, met 18 krt bicolour gouden kroon, gebruikssporen | Verkocht | |
5924 | Zilveren en deels vergulde vulpen, Chaumet, genummerd 04823, clip bezet met cabuchon, dop bezet met paarlemoer, met 18 krt geelgouden kroon, gebruikssporen | Verkocht | |
5926 | Zilveren rollerball pen, 925, Aurora, Optima Riflessi, in originele doos | Verkocht | |
5927 | Twee vulpennen, Waterman, vergulde dop en 18 krt gouden kroon + Waterman's vulpen, vergulde dop en 18 krt gouden kroon, allemaal met gebruikssporen (3x) | Verkocht | |
5931 | Faber-Castell zakbalpen + 2 zilveren zakbalpennen (3x) | Verkocht | |
5933 | Vulpen, Montblanc Meisterstück Pix, dop bezet met diamant, YW1622638, met 14 krt bicolour gouden kroon, in niet origineel doosje, ongebruikt | Verkocht | |
5934 | Geplatineerde vulpen, Cartier, Diabolo, dop bezet met blauwe cabochon, met 18 krt witgouden kroon, inktspoor op de kroon | Verkocht | |
5935 | Doublé balpenhouder, Pelikan | Verkocht | |
5938 | Vergulde zilveren vulpen, 925, S.T. Dupont, met 18 krt geelgouden kroon + Verguld zilveren balpen, 925, S.T. Dupont + Vulpen, dop en lichaam gedecoreerd met Chinese lak, stop zit vast (3x) | Verkocht | |
5939 | Acht Shaeffer vulpennen, drie vulpennen met 14 krt gouden kroon en 1 vulpen met 18 krt gouden kroon, gebruikssporen (8x) | Verkocht | |
5940 | Antiek rosé gouden vulpotlood, 5,8 gram + Vintage geelgouden en deels geëmailleerd vulpotlood, 12,9 gram + Niëllo met gouden vulpotlood, gedecoreerd met hoefijzer (3x) | Verkocht | |
5941 | Drie vintage vulpennen, Pelikan, met 14 krt gouden kroon, in niet originele doos, inktsporen op de kroon (3x) | Verkocht | |
5942 | Vijf vulpennen, Parker, diverse modellen, gebruikssporen (5x) | Verkocht | |
5943 | Vulpen, Montblanc, Meisterstück 149, met 14 krt bicolour gouden kroon | Verkocht | |
5944 | Twee vulpennen, Montblanc Meisterstück, 1 x 18 krt bicolour gouden kroon en 1 x 14 krt gouden kroon, minimale gebruikssporen (2x) | Verkocht | |
5945 | Vulpen, Montblanc 344, met 18 krt geelgouden kroon | Verkocht | |
5946 | Vulpen, Montblanc Meisterstuck | Verkocht | |
5947 | Caran d'Ache vulpen in doos + Zilveren Caran d'Ache vulpotlood, 925, in doos, gebruikssporen (2x) | Verkocht | |
5948 | Vulpen, Waterman Ideal, met 18 krt bicolour gouden kroon + Waterman balpen + Waterman vulpen + Waterman vulpen met 18 krt gouden kroon, gebruikssporen (4x) | Verkocht | |
5949 | Vergulde zilveren vulpen, 925, S.T. Dupont, met 18 krt geelgouden kroon + Vergulde zilveren houder voor balpen, 925, S.T. Dupont, dop sluit niet meer + Twee vulpennen, S.T. Dupont, met 18 krt gouden kroon, allemaal met gebruikssporen (4x) | Verkocht |