Direct naar kavel nr:

Kunst- Antiekveiling 9-11 Maart (t.t.v. TEFAF) » Schrijfartikelen

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia, Wijn, Ringen, Armbanden, Oorbellen, Broches, colliers en hangers, Polshorloges, Zakhorloge, manchetknopen, Archeologie, Parel colliers, Fotografie, Penningen

Er zijn 118 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Status
4197 Image Presentatiekist voor (vul)pennen, afm. 11 x 34 x 22 cm. Verkocht
4208 Image Vergulde balpen en vulpotlood, Caran d'Ache + Vulpen, Caran d'Ache (3x) Verkocht
5506 Image Presentatiedoos voor (vul)pennen, met negen lades, metaal bovenzijde zit los, afm. 31 x 50 x 20 cm. Verkocht
5512 Image Presentatiedoos voor (vul)pennen, afm. 9 x 31 x 20 cm. Verkocht
5682 Image Vulpen, Montblanc, met 14 krt gouden kroon + Vulpen, Montblanc, met 14 krt gouden kroon, gebruikssporen (2x) Verkocht
5683 Image Deels vergulde vulpen, Cartier, Panthère, met 18 krt geelgouden kroon, gebruikssporen, in niet originele doos Verkocht
5694 Image Vulpen, Waterman, met 18 krt witgouden kroon, oxidatiesporen + Cross rollerbal pen, gebruikssporen (2x) Verkocht
5703 Image Vulpotlood, Montblanc Meisterstück Pix, Leonardo Sketch pen, in originele doos met navulling Verkocht
5704 Image Twee Montblanc vulpennen, in niet originele dozen, gebruikssporen (2x) Verkocht
5705 Image Balpen, Montblanc, Arturo Toscanini 1867-1957, special edition, in originele doos + Balpen, Montblanc Meisterstück, gebruikssporen (2x) Verkocht
5713 Image Vulpen, Montblanc, limited edition 83/89, Musée du Louvre, 2009, met witgouden opengewerkte dop (geïnspireerd door de glazen piramide-ingang), piramidevormig zwart hematiet clipornament en paarlemoeren bekroning van de dop, met 18 krt witgouden kroon, in originele doos, ongebruikt Verkocht
5714 Image Balpen, Montblanc Meisterstück Pix + Vulpen, Montblanc 342, met 14 krt geelgouden kroon (2x) Verkocht
5715 Image Vulpen, Montblanc, Noblesse, deels verguld, met gemarbreerd blauw lichaam, 18 krt geelgouden kroon, gebruikssporen Verkocht
5716 Image Vulpotlood, Yard O Let, met zilveren ring en punt, 925 + Engels zilveren balpen, 925, deukjes + Zilveren Yard O Let balpen, 925 (3x) Verkocht
5724 Image S.T. Dupont balpen en vulpen, lichaam en dop gedecoreerd met Chinese lak, vulpen met 18 krt geelgouden kroon, in originele doos (2x) Verkocht
5726 Image Vulpen met twee kronen, Visconti, Alchemy, limited edition 705/1038, doppen gedecoreerd met alchemistische symbolen, beide kronen van 14 krt bicolour goud, lichaam ietsjes verbogen, in originele doos Verkocht
5901 Image Vulpen, Montblanc 124, met 18 krt gouden kroon Verkocht
5902 Image Vulpen, Delta Israel 60 Celebration, limited edition 43/60, gouden kroon, gouden rand en gouden clip in de vorm van een yad, 18 krt, bezet met briljant geslepen diamantjes, inktsporen Verkocht
5904 Image Retractable vulpen, Stipula, limited edition 129/193, Leonardo da Vinci, met 18 krt bicolour gouden kroon, in doos Verkocht
5905 Image Verzilverde vulpen, Cartier, World, limited edition 574/2000, met 18 krt witgouden kroon, in originele doos, inhoud niet compleet, gebruikt Verkocht
5906 Image Set Caran d'Ache, bestaande uit: vulpen en ballpoint, in originele doos, gebruikssporen (2x) Verkocht
5908 Image Vulpen, Stipula, Iris, limited edition 780/926, met 18 krt bicolour gouden kroon, gemarbreerde celluloid body, in originele doos, mechanisme behoeft revisie Verkocht
5910 Image Drie vulpennen, Pelikan, met gouden kroon, 14 krt, 1 x model 'Souverän', l. 11 en 12 cm, in doos (3x) Verkocht
5911 Image Vulpen, Aurora, limited edition 0495, 75th Anniversary, met 18 krt gouden kroon, in originele doos Verkocht
5912 Image Vulpen, Cartier, vergulde dop, met 18 krt bicolour gouden kroon, in originele doos, ongebruikt Verkocht
5913 Image Verzilverde ballpoint, Louis Cartier, limited edition 317/1847, in doosje Verkocht
5914 Image Vulpen, Montblanc 244, met 14 krt gouden kroon Verkocht
5915 Image Vulpen, rollerball en ballpoint, Visconti, limited edition 501/1988, Ragtime Aniversary 1988-2008, vulpen met 14 krt geelgouden kroon en dop bezet met cabuchon geslepen tijgeroog, in pennenhouder, inktsporen op de kroon (4x) Verkocht
5921 Image Vier vulpennen, Parker, diverse modellen, 3 x 14 krt gouden kroon en 1 x 18 krt gouden kroon, gebruikssporen (4x) Verkocht
5922 Image Twee vintage vulpennen, Montblanc, met 14 krt geelgouden kroon, gebruikssporen (2x) Verkocht
5923 Image Vulpen, Cartier, vergulde dop, met 18 krt bicolour gouden kroon, gebruikssporen Verkocht
5924 Image Zilveren en deels vergulde vulpen, Chaumet, genummerd 04823, clip bezet met cabuchon, dop bezet met paarlemoer, met 18 krt geelgouden kroon, gebruikssporen Verkocht
5926 Image Zilveren rollerball pen, 925, Aurora, Optima Riflessi, in originele doos Verkocht
5927 Image Twee vulpennen, Waterman, vergulde dop en 18 krt gouden kroon + Waterman's vulpen, vergulde dop en 18 krt gouden kroon, allemaal met gebruikssporen (3x) Verkocht
5931 Image Faber-Castell zakbalpen + 2 zilveren zakbalpennen (3x) Verkocht
5933 Image Vulpen, Montblanc Meisterstück Pix, dop bezet met diamant, YW1622638, met 14 krt bicolour gouden kroon, in niet origineel doosje, ongebruikt Verkocht
5934 Image Geplatineerde vulpen, Cartier, Diabolo, dop bezet met blauwe cabochon, met 18 krt witgouden kroon, inktspoor op de kroon Verkocht
5935 Image Doublé balpenhouder, Pelikan Verkocht
5938 Image Vergulde zilveren vulpen, 925, S.T. Dupont, met 18 krt geelgouden kroon + Verguld zilveren balpen, 925, S.T. Dupont + Vulpen, dop en lichaam gedecoreerd met Chinese lak, stop zit vast (3x) Verkocht
5939 Image Acht Shaeffer vulpennen, drie vulpennen met 14 krt gouden kroon en 1 vulpen met 18 krt gouden kroon, gebruikssporen (8x) Verkocht
5940 Image Antiek rosé gouden vulpotlood, 5,8 gram + Vintage geelgouden en deels geëmailleerd vulpotlood, 12,9 gram + Niëllo met gouden vulpotlood, gedecoreerd met hoefijzer (3x) Verkocht
5941 Image Drie vintage vulpennen, Pelikan, met 14 krt gouden kroon, in niet originele doos, inktsporen op de kroon (3x) Verkocht
5942 Image Vijf vulpennen, Parker, diverse modellen, gebruikssporen (5x) Verkocht
5943 Image Vulpen, Montblanc, Meisterstück 149, met 14 krt bicolour gouden kroon Verkocht
5944 Image Twee vulpennen, Montblanc Meisterstück, 1 x 18 krt bicolour gouden kroon en 1 x 14 krt gouden kroon, minimale gebruikssporen (2x) Verkocht
5945 Image Vulpen, Montblanc 344, met 18 krt geelgouden kroon Verkocht
5946 Image Vulpen, Montblanc Meisterstuck Verkocht
5947 Image Caran d'Ache vulpen in doos + Zilveren Caran d'Ache vulpotlood, 925, in doos, gebruikssporen (2x) Verkocht
5948 Image Vulpen, Waterman Ideal, met 18 krt bicolour gouden kroon + Waterman balpen + Waterman vulpen + Waterman vulpen met 18 krt gouden kroon, gebruikssporen (4x) Verkocht
5949 Image Vergulde zilveren vulpen, 925, S.T. Dupont, met 18 krt geelgouden kroon + Vergulde zilveren houder voor balpen, 925, S.T. Dupont, dop sluit niet meer + Twee vulpennen, S.T. Dupont, met 18 krt gouden kroon, allemaal met gebruikssporen (4x) Verkocht