Direct naar kavel nr:

Kunst- Antiekveiling 9-11 Maart (t.t.v. TEFAF) » Glas en Keramiek

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia, Wijn, Ringen, Armbanden, Oorbellen, Broches, colliers en hangers, Polshorloges, Zakhorloge, manchetknopen, Archeologie, Parel colliers, Schrijfartikelen, Fotografie, Penningen

Er zijn 41 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Status
4195 Image Twee Delfts aardewerken vergieten, 18de eeuw, chips, diam. 22 cm + Aardewerken bord, 18de eeuw, diam. 22 cm, haarlijnscheuren (3x) Verkocht
4217 Image Twee geglazuurd aardewerken tegels, mogelijk Antwerpen, ca. 1600: Moeder met kind, diam. 7,5 cm + Putto of Engel, beschadigd, afm. 11 x 11 cm (2x) Verkocht
4334 Image Wedgwood Etruria, bestaande uit: 3 schotels, 8 theekopjes met schotels, 5 theekopjes (twee modellen), melkkan en kandelaar, chips en gebruikssporen + 2 Hollands zilveren theelepeltjes, 2de gehalte, sleets + Hollands zilveren theeschepje, 2de gehalte, sleets (29x) Verkocht
4352 Image Diner- en ontbijtservies, Bernardaud, Limoges, model: Othello, bestaande uit: 2 dekschalen, 3 ronde serveerkommen, cakeschaal, koffiepot, 2 melkkannen, suikerpot, 5 koffiekopjes en vier schotels, 6 theekopjes en acht schotels, 6 fruitschaaltjes, 11 soepborden, 12 dinerborden, 9 ontbijtborden, 7 dinerborden (groot), 2 rechthoekige opdienschalen, diverse chips en restauraties Verkocht
4354 Image Delfts aardewerken kaststel, 18de eeuw, gedecoreerd met vogels, ernstig beschadigd en deksels niet origineel, h. 24 cm (3x) Verkocht
4362 Image Daum France glazen zeilboot, gemerkt, h. 58,5 cm. Verkocht
4364 Image Delfts aardewerken vazen, 18de eeuw, diverse motieven, deksels ontbreken, 1 vaas met chips en overige met ernstige beschadigingen, h. 18-30 cm (5x) Verkocht
4375 Image Porseleinen taartschaal, Herend, diam. 28 cm en Zes porseleinen cakebordjes, Herend, diam. 15 cm (7x) Verkocht
4405 Image Geglazuurde keramische kruik, gesigneerd onderzijde, h. 31 cm. Verkocht
4406 Image Charles Eyck (1897-1983), beschilderd keramisch drieluik, ges. l.o., gedat. '81, De haan tussen de bloemen, afm. 30 x 39 cm en 2 x 30 x 19,5 cm (met lijst 34 x 91 cm) Verkocht
4407 Image Twee porseleinen dekselvazen, eerste helft 20ste eeuw, handbeschilderd, h. 38 cm, eentje staat iets scheef (2x) Verkocht
4408 Image Twee monumentale Delfts aardewerken dekselvazen, laat 18de eeuw, Johannes en Dirk Harlees, h. 58 cm, 1 vaas gerestaureerd (2x) Verkocht
4417 Image Aardewerken ontbijt-en dinerservies voor zes personen, Villeroy & Boch, Vilbofour Forsa, bestaande uit: 8 dinerborden, ronde groenteschaal, 2 koffiepotten, jampot, theelichthouder, melkkan, ronde ovenschaal, snijplankje, 3 ontbijtbordjes, 6 soepborden, ovale ovenschaal, 8 koffiekopjes en 9 schotels, 5 rechthoekige dienschaaltjes (diverse maten), diverse chips en gebruikssporen Verkocht
4419 Image Monumentale porseleinen schaal, deels verguld en handbeschilderd met bloemen, minimale chips, afm. 23 x 47 cm. Verkocht
4420 Image Paar monumentale porseleinen vazen, handbeschilderd met floraal decor, halzen gedecoreerd met slangen, eerste helft 20ste eeuw, 1 vaas is gerestaureerd, h. 70 cm. (2x) Verkocht
4424 Image Delfts aardewerken vaas, 18de eeuw, deksel ontbreekt, gedecoreerd met herten, Jan Theunis Dextra, De Grieksche A, ernstige glazuurschade, h. 31 cm. Verkocht
4431 Image Floris Meydam, glazen vaas, serica, Leerdam, h. 30 cm. Verkocht
4432 Image Cor. Schellen (1944-2016) voor Leerdam, Glazen vaas met regenboogkleuren, h. 27 cm. Verkocht
4433 Image Cor Schellen (1944-2016) voor Leerdam, glazen object met regenboogkleuren, h. 30 cm. Verkocht
4438 Image Pavel Havelka, Vaas 'Devigu', gesigneerd, h. 27 cm. Verkocht
4440 Image Glazen vaas, gesigneerd 'Cenedese', Gino Cenedese Murano, h. 36 cm. Verkocht
4442 Image Ioan Nemtoi, glazen kandelaar, gesigneerd, h. 40 cm + Ann Wahlstrom voor Kosta Boda, glazen kandelaar, h. 36 cm (2x) Verkocht
4443 Image Bertil Vallien voor Kosta Boda, Artist's Choice, Luipaard, gesigneerd en genummerd 7099577, afm. 12 x 9 cm + Bertil Vallien voor Kosta Boda, hoofdje, afm. 8 x 6 cm (2x) Verkocht
4444 Image Glazen object, Ozzaro, met spiraal, 2017, gemerkt, afm. 14 x 19 cm + Glazen object, Ozzaro, gemerkt, 2015, afm. 19 x 27 cm (2x) Verkocht
4450 Image Ivan Stefanik, glazen vaas, gesigneerd, h. 51 cm. Verkocht
4452 Image Royal Leerdam Crystal, jaarobject, 2010, gemerkt, afm. 8 x 19 cm. Verkocht
4455 Image Iriserend glazen object en vaas, Leerdam, ongemerkt, enkele minimale schilfers, h. 27 en 28 cm (2x) Verkocht
4456 Image Glazen feniks, Kjell Engman voor Kosta Boda, large Bird, h. 52 cm. Verkocht
4461 Image Bertil Vallien voor Kosta Boda, glazen object, gesigneerd, 7090407, afm. 19 x 15 cm. Verkocht
4470 Image Vier glazen vazen, Tamara Aladin voor Riihimäki, 1 niet gesigneerd, h. 15-25 cm (4x) Verkocht
4473 Image Monumentale glazen gazelle, h. 73 cm. Verkocht
4474 Image Twee glazen vazen, Ozzaro, gesigneerd, 2016, h. 22 en 28,5 cm (2x) Verkocht
4475 Image Glazen vaas, Ozzaro, gesigneerd, h. 21 cm. Verkocht
4482 Image Twee glazen Murano vogels, 1 haan en 1 schorpioen, h. 14-34 cm (4x) Verkocht
4488 Image Drie glazen vazen o.a. Daum, h. 20-40 cm. (3x) Verkocht
4493 Image Drie glazen vazen en twee asbakken, mogelijk Murano (Flavio Poli voor Seguso), diverse afmetingen (5x) Verkocht
4498 Image Drie glazen vazen en 1 bak, h. 19-21 cm (4x) Verkocht
4999 Image Uitgebreid porseleinen thee- en eetservies, Frankrijk, bestaande uit: 11 soepborden, 21 dinerborden, 11 ontbijtborden, 2 ronde serveerborden, 2 ovale serveerborden, 2 kleine terrines, 1 grote terrine, 1 ronde dienschaal en 5 schoteltjes (ca. 56x) Verkocht
5190 Image Hermien Buytendijk, keramische muzikant, label onderzijde, h. 15 cm. Verkocht
5224 Image Beschilderde plaasteren dame op keramisch basement, afm. 27 x 27 cm. Verkocht
5521 Image Twee tondi met putti, marmer- of albastpoeder, diam. 17 cm (met lijst 29 x 29 cm) (2x) Verkocht
5556 Image Mozaïek, Bebaarde man met vaas, afm. 38 x 49 cm (met lijst 42 x 53 cm) Verkocht
6027 Image Ovale glazen stolp op houten voet, afm. 40 x 28 x 47 cm. Verkocht
6043 Image 10 aardewerken borden met betrekking tot het Nederlandse koningshuis, diam. 19-34 cm + twee A.D. Copier glazen omtrent het jubileum van Koningin Wilhelmina 1898-1923 + 3 geëmailleerde bekers met koningin Wilhelmina 1898, alle drie beschadigd, diverse maten (15x) Verkocht