Direct naar kavel nr:

Kunst- Antiekveiling 9-11 Maart (t.t.v. TEFAF) » Koper, Tin en Andere Metalen

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia, Wijn, Ringen, Armbanden, Oorbellen, Broches, colliers en hangers, Polshorloges, Zakhorloge, manchetknopen, Archeologie, Parel colliers, Schrijfartikelen, Fotografie, Penningen

Er zijn 7 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Status
4389 Image Bronzen graanmaat Duitsland, 16de eeuw, greep gedecoreerd met parelrand, h. 16,5 cm, diam. 14,5 cm, handvat met restauratie Verkocht
4399 Image Paar bronzen vierarmige kandelaars, Polen of Pruisen, afm. 53 x 42 cm (2x) Verkocht
4410 Image Nederlandse tinnen avondmaalskan, 19de eeuw, kleine restauratie aan klep, gemerkt, hoogstwaarschijnlijk J.E. Ronstadt, ca. 1840, Amsterdam, h. 40 cm. Verkocht
4535 Image Drie geelkoperen en twee bronzen kandelaars, diverse modellen, 18de en 19de eeuw, o.a. Spanje, h. 16-26 cm (5x) Verkocht
5847 Image Bronzen ribbenvijzel, gedecoreerd met vrouwenhoofden, 16de/17de eeuw, waarschijnlijk Frans, stamper niet origineel, gebruikssporen, h. 8 cm, diam. 11,5 cm. Verkocht
6140 Image Vintage messing fotolijstje, afm. 15 x 13 cm + Verguld bronzen milieu-de-table met spiegel, gedecoreerd met dolfijnen, vroeg 20ste eeuw, h. 7 cm, diam. 22 cm (2x) Verkocht
6220 Image Bronzen kandelaar, pin van latere datum, 18de/19de eeuw, h. 20 cm. Verkocht