Direct naar kavel nr:

Kunst- Antiekveiling 9-11 Maart (t.t.v. TEFAF) » Schrijfartikelen

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia, Wijn, Ringen, Armbanden, Oorbellen, Broches, colliers en hangers, Polshorloges, Zakhorloge, manchetknopen, Archeologie, Parel colliers, Fotografie, Penningen

Er zijn 118 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.

Pagina Vorige 1 2 3 Alle
Kavel Foto Omschrijving Status
6203 Image Vergulde vulpen, Aurora, limited edition 1299, Leonardo da Vinci, met 18 krt geelgouden kroon, in originele doos, lichte inktsporen Verkocht
6204 Image Ronson Penciliter (vintage pen-aansteker), 1-20, 14 krt gold-filled, in doosje Verkocht
6205 Image Geëmailleerd zilveren vulpen, 925, David Oscarson, Alfred Bernhard Nobel 1833-1896, limited edition 14/63, 18 krt bicolour kroon, in originele doos, deze pen is een eerbetoon aan Alfred Nobel en zijn drieënzestig jaar op deze aarde. De pen verwijst zowel naar de vernietiging als naar het leven dat geassocieerd wordt met Nobel: we zien een exploderende dynamietstaaf en op de onderzijde van de body zijn de Zweedse woorden 'Varning, Tandhattar en Fara' gegraveerd. De dop is gedecoreerd met witte duiven die de vrede vertegenwoordigen. De bovenkant van de dop is versierd met de drie Zweedse kronen, ongebruikt Verkocht
6207 Image Vulpen, Delta, limited edition 13/80, Maasai Celebration, 2003, dop met gouden rand, 18 krt, bezet met briljant geslepen diamantjes, in originele doos, inhoud niet compleet Verkocht
6208 Image Vulpen, Krone, limited edition 63/288, Albert Einstein, deels zilveren lichaam, 925, gradiëntkleurig titanium, handbeschilderd parelmoer, bevat een fragment uit een van Einsteins handgeschreven vergelijkingen, met 18 krt bicolour gouden kroon, in originele doos Verkocht
6209 Image Vergulde ballpoint, Cartier + Vergulde Must de Cartier ballpoint (2x) Verkocht
6210 Image Zilveren en deels vergulde vulpen, 925, Montblanc, limited edition 2380/4810, Max von Oppenheim, 2009, met 18 krt witgouden kroon, in originele doos Verkocht
6211 Image Graf von Faber-Castell: 2 vulpennen met 18 krt kroon en 1 balpen, in originele doos, ongebruikt (3x) Verkocht
6212 Image Geëmailleerd zilveren vulpen, 925, David Oscarson, limited edition 17/88, Tree of Life, met 18 krt bicolour gouden kroon, in originele doos, ongebruikt Verkocht
6214 Image Zilveren vulpen, 925, Delta, limited edition 272/807, Garibaldi, handbeschilderd, met 18 krt witgouden kroon, ongebruikt Verkocht
6215 Image Vulpen, Krone, limited edition 39/388, Edgar Rice Burroughs’ Tarzan, handbeschilderd, Afrikaans hardhouten eindstuk en dopring, met 18 krt bicolour gouden kroon, in originele doos, ongebruikt Verkocht
6216 Image Rollerball, Aurora, limited edition 292/499, Leonardo da Vinci, gelakt en deels verguld lichaam, in originele doos met paperweight Verkocht
6217 Image Vulpen, Montblanc, limited edition 8641/12000, Mark Twain, 2010, met 18 krt witgouden kroon, in originele doos, ongebruikt Verkocht
6219 Image Vulpen, Delta, limited edition 43/48, Enrico Caruso, met 18 krt geelgouden kroon, celluloid, inktsporen Verkocht
6221 Image Vulpen, Visconti Firenze, limited edition 64/1000, Romanica, verguld met resin lichaam, met 18 krt bicolour gouden kroon, originele doos (binnenkant beschadigd), ongebruikt Verkocht
6222 Image Sterling zilveren vulpen, 925, Cartier, limited edition 365/1904, Santos, 2007, met 18 krt bicolour gouden kroon, in originele doos met lederen etui, ongebruikt Verkocht
6223 Image Vulpen, Pelikan, limited edition 43/408, Colossus of Rhodes, 2005, deels bronzen dop, verguld en gelakt zwart lichaam, met 18 krt geelgouden kroon, in originele doos, ongebruikt Verkocht
6224 Image Vulpen, Graf von Faber-Castell, Pen of the Year 2007, met 18 krt bicolour kroon, bezet met versteend hout, in originele doos, ongebruikt Verkocht
6225 Image Zilveren vulpen, 925, Sailor, Sumer, limited edition 104/388, met 21 krt witgouden kroon, in originele doos, ongebruikt Verkocht

Pagina Vorige 1 2 3 Alle