Direct naar kavel nr:

Kunst- Antiekveiling 9-11 Maart (t.t.v. TEFAF) » Archeologie

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia, Wijn, Ringen, Armbanden, Oorbellen, Broches, colliers en hangers, Polshorloges, Zakhorloge, manchetknopen, Parel colliers, Schrijfartikelen, Fotografie, Penningen

Er zijn 5 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Status
4507 Image Romeins bronzen met millefiori beslag in de vorm van een cirkel, 1ste-2de eeuw N.Chr,, diam. 4 cm, enkele kleine restauraties, vindplaats: Frankrijk Verkocht
4509 Image Vergulde bronzen schijffibula, centrale cabochon van bergkristal in vertinde rand, diam. 3,5 cm, geïntegreerde naald ontbreekt, vindplaats: Oostenrijk Verkocht
4510 Image Keltisch bronzen paardje, 3de eeuw v.Chr-1ste eeuw n.Chr, stam der Treveri, afm. 5,5 x 5 cm, vindplaats: Trier Verkocht
4527 Image Romeinse zilveren ring, 925, cameo met gegraveerde hond, 1ste-2de eeuw n.Chr, vindplaats: Duitsland, band gerestaureerd Verkocht
5688 Image Drie bronzen fibulae met naald + Collectie Romeinse munten, laat-Romeins, herkomst: Beieren (16x) Verkocht