Direct naar kavel nr:

Kunst- Antiekveiling 9-11 Maart (t.t.v. TEFAF) » Varia

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Wijn, Ringen, Armbanden, Oorbellen, Broches, colliers en hangers, Polshorloges, Zakhorloge, manchetknopen, Archeologie, Parel colliers, Schrijfartikelen, Fotografie, Penningen

Er zijn 46 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Status
4423 Image Enkelloops geweer, Brits, staal gemerkt 'Enfield 1871', waarschijnlijk een mariage met een jezail, enkele restauraties, l. 134 cm. Verkocht
5092 Image Mahoniehouten gefineerd likeurkeldertje, met zes glazen flessen, 1 stop ontbreekt, 19de eeuw, afm. 22 x 26 x 18 cm. Verkocht
5162 Image Twee lapis lazuli boekensteunen, afm. 13,5 x 18 cm en 21,5 x 12 cm, ca. 4 kilo (2x) Verkocht
5475 Image Elf vintage barbies, Francie en Skipper, o.a. jaren zestig (11x) Verkocht
5513 Image Vintage Cartier zonnebril op sterkte in etui (etui sleets) Verkocht
5834 Image Met goudleer beklede koffer, 18de eeuw, bekleding binnenzijde van latere datum, afm. 22 x 28 cm, sleets, barstjes in het leer Verkocht
6001 Image Vintage zijden Burberry sjaal, gedecoreerd met fazanten, afm. 83 x 83 cm. Verkocht
6003 Image Vintage Gucci handtas, bedrukte zwarte stof, nr. 179777497921 Verkocht
6005 Image Zes vintage lederen etuis, diverse afmetingen, 1 met beschadigde rits (6x) Verkocht
6006 Image Drie dashboard klokken, Jaeger Paris, jaren dertig/veertig, diam. 8 cm, werking niet getest (3x) Verkocht
6012 Image Vintage zijden Hermes sjaal, sporen foundation, afm. 89 x 89 cm. Verkocht
6017 Image Zes vintage reisklokjes, 1 met Engels zilveren montuur, 925, 2 beschadigd en overige met gebruikssporen, werking niet getest (6x) Verkocht
6019 Image Houten dekselvaas, ca. 1900, gedecoreerd met bloemen en bladerwerk, enkele beschadigingen, 1 lade, h. 41 cm. Verkocht
6021 Image Koperen met onyx inktpot, glas binnenzijde ontbreekt, h. 12 cm + Glazen karaf met koperen montuur in Empire-stijl, 20ste eeuw, h. 20 cm + Gezwart houten inktstel met twee glazen inktpotjes met Hollands zilveren deksel, 2de gehalte, en voorstelling van Renaissance edelman, afm. 13 x 24 cm (3x) Verkocht
6022 Image Twee croco reiskoffers, enkele kleine beschadigingen, afm. 17 x 45 cm en 20 x 50 cm (2x) Verkocht
6028 Image Omega dashboard klok, wijzer zit los, diam. 7 cm, werking niet getest Verkocht
6030 Image Miniatuur vitrinekast, rococo-stijl, vroeg 20ste eeuw, afm. 24 x 16 cm, gebruiks- en ouderdomssporen + Naaldenkussen/ zakhorlogehouder in de vorm van een koets voortgetrokken door mopshondjes, porselein met albast, afm. 12 x 9 cm + Drie persglazen parfumhouders, Coty France, in lederen etui (3x) Verkocht
6036 Image Gefineerde houten theedoos, gemerkt 'Smal fabricant Palais Royal LD Bte SGDG', afm. 17 x 27 x 15 cm, minimale beschadigingen van het fineer Verkocht
6039 Image Messing reisklok met alarmfunctie, werking niet getest, afm. 11 x 7 cm. Verkocht
6042 Image Paar marmeren cassouletten met bronsbeslag, gedecoreerd met leeuwenhoofden, vroeg 20ste eeuw, barstje, h. 41 cm (2x) Verkocht
6044 Image Keizerrijk Duitsland, miniatuur infanterievlag, Eerste Wereldoorlog, met opschrift '3. Magde. Infanterie-Regiment No. 66', rode zijde rijkelijk geborduurd met zilverdraad en gekleurde wol, randen versierd met franjes uit koperdraad, Pruisische adelaar op de voorzijde en monogram met kroon en eikenbladeren op de achterzijde, zijde beschadigd, l. stang 48 cm, afmetingen vlag 40 x 32 cm. Verkocht
6047 Image Engelse houten bestekkoffer, 19de eeuw, op leeuwenpoten, enkele beschadigingen, afm. 35 x 23 cm, sleets Verkocht
6050 Image Twee paarlemoeren toneelkijkers en twee celluloid toneelkijkers, sleets (4x) Verkocht
6051 Image Jean Gillon jacaranda pijpenhouder/asbak, jaren zestig, afm. 20 x 18 cm + 11 diverse pijpen en pijpjes (12x) Verkocht
6055 Image Gebeitste buxushouten klarinet, Louis Auguste Giboreau, Luik, 19de eeuw, l. 58 cm. Verkocht
6057 Image Vintage Giovanni Versace, zwarte lederen handtas met haakwerk, binnenzijde met magentakleurige voering Verkocht
6062 Image Messing loep/houder voor zakhorloge, gedecoreerd met Atlasfiguur op marmeren basement, chips, h. 22 cm + Messing tafelklok in de vorm van een schildpad, op plexiglazen basement, werking niet getest, h. 9 cm (2x) Verkocht
6063 Image Vier in perkament gebonden boeken: Derde deel Evangelische Jesaia, Abraham Hellenbroek, Rotterdam, 1721 + Naa-Gedaghten Romeynen, Goltzius, Amsterdam, 1705 + Oefeningen en Verhandelingen, A. van Poot, Leiden, 1688 + Evangelium beschreven door Johannes, Hero Sibersma, Amsterdam, 1717 (4x) Verkocht
6064 Image Twee schrijfkisten: 1 x met jaloeziedeurtje, behoeft restauratie, afm. 21 x 30 x 30 cm en 1 x 30 x 48 x 29 cm, beschadigd (2x) Verkocht
6065 Image Drie houders voor zakhorloges, h. 5,5 - 10 cm, sleets + Reisklokje, Philippe 8 Day, afm. 7,5 x 8,5 cm, werking niet getest + Houten met metalen houder voor een zakhorloge of klokje, beschilderd, sleets, afm. 29 x 16 cm (5x) Verkocht
6067 Image Twee vintage sjaals van YSL (2x) Verkocht
6068 Image Vintage Emporio Armani zwarte lamslederen handtas, met stofzak Verkocht
6075 Image Juwelenkistje/ladenkastje, 20ste eeuw, beschadigd, afm. 30 x 27 x 19 cm. Verkocht
6076 Image Zes in perkament gebonden boeken: Historie der Jooden of Alle de Werken van Flavius Josephus, Marten Schagen, Amsterdam, 1736 (6x) Verkocht
6077 Image Geëmailleerd reclamebord, Lamborghini, enkele beschadigingen, afm. 49 x 39 cm. Verkocht
6147 Image Gepatineerd koperen tazza in Empire-stijl, op albasten basement, 20ste eeuw, h. 15,5 cm, diam. 20,5 cm. Verkocht