Vergulde zilveren vulpen, 925, S.T. Dupont, met 18 krt geelgouden kroon + Vergulde zilveren houder voor balpen, 925, S.T. Dupont, dop sluit niet meer + Twee vulpennen, S.T. Dupont, met 18 krt gouden kroon, allemaal met gebruikssporen (4x)