Direct naar kavel nr:

Kunst- Antiekveiling 9-11 Maart (t.t.v. TEFAF) » Aziatische en Etnische Kunst

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia, Wijn, Ringen, Armbanden, Oorbellen, Broches, colliers en hangers, Polshorloges, Zakhorloge, manchetknopen, Archeologie, Parel colliers, Schrijfartikelen, Fotografie, Penningen

Er zijn 52 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Status
4059 Image Gepolychromeerd houten sculptuur, Vishnu op Garuda, Indonesië, laat 19de eeuw, afm. 65 x 60 cm. Verkocht
4206 Image Japanse porseleinen theepot, 20ste eeuw, h. 11 cm + Twee Chinese porseleinen dekselvazen en 1 vaas, 19de/20ste eeuw, met figuratief decor, deksels niet origineel en beschadigd, 1 dekselvaas beschadigd (4x) Verkocht
4226 Image Hisashi Otsuka (1974), offset-litho, The Royal Kiss, afm. 69 x 54 cm (met lijst 90 x 76 cm) Verkocht
4227 Image Chinese porseleinen schaal, Wanli, diam. 14 cm, gerestaureerd, met Hollands zilveren hengsel, 2de gehalte Verkocht
4238 Image Chinese porseleinen kom, Kangxi, vroeg 18de eeuw, blauw-wit decor, h. 7 cm, diam. 14 cm, haarlijnscheuren en randschilfers Verkocht
4387 Image Chinees porseleinen bord, 18de eeuw, diam. 23 cm, chips + Chinees porseleinen bord met pseudo-Kangximerken, diam. 24 cm, haarlijnscheur + Chinese porseleinen schotel, 19de eeuw, haarlijnscheuren, chip, diam. 12 cm (3x) Verkocht
4391 Image Chinese porseleinen vaas, blauw-wit decor, 19de/20ste eeuw, h. 22 cm. Verkocht
4395 Image Twee spekstenen foo-dogs, 18de eeuw, 1 beeldje met barst en twee gelijmde pootjes, h. 9 cm (2x) Verkocht
4412 Image Vijf Chinese porseleinen borden, 18de eeuw, imari, gedecoreerd met haan, randschilfers en chips, diam. 22,5 cm (5x) Verkocht
4501 Image Indisch zilveren armband, gedecoreerd met florale motieven, 925, ca. 221 gram, diam. 10 (binnenzijde diam. 5,5 cm) Verkocht
4502 Image Paar Indische zilveren armbanden, BWG, h. 8 cm, diam. 7 cm, ca. 492 gram (2x) Verkocht
4801 Image Chinese porseleinen vaas, famille verte, 19de eeuw, gekramd, beschadigd, chips en gerestaureerd, h. 34 cm. Verkocht
4803 Image Twee gewoven maskers, natuurlijke kleurstoffen, Papoea-Nieuw Guinea, mogelijk Blackwater, l. 19 en 29 cm (2x) Verkocht
4807 Image Afrikaans bronzen geld (huwelijksschat), afm. 7,5 x 18 cm. Verkocht
4822 Image Afrikaans altaarobject 'Ori Inu' (innerlijke hoofd), Yoruba, Nigeria, hout, leer, textiel en kaurischelpen, enkele beschadigingen, h. ca. 60 cm. Verkocht
4823 Image Chinese porseleinen gemberpot, blauw-wit decor op celadon fond, h. 20 cm, min. chips Verkocht
4824 Image Twee Chinese porseleinen vazen, blauw-wit decor, 19de/20ste eeuw, chips, h. 21 cm (2x) Verkocht
4845 Image Paar gebronzeerde zamac kraanvogels, Japan, 20ste eeuw, h. 107 en 130 cm (2x) Verkocht
4846 Image Chinese porseleinen schotel, 18de eeuw, gedecoreerd met bloemenmand, diam. 39 cm, minimale randschilfers Verkocht
4867 Image Zeven Chinese porseleinen vazen, blauw-wit decor, 19de en 20ste eeuw, allemaal ernstig beschadigd, h. 10-26 cm (7x) Verkocht
4870 Image Chinese olmenhouten wand/altaartafel, 20ste eeuw, enkele restauraties, barsten in het blad, afm. 91 x 215 x 54 cm. Verkocht
4878 Image Afrikaans houten masker, deels gepolychromeerd, Kifwebe, RDC, afm. 27 x 15,5 cm. Verkocht
4885 Image Gepolychromeerd houten gehoornd Angbai/Landai masker, Toma, Liberia, enkele kleine beschadigingen, afm. 44 x 17 cm. Verkocht
4889 Image Afrikaans houten mannelijk masker, Kifwebe, RDC, sporen van rode polychromie, kam met minimale beschadigingen, afm. 48 x 19,5 cm. Verkocht
4890 Image Afrikaanse houten sculptuur, Naakte dame, mogelijk Igbo, Nigeria, sporen van polychromie, enkele beschadigingen en barsten, h. 62 cm. Verkocht
4891 Image Afrikaanse terracotta figuratieve kruik, Mangbetu, RDC, hoofd beschadigd, h. 32 cm. Verkocht
4893 Image Afrikaans houten masker in de vorm van een ramshoofd, Kameroen, enkele barsten, oude restauratie onderkaak, afm. 43 x 24 cm. Verkocht
4901 Image Twee Afrikaanse houten kammen, Chokwe, Angola, gedecoreerd met Europeaan op paard en Europeaan in stoel (been en hoed beschadigd), afm. 21 x 6 cm en 19 x 6 cm (2x) Verkocht
4902 Image Afrikaanse houten sculptuur, Naakte staande dame met scarificaties, RDC, enkele barsten, h. 41 cm. Verkocht
4905 Image Afrikaanse houten sculptuur, Europese man op stoel, enkele barsten, h. 30 cm. Verkocht
4907 Image Houten voorouderbeeld, Papoea-Nieuw-Guinea, waarschijnlijk Sepik, ogen gedecoreerd met kauri-schelpen, onderzijde lichaam en bovenzijde hoofd beschadigd, h. 52 cm. Verkocht
4913 Image Afrikaanse houten figuur, Staande man met baard, RDC, mogelijk Ngbandi, enkele barsten, op houten basement van latere datum, h. 51 cm. Verkocht
4916 Image Gezwart houten krachtfiguur of fetish, RDC, charge ontbreekt, enkele restauraties, h. 33 cm. Verkocht
4917 Image Houten vooroudersculptuur, Asmat, Papoea-Nieuw-Guinea, 1 arm gerestaureerd, l. 63 cm. Verkocht
4923 Image Afrikaanse houten sculptuur, Songye, RDC, h. 22 cm, barsten Verkocht
4924 Image Afrikaanse houten sculptuur, Naakte staande vrouw, RDC, mogelijk Ngbandi, heupen en enkels gedecoreerd met kralen, kralensnoer rond de hals, op houten basement van latere datum, armbanden licht beschadigd, h. 54 cm. Verkocht
4928 Image Afrikaanse houten figuur, ernstig beschadigd, l. 65 cm. Verkocht
4929 Image Houten schild, Papoea-Nieuw-Guinea, beschadigd, l. 75 cm. Verkocht
4934 Image Afrikaanse houten fetish, Songye/Himba, RDC, charge ontbreekt deels, h. 32 cm, enkele barstjes Verkocht
4938 Image Afrikaanse houten sculptuur, Naakte vrouwenfiguur, Senufo, Ivoorkust, op houten basement van latere datum, enkele beschadigingen, enkele barsten, h. 73 cm. Verkocht
4939 Image Afrikaans houten paspoortmasker, RDC, afm. 12 x 6 cm. Verkocht
4941 Image Indonesische sjaal, afm. 142 x 70 cm. Verkocht
4944 Image Afrikaanse houten fetish, Songye, RDC, charge ontbreekt, h. 19,5 cm. Verkocht
4945 Image Afrikaanse houten figuur, Naakte dame, voeten beschadigd en barstjes, Mogelijk Bamana Mali, l. 43,5 cm. Verkocht
4946 Image Afrikaanse houten sculptuur, Mannelijke staande figuur met raffia rok, enkele barsten, h. 54 cm. Verkocht
4947 Image Afrikaans houten masker, bedekt met rood pigment, minimale beschadiging aan tanden, afm. 30 x 17 cm. Verkocht
4950 Image Afrikaans houten masker, Guro, Ivoorkust, afm. 27 x 16,5 cm. Verkocht
5191 Image Afrikaans houten masker, Salampasu Mukinka, RDC, bekleed met metaal, kaolien en raffia, afm. 60 x 28 cm, enkele kleine beschadigingen Verkocht
5698 Image Afrikaans houten masker, Chokwe, Angola, afm. 17 x 12 cm, beschadiging rand bovenzijde en barst Verkocht
5699 Image Afrikaanse houten figuur, Lega, RDC, sporen van polychromie, h. 23 cm, min. beschadiging teen Verkocht