Direct naar kavel nr:

Kunst- Antiekveiling 9-11 Maart (t.t.v. TEFAF) » Schrijfartikelen

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia, Wijn, Ringen, Armbanden, Oorbellen, Broches, colliers en hangers, Polshorloges, Zakhorloge, manchetknopen, Archeologie, Parel colliers, Fotografie, Penningen

Er zijn 118 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.

Pagina 1 2 3 Alle
Kavel Foto Omschrijving Status
4197 Image Presentatiekist voor (vul)pennen, afm. 11 x 34 x 22 cm. Verkocht
4208 Image Vergulde balpen en vulpotlood, Caran d'Ache + Vulpen, Caran d'Ache (3x) Verkocht
5506 Image Presentatiedoos voor (vul)pennen, met negen lades, metaal bovenzijde zit los, afm. 31 x 50 x 20 cm. Verkocht
5512 Image Presentatiedoos voor (vul)pennen, afm. 9 x 31 x 20 cm. Verkocht
5682 Image Vulpen, Montblanc, met 14 krt gouden kroon + Vulpen, Montblanc, met 14 krt gouden kroon, gebruikssporen (2x) Verkocht
5683 Image Deels vergulde vulpen, Cartier, Panthère, met 18 krt geelgouden kroon, gebruikssporen, in niet originele doos Verkocht
5694 Image Vulpen, Waterman, met 18 krt witgouden kroon, oxidatiesporen + Cross rollerbal pen, gebruikssporen (2x) Verkocht
5703 Image Vulpotlood, Montblanc Meisterstück Pix, Leonardo Sketch pen, in originele doos met navulling Verkocht
5704 Image Twee Montblanc vulpennen, in niet originele dozen, gebruikssporen (2x) Verkocht
5705 Image Balpen, Montblanc, Arturo Toscanini 1867-1957, special edition, in originele doos + Balpen, Montblanc Meisterstück, gebruikssporen (2x) Verkocht
5713 Image Vulpen, Montblanc, limited edition 83/89, Musée du Louvre, 2009, met witgouden opengewerkte dop (geïnspireerd door de glazen piramide-ingang), piramidevormig zwart hematiet clipornament en paarlemoeren bekroning van de dop, met 18 krt witgouden kroon, in originele doos, ongebruikt Verkocht
5714 Image Balpen, Montblanc Meisterstück Pix + Vulpen, Montblanc 342, met 14 krt geelgouden kroon (2x) Verkocht
5715 Image Vulpen, Montblanc, Noblesse, deels verguld, met gemarbreerd blauw lichaam, 18 krt geelgouden kroon, gebruikssporen Verkocht
5716 Image Vulpotlood, Yard O Let, met zilveren ring en punt, 925 + Engels zilveren balpen, 925, deukjes + Zilveren Yard O Let balpen, 925 (3x) Verkocht
5724 Image S.T. Dupont balpen en vulpen, lichaam en dop gedecoreerd met Chinese lak, vulpen met 18 krt geelgouden kroon, in originele doos (2x) Verkocht
5726 Image Vulpen met twee kronen, Visconti, Alchemy, limited edition 705/1038, doppen gedecoreerd met alchemistische symbolen, beide kronen van 14 krt bicolour goud, lichaam ietsjes verbogen, in originele doos Verkocht
5901 Image Vulpen, Montblanc 124, met 18 krt gouden kroon Verkocht
5902 Image Vulpen, Delta Israel 60 Celebration, limited edition 43/60, gouden kroon, gouden rand en gouden clip in de vorm van een yad, 18 krt, bezet met briljant geslepen diamantjes, inktsporen Verkocht
5904 Image Retractable vulpen, Stipula, limited edition 129/193, Leonardo da Vinci, met 18 krt bicolour gouden kroon, in doos Verkocht
5905 Image Verzilverde vulpen, Cartier, World, limited edition 574/2000, met 18 krt witgouden kroon, in originele doos, inhoud niet compleet, gebruikt Verkocht
5906 Image Set Caran d'Ache, bestaande uit: vulpen en ballpoint, in originele doos, gebruikssporen (2x) Verkocht
5908 Image Vulpen, Stipula, Iris, limited edition 780/926, met 18 krt bicolour gouden kroon, gemarbreerde celluloid body, in originele doos, mechanisme behoeft revisie Verkocht
5910 Image Drie vulpennen, Pelikan, met gouden kroon, 14 krt, 1 x model 'Souverän', l. 11 en 12 cm, in doos (3x) Verkocht
5911 Image Vulpen, Aurora, limited edition 0495, 75th Anniversary, met 18 krt gouden kroon, in originele doos Verkocht
5912 Image Vulpen, Cartier, vergulde dop, met 18 krt bicolour gouden kroon, in originele doos, ongebruikt Verkocht
5913 Image Verzilverde ballpoint, Louis Cartier, limited edition 317/1847, in doosje Verkocht
5914 Image Vulpen, Montblanc 244, met 14 krt gouden kroon Verkocht
5915 Image Vulpen, rollerball en ballpoint, Visconti, limited edition 501/1988, Ragtime Aniversary 1988-2008, vulpen met 14 krt geelgouden kroon en dop bezet met cabuchon geslepen tijgeroog, in pennenhouder, inktsporen op de kroon (4x) Verkocht
5921 Image Vier vulpennen, Parker, diverse modellen, 3 x 14 krt gouden kroon en 1 x 18 krt gouden kroon, gebruikssporen (4x) Verkocht
5922 Image Twee vintage vulpennen, Montblanc, met 14 krt geelgouden kroon, gebruikssporen (2x) Verkocht
5923 Image Vulpen, Cartier, vergulde dop, met 18 krt bicolour gouden kroon, gebruikssporen Verkocht
5924 Image Zilveren en deels vergulde vulpen, Chaumet, genummerd 04823, clip bezet met cabuchon, dop bezet met paarlemoer, met 18 krt geelgouden kroon, gebruikssporen Verkocht
5926 Image Zilveren rollerball pen, 925, Aurora, Optima Riflessi, in originele doos Verkocht
5927 Image Twee vulpennen, Waterman, vergulde dop en 18 krt gouden kroon + Waterman's vulpen, vergulde dop en 18 krt gouden kroon, allemaal met gebruikssporen (3x) Verkocht
5931 Image Faber-Castell zakbalpen + 2 zilveren zakbalpennen (3x) Verkocht
5933 Image Vulpen, Montblanc Meisterstück Pix, dop bezet met diamant, YW1622638, met 14 krt bicolour gouden kroon, in niet origineel doosje, ongebruikt Verkocht
5934 Image Geplatineerde vulpen, Cartier, Diabolo, dop bezet met blauwe cabochon, met 18 krt witgouden kroon, inktspoor op de kroon Verkocht
5935 Image Doublé balpenhouder, Pelikan Verkocht
5938 Image Vergulde zilveren vulpen, 925, S.T. Dupont, met 18 krt geelgouden kroon + Verguld zilveren balpen, 925, S.T. Dupont + Vulpen, dop en lichaam gedecoreerd met Chinese lak, stop zit vast (3x) Verkocht
5939 Image Acht Shaeffer vulpennen, drie vulpennen met 14 krt gouden kroon en 1 vulpen met 18 krt gouden kroon, gebruikssporen (8x) Verkocht
5940 Image Antiek rosé gouden vulpotlood, 5,8 gram + Vintage geelgouden en deels geëmailleerd vulpotlood, 12,9 gram + Niëllo met gouden vulpotlood, gedecoreerd met hoefijzer (3x) Verkocht
5941 Image Drie vintage vulpennen, Pelikan, met 14 krt gouden kroon, in niet originele doos, inktsporen op de kroon (3x) Verkocht
5942 Image Vijf vulpennen, Parker, diverse modellen, gebruikssporen (5x) Verkocht
5943 Image Vulpen, Montblanc, Meisterstück 149, met 14 krt bicolour gouden kroon Verkocht
5944 Image Twee vulpennen, Montblanc Meisterstück, 1 x 18 krt bicolour gouden kroon en 1 x 14 krt gouden kroon, minimale gebruikssporen (2x) Verkocht
5945 Image Vulpen, Montblanc 344, met 18 krt geelgouden kroon Verkocht
5946 Image Vulpen, Montblanc Meisterstuck Verkocht
5947 Image Caran d'Ache vulpen in doos + Zilveren Caran d'Ache vulpotlood, 925, in doos, gebruikssporen (2x) Verkocht
5948 Image Vulpen, Waterman Ideal, met 18 krt bicolour gouden kroon + Waterman balpen + Waterman vulpen + Waterman vulpen met 18 krt gouden kroon, gebruikssporen (4x) Verkocht
5949 Image Vergulde zilveren vulpen, 925, S.T. Dupont, met 18 krt geelgouden kroon + Vergulde zilveren houder voor balpen, 925, S.T. Dupont, dop sluit niet meer + Twee vulpennen, S.T. Dupont, met 18 krt gouden kroon, allemaal met gebruikssporen (4x) Verkocht
5950 Image Vijf vintage vulpennen, diverse merken, allen met 14 krt gouden kroon, gebruikssporen (5x) Verkocht
5952 Image Vijf vintage vulpennen, Pelikan, o.a. Souverän, 120, 300, 400, 4 met 14 krt gouden kroon waarvan 1 bicolour, gebruikssporen (5x) Verkocht
5953 Image Vijf vulpennen, Parker, diverse modellen, gebruikssporen (5x) Verkocht
5954 Image Vulpen, Montblanc, Meisterstück 146, met 18 krt gouden kroon, als nieuw Verkocht
5955 Image Twee vulpennen (1 kleiner model), Montblanc Meisterstück, 1 x 18 krt bicolour gouden kroon en 1 x 14 krt gouden kroon, als nieuw (2x) Verkocht
5956 Image Balpen, Montblanc Generation + Vulpen, Montblanc, met 14 krt gouden kroon (2x) Verkocht
5958 Image Presentatiekastje voor (vul)pennen, op draaivoet, afm. 23 x 22 x 22 cm. Verkocht
5961 Image Vijf vintage vulpennen, diverse merken, gebruikssporen (5x) Verkocht
5963 Image Drie vintage vulpennen, Pelikan, allen met 14 krt gouden kroon, gebruikssporen (3x) Verkocht
5965 Image Vulpen, Montblanc, Meisterstück 146, met 14 krt gouden kroon Verkocht
5966 Image Balpen, Montblanc Noblesse, blauw gemarbreerd lichaam, in niet origineel doosje Verkocht
5968 Image Vulpen, Montblanc, limited edition 4459/15000, 2006, met 18 krt gouden kroon Verkocht
5969 Image Presentatiekastje voor (vul)pennen, op draaivoet, afm. 23 x 22 x 22 cm. Verkocht
5971 Image Twee Waterman vulpennen, 1 x Liaison met roodbruin eboniet en vergulde ringen, 1 pen met 18 krt bicolour gouden kroon (2x) Verkocht
5973 Image Vulpen, Montegrappa, 1912, met 18 krt witgouden kroon, gebruikssporen Verkocht
5974 Image Twee vulpennen, Pelikan, Souverän, M805 Demonstrator Special Edition, 1 x 18 krt bicolour gouden kroon en 1 x 18 krt witgouden kroon, in niet originele doos (2x) Verkocht
5976 Image Vulpen, Montblanc, Masterpiece, met 14 krt bicolour gouden kroon, gebruikssporen Verkocht
5977 Image Presentatiedoos voor (vul)pennen, afm. 11 x 34 x 22 cm. Verkocht
6166 Image Vulpen, Pelikan, limited edition 204/440, 2007, The Lighthouse of Alexandria, dop gedecoreerd met vier gestileerde vuurtorenvensters, donkerblauw gelakt en verguld lichaam, met 18 krt bicolour gouden kroon, in originele doos, ongebruikt Verkocht
6167 Image Vulpen, Montblanc, Great Characters Mahatma Gandhi, limited edition 234/241, witgouden body en dop, 18 krt, de gouden draad die gewikkeld is om het lichaam verwijst naar de tol van Gandhi waarmee hij elke dag een half uur 'speelde', de fever opal op de clip verwijst naar de kleur van de Indiaase vlag, ca. 0,05 crt, totaal gewicht ca. 100,3 gram, in originele doos met boekje, ongebruikt Verkocht
6168 Image Vulpen, Pelikan, Souverän, met 18 krt bicolour gouden kroon, in doos (bodem doos zit los), kleine inktvlekjes op de kroon Verkocht
6169 Image Vulpen, Montblanc, limited edition 1629/4810, Elizabeth I, met 18 krt, geelgouden kroon, gelakt lichaam, het patroon op de dop en kegel is geïnspireerd door ornamenten van de omslag van het boek 'The Miroir or Glasse of the Synneful Soul' (door Elisabeth zelf als kind geschreven), ook gedecoreerd met de Tudor-roos, clip bezet met groene synthetische steen, in originele doos, ongebruikt Verkocht
6170 Image Vulpen, Montblanc, 6985/18000, Friedrich Schiller, 2000, dop deels vervaardigd uit amber, in originele doos, ongebruikt Verkocht
6172 Image Zilveren pennenset, Montegrappa voor Bréguet, 925, bestaande uit: vulpen (met 18 krt witgouden kroon), rollerball en ballpoint, clips bezet met saffiertje, in originele presentatiedoos met extra vullingen, 18 krt witgouden kroon en uurwerk, ongebruikt Verkocht
6173 Image Kunststoffen met zilveren vulpen, 925, Visconti Firenze, La Bibbia, 39/999, artwork 15852, ivoorkleurig lichaam bewerkt als scrimshaw, met 18 krt bicolour gouden kroon, in originele doos met papieren Verkocht
6174 Image Vulpen, Montblanc, limited edition 3285/4810, Catherine the Great, verguld en gelakt lichaam, met 18 krt geelgouden kroon, in originele doos, ongebruikt Verkocht
6175 Image Vulpen, Pelikan, limited edition 341/445, 2004, pyramids of Gizeh, met 18 krt geelgouden kroon, ongebruikt Verkocht
6176 Image Zilveren en deels vergulde vulpen, Montblanc, limited edition 4389/4810, 2000, Charlemagne, gegraveerd met een vroegmiddeleeuws patroon en het monogram van de keizer, in originele doos, ongebruikt Verkocht
6177 Image Vulpen, Krone, John F. Kennedy, limited edition 11/388, handgeschilderde dop met zilveren punt en rand, 925, punt bezet met 15 saffiertjes, witgouden kroon, 18 krt, met blauw vergulde body, in originele doos met authentieke uitnodiging voor de openingsceremonie van JFK's inauguratie in het Witte Huis, ongebruikt Verkocht
6179 Image Twee vulpennen: Delta, Adolphe Sax, celebration limited edition 2/46, 2000, body gedecoreerd met geelgoud, 18 krt, dop gedecoreerd met zilver, 925, en twee cabochon geslepen robijntjes, met 18 krt witgouden kroon + Delta, Adolphe Sax, limited edition 344/814, dop gedecoreerd met zilver, 925, in originele doos, ongebruikt (2x) Verkocht
6180 Image Vulpen, Caran d'Ache, limited edition 180/888, Harmony, deels verguld lichaam bewerkt met Chinese lak, met kompas (beschadigd), de vulpen is ontwikkeld in samenwerking met een Feng Shui meester, in originele doos Verkocht
6181 Image Vulpen, Montblanc, limited edition 1379/4810, Pope Julius II, 2005, gelakt en verguld lichaam, met 18 krt geelgouden kroon, ongebruikt Verkocht
6182 Image Vulpen, Montblanc Meisterstück, lichaam en dop vervaardigd uit wit Meissen porselein met het blauwe Meissen-logo, geplatineerde dop, kegel, ringen en clip, met 18 krt witgouden kroon, in originele doos, ongebruikt Verkocht
6183 Image Vulpen, Montblanc, limited edition 658/4810, François Ier, 2008, lichaam gedecoreerd met tijgeroog, met 18 krt geelgouden kroon, in originele doos, ongebruikt Verkocht
6184 Image Krone vulpen met 18 krt bicolour kroon, limited edition 63/388, 24 Heures Le Mans, huls zit los, ongebruikt, in originele doos, inhoud niet compleet Verkocht
6186 Image Vulpen, Montegrappa, limited edition 294/1942, Muhammad Ali, resin met zilver, 925, met 18 krt bicolour gouden kroon, in originele doos, ongebruikt, met 2 inktpipetjes en 1 navulling Verkocht
6187 Image Zilveren vulpen, Krone, 925, limited edition 58/188, John J. Audubon, paarlemoeren dop hand beschilderd met diverse vogels, de bovenzijde van de dop klapt open en onthult een miniatuur met de hand geschilderde vogel, met 18 krt bicolour kroon, in originele doos Verkocht
6188 Image Vulpen, Montblanc, limited edition 505/888, 1997, Peter I The Great, met opengewerkte gouden dop, 18 krt, dop bezet met smaragdjes, lichaam met groene resin en vergulding, met 18 krt geelgouden kroon, in originele doos, zuiger zit los, ongebruikt Verkocht
6189 Image Zilveren vulpen, Tibaldi voor Bentley, limited edition 384/550, gedecoreerd met blauwe resin, Bentley at the Brooklands, met witgouden 18 krt kroon, in originele doos, ongebruikt Verkocht
6190 Image Vulpen, Montblanc, limited edition, Marlene Dietrich, punt dop en onderzijde lichaam bezet met paarlemoer, clip in de vorm van stropdas, geplatineerde clip bezet met saffier in de kleur van de ogen van de actrice, in originele doos, ongebruikt Verkocht
6191 Image Geelgouden met lakwerk vulpen, OMAS, limited edition 175/200, 1997, Hong Kong, met 18 krt geelgouden kroon, Return to the Motherland, ongebruikt, in originele doos Verkocht
6193 Image Vulpen, Cartier, limited edition 153/888, China, 2008, gelakt en deels verguld lichaam, dop en punt lichaam bezet met koraal, met 18 krt geelgouden kroon, ongebruikt Verkocht
6194 Image Vulpen, Krone, Royal Navy, limited edition 3/388, zilveren dop in de vorm van een kanon, 925, top bekroond met onyx en gegraveerd met de Royal Navy kroon, clip in de vorm van een touw, handgeschilderd lichaam (gesigneerd) met zilveren band, 925, met 18 krt bicolour gouden kroon, in originele doos, ongebruikt Verkocht
6195 Image Vulpen, Montblanc, limited edition 598/888, 2011, Gaius Maecenus, opengewerkt gouden dop, 18 krt, geribd marmeren lichaam, met 18 krt geelgouden kroon, miniatuur Romeinse munt van Gaius aan de einddop, in originele doos Verkocht
6196 Image Vulpen, Namiki, dop en lichaam handbeschilderd met urushi lak, gesigneerd, met 18 krt geelgouden kroon, gebruikssporen, inktsporen Verkocht
6197 Image Vulpen, Montblanc, limited edition 10260/12000, 2011, C. Collodi, champagnekleurige vergulde dop in de vorm van Pinocchio's neus, in originele doos, ongebruikt Verkocht
6198 Image Verguld zilveren vulpen, 925, Sailor, limited edition 29/200, Hannyashinkyo, clip in de vorm van een Naginata Togi (lang zwaard), met 21 krt kroon, in originele doos met papieren, met extra 21 krt gouden kroon, ongebruikt Verkocht
6200 Image Zilveren met houten vulpen, 925, Montblanc, limited edition 526/4810, Alexander von Humboldt, 2007, dop en lichaam ingelegd met zwart grenadille hardhout, met 18 krt bicolour gouden kroon, in originele doos, ongebruikt Verkocht
6201 Image Zilveren vulpen, Krone, limited edition 42/388, George Washington, lichaam handbeschilderd en gesigneerd en gedateerd '2008', met 18 krt bicolour gouden kroon, dop met inscriptie 'The Society of Cincinnati' en onder de dop vezels van het uniform van George Washington, in originele doos, ongebruikt Verkocht
6202 Image Vulpen, Pelikan, Souverän, met verguld zilveren dop, 925, met 18 krt bicolour gouden kroon, in doos, inktsporen Verkocht
6203 Image Vergulde vulpen, Aurora, limited edition 1299, Leonardo da Vinci, met 18 krt geelgouden kroon, in originele doos, lichte inktsporen Verkocht
6204 Image Ronson Penciliter (vintage pen-aansteker), 1-20, 14 krt gold-filled, in doosje Verkocht
6205 Image Geëmailleerd zilveren vulpen, 925, David Oscarson, Alfred Bernhard Nobel 1833-1896, limited edition 14/63, 18 krt bicolour kroon, in originele doos, deze pen is een eerbetoon aan Alfred Nobel en zijn drieënzestig jaar op deze aarde. De pen verwijst zowel naar de vernietiging als naar het leven dat geassocieerd wordt met Nobel: we zien een exploderende dynamietstaaf en op de onderzijde van de body zijn de Zweedse woorden 'Varning, Tandhattar en Fara' gegraveerd. De dop is gedecoreerd met witte duiven die de vrede vertegenwoordigen. De bovenkant van de dop is versierd met de drie Zweedse kronen, ongebruikt Verkocht
6207 Image Vulpen, Delta, limited edition 13/80, Maasai Celebration, 2003, dop met gouden rand, 18 krt, bezet met briljant geslepen diamantjes, in originele doos, inhoud niet compleet Verkocht
6208 Image Vulpen, Krone, limited edition 63/288, Albert Einstein, deels zilveren lichaam, 925, gradiëntkleurig titanium, handbeschilderd parelmoer, bevat een fragment uit een van Einsteins handgeschreven vergelijkingen, met 18 krt bicolour gouden kroon, in originele doos Verkocht
6209 Image Vergulde ballpoint, Cartier + Vergulde Must de Cartier ballpoint (2x) Verkocht
6210 Image Zilveren en deels vergulde vulpen, 925, Montblanc, limited edition 2380/4810, Max von Oppenheim, 2009, met 18 krt witgouden kroon, in originele doos Verkocht
6211 Image Graf von Faber-Castell: 2 vulpennen met 18 krt kroon en 1 balpen, in originele doos, ongebruikt (3x) Verkocht
6212 Image Geëmailleerd zilveren vulpen, 925, David Oscarson, limited edition 17/88, Tree of Life, met 18 krt bicolour gouden kroon, in originele doos, ongebruikt Verkocht
6214 Image Zilveren vulpen, 925, Delta, limited edition 272/807, Garibaldi, handbeschilderd, met 18 krt witgouden kroon, ongebruikt Verkocht
6215 Image Vulpen, Krone, limited edition 39/388, Edgar Rice Burroughs’ Tarzan, handbeschilderd, Afrikaans hardhouten eindstuk en dopring, met 18 krt bicolour gouden kroon, in originele doos, ongebruikt Verkocht
6216 Image Rollerball, Aurora, limited edition 292/499, Leonardo da Vinci, gelakt en deels verguld lichaam, in originele doos met paperweight Verkocht
6217 Image Vulpen, Montblanc, limited edition 8641/12000, Mark Twain, 2010, met 18 krt witgouden kroon, in originele doos, ongebruikt Verkocht
6219 Image Vulpen, Delta, limited edition 43/48, Enrico Caruso, met 18 krt geelgouden kroon, celluloid, inktsporen Verkocht
6221 Image Vulpen, Visconti Firenze, limited edition 64/1000, Romanica, verguld met resin lichaam, met 18 krt bicolour gouden kroon, originele doos (binnenkant beschadigd), ongebruikt Verkocht
6222 Image Sterling zilveren vulpen, 925, Cartier, limited edition 365/1904, Santos, 2007, met 18 krt bicolour gouden kroon, in originele doos met lederen etui, ongebruikt Verkocht
6223 Image Vulpen, Pelikan, limited edition 43/408, Colossus of Rhodes, 2005, deels bronzen dop, verguld en gelakt zwart lichaam, met 18 krt geelgouden kroon, in originele doos, ongebruikt Verkocht
6224 Image Vulpen, Graf von Faber-Castell, Pen of the Year 2007, met 18 krt bicolour kroon, bezet met versteend hout, in originele doos, ongebruikt Verkocht
6225 Image Zilveren vulpen, 925, Sailor, Sumer, limited edition 104/388, met 21 krt witgouden kroon, in originele doos, ongebruikt Verkocht

Pagina 1 2 3 Alle